Skocz do zawartości

Path of Exile


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to gdzie zacząć żeby to miało ręce i nogi, i można było się z Wami ewentualnie złapać? Myślałem nad Hardcore Harbinger, czym się różni od standardowego? Postać i tak raczej na oswojenie się, nawet nie będę na buildy patrzył, ale dobrze byłoby unikać błędów już na początku.

Odnośnik do komentarza

Panowie, to gdzie zacząć żeby to miało ręce i nogi, i można było się z Wami ewentualnie złapać? Myślałem nad Hardcore Harbinger, czym się różni od standardowego? Postać i tak raczej na oswojenie się, nawet nie będę na buildy patrzył, ale dobrze byłoby unikać błędów już na początku.

system lig jest taki

ligi (w tym wypadku harbringer) maja wyzerowana ekonomię z wprowadzeniem nowego contentu, są one czasowe, później postać i tak przechodzi do standardu

Hardcore - wiadomo - wraz z zgonem postać też trafia do kosza (w tym wypadku do standardu, a nie jak meler mówi do Harbringera)

 

Ja z smiglerem gramy harbringera, on juz w 5.akcie jest ja w czwartym. Ponadto popatrz w necie za jakims gotowym buildem na start, dobrze by było jaky miał dopisek budget, cheap, czy for noob. Ja robie teraz pierwszy ambitny build dopiero i widac roznice na low levelach miedzy mna a smiglerem (aczkolwiek ja robie laboratory bez problemu, a on nie)

Odnośnik do komentarza

Przez Was wróciłem do POE. W sensie pobrałem na nowo. Strasznie długo nie grałem, masę rzeczy pozmieniali, mojego ludka lvl 20 albo 24 wyzerowało mu drzewko :) Wszystkie punkty muszę teraz na nowo porozdawać, a taką fajną postać skuteczną miałem. Może w weekend przysiądę, porozdaję punkty i ruszę dalej w bój.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...