Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

spoko :D

 

tak btw, Capps moze stracic caly sezon, wiec patrz czy sa jakies newsy o nim. choc i tak on jest troche ryzykowny, bo mial problemy z lokciem w zeszlym sezonie, a to jest duzy problem. oczywiscie jeszcze go nie wyrzucaj :)

 

i jakbys chcial troche pomocy w znalezieniu kogos to daj znac, chetnie pomoge :)

 

no i jeszcze chetnie przygarnalbym Sale'a za dobra cene gdybys chcial sie go pozbyc :D (Harper i Stanton nie wchodza w gre :P )

Odnośnik do komentarza

Z tym Darvishem to jest long shot, bo jest po operacji łokcia:

a) operacji, która może zniszczyć pitchera, więc nie wiadomo jak będzie grał

b) Darvisha będzie obowiązywał limit IP

c) wróci w czerwcu

 

Jestem szalenie ciekaw jak będą liczone punkty, bo jakoś nie widzę żeby punktowało 10 pitcherów :-k Lepiej mieć teraz samych RP, którzy grają częściej czy SP grających raz na pięć dni? Ktoś może to nakreślić? ;)

 

Na przyszłość bym zrobił rostery 25 osobowe, jak w rzeczywistości. Ewentualnie 30, z rezerwami. Punktowałoby 9 graczy z pola (jak w rzeczywistości, ewentualnie 10, jak byśmy dali DH) i może z 6 pitcherów (4SP/2RP) :-k

Odnośnik do komentarza

jest troche znakow zapytania, ale Darvish ma dobre K/9, wiec to spora pomoc.

 

stawiam, ze 10 pitcherow bedzie punktowanych, bo jak ustawialem rostery to wybralem 5 pitchers, 3 SP i 2 RP. glupio myslalem, ze to jest polaczone razem, a wychodzi ze jest osobno.

to kogo chcesz trzymac zalezy juz od ciebie :). jak wolisz liderowac w SV to dajesz tam closerow, jesli shutouts to szukasz takich SP ktorzy maja szanse na duzo shutouts ;).

 

rostery zdecydowanie zmniejszyc, zgadzam sie. zostawilbym jedno miescje DL (dla kazdej grupy), usunal lawke dla pitcherow i pola 2B/SS, 1B/3B. dzieki temu bedzie wiecej FA (choc teraz mozna pokombinowac z trade'ami, co mi sie podoba ;) ). na pewno zapamietam, dzieki wielkie :)

Odnośnik do komentarza

Na przyszłość bym zrobił rostery 25 osobowe, jak w rzeczywistości. Ewentualnie 30, z rezerwami. Punktowałoby 9 graczy z pola (jak w rzeczywistości, ewentualnie 10, jak byśmy dali DH) i może z 6 pitcherów (4SP/2RP) :-k

Ja bym zamienił proporcjami SP z RP. Np. 1 SP + 3/4 RP. Tylu ilu gra w meczu zazwyczaj.

tak btw, Capps moze stracic caly sezon, wiec patrz czy sa jakies newsy o nim. choc i tak on jest troche ryzykowny, bo mial problemy z lokciem w zeszlym sezonie, a to jest duzy problem. oczywiscie jeszcze go nie wyrzucaj :)

właśnie planuję się go pozbyć :P
Odnośnik do komentarza

 

Ja bym zamienił proporcjami SP z RP. Np. 1 SP + 3/4 RP. Tylu ilu gra w meczu zazwyczaj.

No tak, ale zważywszy, ze pitcher gra średnio co cztery - pięć meczów to rozsądniej by było zrobić całe rotation. Co do RP, to faktycznie można zrobić 3/4.

 

no ale wtedy musielibyśmy zabronić rezerwowych. punkty są liczone codziennie, więc jedna osoba mogłaby mieć 10 SP i punktówać 2x dziennie, a inna tylko 5 i punktować raz dziennie.
Odnośnik do komentarza

Nie no, 4SP i 4RP, żadnych P (tak jak u nas) - reszta ławka. Tylko ci co są wystawieni punktują.

No właśnie o to mi chodzi: ktoś kto bedzie miał np. 4 SP wystawionych i 4 SP na ławce będzie mógł nimi tak rotować, żeby punktowali jak najczęściej. Za to ktoś inny może mieć tylko np. 6 SP w składzie. Chyba, że ustalimy sztywny limit na SP, bez ławki rezerwowych.
Odnośnik do komentarza

imo dobrze wygladaloby tak:

3 SP, 4 RP, 3 lawka, DL (11)

C, 1B, 2B, 3B, SS, 3 OF, 5 lawka, DL (14)

 

mniejszy roster, wiecej wyboru, ale troche miejsca na trade'y zeby nie bylo nudno

 

btw, to dobry znak kiedy myslicie o nastepnym sezonie, a ten jeszcze sie nie zaczal, musze przyznac ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

nie kumam tego oto do konca. szczurek wystwil tylko 1 pitchera ktory zagrał 1 inning i ERA 0.00 za dzień i max punktów. czyli co - nie warto stawiać starterów? no ale z drugiej strony miałem więcej K i za to max. nie kumam ktore kategorie latwiej wygrac :D

Odnośnik do komentarza

To te punkty się nie sumują, tylko max można mieć 12x8 pkt i zależnie od przesunięć w tabeli poszczególnych statystyk przydział się zmienia. Odkrycie :D

a ja myslalem, ze punkty dostaje sie dopiero na koniec sezonu. jaki zonk :D dzieki Meler

 

komus udalo sie skorzystac z DL? sa niby dwa miejsca, chcialem kogos przesunac, a moge tylko go dac na lawke :-k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...