Skocz do zawartości

XIII Zlot CMF


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

dobra więc z tego co widzę mam dwie opcje wyjazdu:

 

1. Z Mitnickiem ale tylko w jedną stronę, bo oni w sobotę muszą wracać

2. Z wwosikiem ale nie wiem jak powrót :)

 

mnie jest tak naprawdę obojętnie, komu wygodniej po prostu przejechać :) no i chętnie zostałbym do niedzieli :P

 

 

Edyta podpowiada, że jest jeszcze opcja z me_whem i Kaliszem, która jednak przy obecnych propozycjach jest mi najdalsza ;)

Odnośnik do komentarza

My zostajemy do niedzieli rano. Wprawdzie możemy się trochę śpieszyć, ale zawsze możem Cię np na 46 albo do Zgierza podrzucić :D

Na zlot jednak jadę z Mitnickiem, bo on jadąc od siebie może przejechać przez Koluszki i mnie zgarnąć, ale chętnie bym się z Wami zabrał w niedzielę rano, jako, że on spada w sobotę :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o której wyjadę, bo miałem mieć wolniejszy tydzień, a skończyło się tak, że pół godziny temu wróciłem do domu.

Wyjadę późno, bo muszę odespać :P

 

Edyta podpowiada, że jest jeszcze opcja z me_whem i Kaliszem, która jednak przy obecnych propozycjach jest mi najdalsza

o Ty gagatku! To w niedziele masz autostop, autostop :muza:

;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o której wyjadę, bo miałem mieć wolniejszy tydzień, a skończyło się tak, że pół godziny temu wróciłem do domu.

Wyjadę późno, bo muszę odespać :P

 

Edyta podpowiada, że jest jeszcze opcja z me_whem i Kaliszem, która jednak przy obecnych propozycjach jest mi najdalsza

o Ty gagatku! To w niedziele masz autostop, autostop :muza:

;)

No tak mję się komfortowo złożyło, że kolega Mitnick chce stolycę odwiedzić :P

Odnośnik do komentarza

Mimo, że ekipa mała, ale widać było, że przyjechali ci którzy naprawdę zawsze i wszędzie się pojawią. Atmosfera jedna z lepszych, może dlatego, że wszyscy razem siedzieli i nie było jakiś grupek alienów. Kupa śmiechu jak zawsze

Ośrodek i infrastruktura może i gorsza niż rok temu, ale nie było tragedii. Pokazaliśmy, że w 20 osób idzie zrobić super zabawę i mam nadzieje, że za rok się ponownie spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...