Skocz do zawartości

XIII Zlot CMF


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zwrotne odpowiedzi z dwóch ośrodków położonych w miejscowości Lubniewice.

Zielony Cypel i Lubsol

W tym pierwszym mają wolnych 8 domków w terminie 22-29. W drugim napisali, że na dziś nie ma problemu z domkami w 4 tygodniu lipca.

Czekam na odpowiedź z ośrodka (też Lubniewice), który położony jest blisko boiska do piłki nożnej i ma jakieś dwie sale sportowo rekreacyjne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sytuacja z tym 3 ośrodkiem się wyjaśniła. Raczej odpada, bowiem pokoje bez lodówek a pobyt z obowiązkowym wykupem pełnego wyżywienia = 70 zł/doba.

Zaklepałem wstępnie 8 domków 4-osobowch w Ośrodku Zielony Cypel. Termin 25-28.07.13. Koszt 120 zł. Kto jest za?

Odnośnik do komentarza

Kilka dodatkowych informacji: przy plaży znajduje się miejsce na ognisko i wiata - obok bar. Na terenie ośrodka restauracja i pizzeria. Każdy domek ma 1 wydzielone miejsce na parkingu. Właściciel ośrodka planuje zorganizować na jego terenie jakieś boisko, ale raczej nie nastawiam się na to. Pewien mankament to układ łóżek: 2 pojedyncze i 1 podwójne. W sumie 8 domków daje 32 miejsca. W załączniku do rezerwacji na maila mam informacje o pobieraniu kaucji zwrotnej 200 zł.

A może zarezerwować te wypasione 6 osobowe domki z kominkami? Cena 280 zł za dobę, czyli na łebka 47 zł?

Odnośnik do komentarza

Byłem tam jakiś rok temu, ale tylko chodziłem sobie po pomoście i plaży, do domków nie zaglądałem. Ośrodek jest nieco oddalony od centrum, ale nie tak znowu bardzo by nie można był zrobić wypadu po zakupy - Lubniewice to małe miasteczko. Co do boiska to tak jak pisałem - coś jest planowane na ośrodku, ale czy będzie już w tym roku to trudno powiedzieć. W samych Lubniewicach jest szkoła z boiskiem tartanowym, jednak trzeba albo przepłynąć jezioro albo je obejść - trochę daleko od ośrodka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...