Skocz do zawartości

Fantasy Baseball


Sale

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, mozemy zaczynac. Zapraszam do udzialu wszystkich, ktorzy interesuja sie baseballem, chocby w niewielkim stopniu. Pelne zasady ustalimy, gdy lista uczestnikow bedzie (prawie) pelna, wiec kazdy bedzie mial wplyw na zmiany. Poki co, liga bedzie sie skladac z szesciu zespolow (watpie, ze znajdzie sie wiecej chetnych), ale jesli chcecie mozecie proponowac znajomych. Im wiecej, tym lepiej.

 

Na PW mozecie wyslac mi swoj mail zebym mogl Was zaprosic.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy później...

dzisiaj wszystko dziala, widocznie akurat zle trafilem :-k.

liga zalozona, jestem za formatem Roto albo Season Points, ale mozecie proponowac cos innego.

 

Roto

is the most common way to play fantasy baseball. In this scoring type teams are ranked from first to last in each statistical category. Points are then awarded according to the order in each category, and totaled to determine an overall score and league rank.

 

Season Points

Season Points scoring allows you to assign a given point value to each individual statistical category (i.e. HR=4, RBI=1, etc.) Standings are based on the accumulation of points covering all statistical categories and combined into one total points column. The team with the most overall points wins.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... moja znajomość baseballa jest raczej bliska zeru, ale frapuje mnie ten sport i chętnie poznałbym go lepiej. Dlatego może bym spróbował?

 

Byłbym za autopickiem, ponieważ zupełnie nie znam zawodników, nie potrafię ich porównywać, itp.

 

Więc jeśli będzie Wam kogoś brakowało, to można na mnie liczyć, ale nie spodziewajcie się cudów :)

Odnośnik do komentarza

nie ma problemu :)

btw, gdybyscie mieli jakies propozycje co do punktowania to walcie smialo.

 

mozecie wysylac maile tutaj albo na PW, bede wysylal zaproszenia. no i jak uda sie kogos jeszcze przekonac to byloby super :) moze pare osob z fantasy football?

 

w razie gdyby ktos chcial wiedziec cos wiecej to sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...