Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kumam co oznacza ktora statystyka. I wiem o co chodzi w baseballu. Ale np. nie mam zielonego pojecia czy Roguned Odor to dobry czy zly zawodnik. Czy wymienic go na Johna Hancocka czy nie? A siedziec 3 h na kazdym i czytac o jego ostatnich 3 sezonach to nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza

Jak będziemy grać za rok to nie ma opcji, żebym brał zawodników z zachodnich dywizji. Ile ja punktów tracę, przez to, że składy sa podawane o 3 w nocy i wielokrotnie do składu wstawiałem zawodnika, który nie był przewidziany na dany mecz. Albo tak jak dzisiaj - posadziłem Posey'a bo rzekomo DTD, wystawiłem Castillo i skończyło się tak, że Posey zagrał i to nawet dobrze, a Castillo był poza składem na mecz. No ale o tym się bym dowiedział wstając o 3 w nocy i sprawdzając składy :(

Odnośnik do komentarza
mozna wybrac lige ale nie wiem jak z dywizjami. zawsze mozna wybrac live draft.

 

Lol, live draft na kilkanaście rund. W NFL Fantasy gdzie mamy za sobą cztery sezony, gdzie poziom doświadczenia i wiedzy o sporcie/zawodnikach wśród uczestników jest nieporównywalnie większy ta forma nie ma za dużego powodzenia, a co dopiero w fantasy, w której po dwóch miesiącach 50% osób przestało grać ;)

Imo sezon moglibyśmy kończyć 01.09. Od tego dnia drużyny mają prawo korzystać z 40-osobowego rostera i rotacja kadr wśród drużyn grających o pietruszkę jest znaczna. Choć z drugiej strony mając u siebie zawodników z silnych drużyn można ponabijać punktów :]

Odnośnik do komentarza

mozna wybrac lige ale nie wiem jak z dywizjami. zawsze mozna wybrac live draft.

 

ale wlasnie, jak bedziemy grac. poki co widze, ze czworka (wliczajac mnie) jest aktywna. jesli Kowalinho wygra, to moze tez by sie pisal. nie wiem jak ze schizzmem

Ja śledzę i modeluję skład, aczkolwiek boję się wybierać pitcherów z FA :D. Póki co udało się batterów dobrze poskładać (wczoraj we wszystkich ich statystykach miałem 1 albo 2 miejsce). Live draft? Zdecydowanie za wcześnie. ;) A czy wezmę udział w przyszłym sezonie, pewnie tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...