Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A mi ancymony zawodników poprzestawiali. Najgorzej na tym chyba wyjdzie Jeffers, który został sprzedany do Rangers i chyba tam nie będzie closerem. Zważywszy, że Cishek jest o krok od utraty tej pozycji, a Chapman w Cubs nie będzie miał raczej tyle okazji do SV co w Yankees, to mój pięcioosobowy korpus closerów trochę sie pogorszył.

No i Beltran w Rangers. Znowu zawodnik na Zachodzie, gdzie grają po nocach :|

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

mozna pomyslec nad H2H, jesli ustawienie schedule nie byloby duzym problemem. to jednak wiecej tygodni niz NFL. ale to spoko pomysl.

 

co do ilosci osob, tak wstepnie na nastepny sezon to widze grupe: ja, me_who, Ernie, Szczurek (?) i schizzm (?). moze udaloby sie zachecic jeszcze kogos kto bylby aktywny, ale trzeba przyznac, ze football jest bardziej popularny niz baseball.

Odnośnik do komentarza

sezon skonczony. z tej okazji chcialbym podziekowac za zabawe :). dobrze, ze wreszcie udalo sie jakos sklecic te lige i mam nadzieje, ze znowu zagramy razem. popieram Erniego, H2H to lepsza opcja i pewnie latwiej byloby zachecic innych do gry. poczekam odpowiednia ilosc czasu przed kolejnym sezonem zeby zapytac kto bedzie chetny do gry i ustalimy reguly.

 

jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

dobra, powoli mozna zaczynac zapisy i proponowac zmiany na przyszly sezon (jesli sie odbedzie)

dobrze byloby znow uzbierac osmiu graczy, ale szostka tez powinna byc ok. mam nadzieje, ze sie uda.

 

tak jak Ernie zaproponowal, zmienimy gre na weekly H2H. roto faktycznie nie bylo zbyt interesujace i nie wymagalo zbyt wiele pracy w trakcie sezonu.

jesli nie uda nam sie zebrac wystarczajacej ilosci uczestnikow, moznaby brac zawodnikow tylko z jednej ligi, AL lub NL. jesli taka opcja wam pasuje, to zrobimy glosowanie

 

chcialbym tez ukrocic sezon. gre skonczylibysmy w sierpniu, wliczajac w to dwutygodniowe playoffs, glownie ze wzgledu na fantasy football. no i oczywiscie wrzesien w mlb to powiekszone rostery, wiec wiecej szans na gre dla prospectow i mozliwy odpoczynek dla weteranow grajacych dla slabych zespolow. ale to tez mozna przedyskutowac.

 

jest jeszcze jeden maly problem. na przelomie lutego i marca bede na urlopie, wiec przydalaby mi sie mala pomoc z ustaleniem terminarza. jesli ktos bylby chetny, to prosze o znak.

Odnośnik do komentarza

pewnie, ze tak. ale wole o tym wspomniec od razu, tym bardziej, ze bede mial troche limitowany dostep do internetu podczas urlopu.

 

no i 8 osob to spory optymizm. w zeszlym sezonie zebralismy osemke i dwojka zrezygnowala w trakcie. chyba, ze kilka osob z ffl sie zglosi. szostka jest bardziej realna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...