Skocz do zawartości

FIFA 13 [PS3] - CMF na salonach


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

FUT ma inne slidersy, jest całkowicie arcade'owy, zdecydowanie więcej strzałów wchodzi i są jakieś nadludzko mocne, podania są zdecydowanie zbyt dokładne, piłkarze znacznie rzadziej popełniają błędy. Grałem trochę w FUTa ale zrezygnowałem bo to całkowity arcade, niemal jak inna gra, a szkoda bo tryb ma potencjał.

Odnośnik do komentarza

FUTa probowalem na wczesniejszej Fifie i tak jak mowi Hawkaye jest zbyt arcade'owy. Ekipa zlozona z Polakow typu Polczak, Obraniak i inne gromilem City bo tam wszystko jest zbyt latwe.

 

To jak? Ruszamy z losowaniem czy druzyny maja byc klubowe czy mix, a dopiero potem wybieramy i losujemy ktorymi gramy?

 

Ja od srody wieczora mam gosci do niedzieli i chce im pokazac Londyn, z czego jedziemy na mecz Liverpool v Swansea, więc dla mnie najlepiej byloby lige zaczac na weekendzie, ale pewnie tyle czasu zajmie nam organizacja.

Odnośnik do komentarza

Znalazlem pierwsze lepsze darmowe narzedzie do loterii online. Co prawda to dla gry Tibia, ale jest ;)

 

http://tibialottery.com/view/22705 - tutaj powinna byc rozlosowana opcja czy gramy miksem ekip czy tylko druzynami klubowymi (o ile wszystko dobrze ustawilem). Loteria odbedzie się za jakies 45 minut. Pol godziny pozniej powinno się wylosowac kto wybiera pierwszy, kto drugi itd. http://tibialottery.com/view/26945

 

Mam nadzieje ze zadziala :P

Odnośnik do komentarza

Znamy już kolejnosc wybierania:

 

 

Rank 1) Ticket #4 - Guli GuliWKS

Rank 2) Ticket #7 - HawkayePL

Rank 3) Ticket #6 - Misiek SirMisiek

Rank 4) Ticket #2 - SZU Buahy EFC

Rank 5) Ticket #1 - Pulek

Rank 6) Ticket #3 - Szkodi

Rank 7) Ticket #5 - PescarPL

Rank 8) Ticket #8 - Zibii Czaban

 

Ja sam zdecyduje się dopiero w domu bo te 4* to już dawno nie lizalem.

Odnośnik do komentarza

Wylosowało:

 

Rank 1) Ticket #4 - Guli GuliWKS

Rank 2) Ticket #7 - HawkayePL

Rank 3) Ticket #6 - Misiek SirMisiek

Rank 4) Ticket #2 - SZU Buahy EFC

Rank 5) Ticket #1 - Pulek

Rank 6) Ticket #3 - Szkodi

Rank 7) Ticket #5 - PescarPL

Rank 8) Ticket #8 - Zibii Czaban

 

 

Czyli teraz wybieramy dowolną drużynę, jedyny wymóg jest taki, by na obecnej aktualizacji składów miała 4 gwiazdki lub mniej. Piszcie tutaj swoje wybory :).

 

 

Edyta mówi, że zaspałem :P.

 

 

Ja biorę reprezentację Chile :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...