Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mamy już dziś wersję FM 2011, ja niestety nie mam na tyle czasu by zagrać w tak rozbudowane gry.

Za to mam FM 2005 i będę grał ale mam małe pytanko :

- czy dodatki z FM2006 i nowsze będą pasowały do mojej FM 2005 ? a jeśli tak to z której wersji FM ??

Z góry dzięki za podpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
Gość MitnickMike

rozgrywkę uruchomiłem z 2008 roku :D stary sejw, na 100% był w nim fejk wgrany, grę zainstalowałem na nowo i zauważyłem że mam Puchar Mistrzów i Puchar Europy, szaraków w reprezie Niemiec. Wgrałem fejka z bodaj wersji 2009, o dziwo fajnie pozmieniało mi nazwy rozgrywek, nazwy klubów ale...u Niemców nadal mam szaraków :/ wtf? nową rozgrywkę mam zaczynać? bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

odnalazłem stary sejw z Koroną, mało lig mam tam uruchomionych ale ciul, szybko się pocina, łatwo i przyjemnie :) tylko te szare niemiaszki mi psują samopoczucie, trudno, zobaczymy co będzie z nowym sezonem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Siemka, ostatnio odkurzyłem FM'a 2006, i mam pewien problem o którym ktoś tu wyżej wspominał. Co chwile waluta zmienia mi się na tajski baht i zapis codzienny, zmieniam na euro i co miesiąc, ale co chwile znowu jest tak samo. Czytałem, że wystarczy zainstalować patcha 6.0.3, ściągam pacza, instaluje, ale w głównym menu gry wciąż pisze 6.0.2 Wie ktoś co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Siemka, ostatnio odkurzyłem FM'a 2006, i mam pewien problem o którym ktoś tu wyżej wspominał. Co chwile waluta zmienia mi się na tajski baht i zapis codzienny, zmieniam na euro i co miesiąc, ale co chwile znowu jest tak samo. Czytałem, że wystarczy zainstalować patcha 6.0.3, ściągam pacza, instaluje, ale w głównym menu gry wciąż pisze 6.0.2 Wie ktoś co z tym zrobić?

odinstaluj grę, zainstaluj na nowo, masz orginalną grę ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

cześć, ostatnio odkopałem fm'a 2006 i mam problem

pamietam, że z niższych lig do II ligi awansować mogły tylko niektóre zespoły (no chyba że mi się coś pomyliło, w końcu premiera tej wersji była wieki temi :P )

W każdym wypadku jest pare zespołów, którymi chciałbym mieć szanse zagrać, gdyby kiedyś do tej II ligi awansowały

pamiętam że coś gdzieś się wpisywało etc, ale kompletnie nie pamiętam o co chodziło

potrafi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...