Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ja mam nietypowe dość pytanie, zwłaszcza do tych, którzy lubią majstrować przy grafice w FM-ie. Otóż, jak zedytować ew. zamienić flagę jednego państwa na inną? Wprowadzam właśnie jeden "wirtualny" kraj i do pełni szczęścia potrzebna mi jest jego flaga, czy ktoś wie coś w tym temacie?

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza

Swego czasu pamiętam, że odbywały się mistrzostwa polski fm-a na targach w Poznaniu, ale było to już z 2-3 lata temu.Teraz targi o ile się nie mylę zbliżają się, stąd moje pytanie czy ta inicjatywa nie została może podjęta po raz kolejny?

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

ja mam nietypowe dość pytanie, zwłaszcza do tych, którzy lubią majstrować przy grafice w FM-ie. Otóż, jak zedytować ew. zamienić flagę jednego państwa na inną? Wprowadzam właśnie jeden "wirtualny" kraj i do pełni szczęścia potrzebna mi jest jego flaga, czy ktoś wie coś w tym temacie?

 

Dzięki z góry

 

Ponawiam, oraz pytam jak to zrobiłeś:) Edytowałeś istniejący kraj? Np zmiany nazwy?Ja tak zrobiłem i mi wywaliło całkiem kraj z gry...

Odnośnik do komentarza
Ponawiam, oraz pytam jak to zrobiłeś:) Edytowałeś istniejący kraj? Np zmiany nazwy?Ja tak zrobiłem i mi wywaliło całkiem kraj z gry...

 

Po prostu, edytorem zmieniłem nazwę jednego mało popularnych krajów wraz z innymi detalami na inną. Po wczytaniu wszystko działa, tyle że oczywiście na miejscu tego nowego kraju pokazuje starą flagę tamtego kraju. Dotarłem do takiego programu, jak FM Resource Archiver, który pozwala zgrywać pliki graficzne używane w FM w postaci pakietów o rozszerzeniu .fmf. Tyle że tu pojawia się nowy problem - zastąpiłem starą flagę, dodałem zarówno w małych, jak i tych wielkich, ale jak teraz zamienić stare pliki graficzne na te nowe, żeby ta nowa flaga była widoczna? I oto jest pytanie, bo używając tego samego programu nic takiego nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

mam problem ostatnio z działaniem Fm`a. Wywala mnie z gry (nie zawsze) raz na dwa mecze z takim komunikatem ---> http://img148.imageshack.us/img148/12/badxh3.jpg

 

domyślam się, ze chyba chodzi o bazę danych, ponieważ wcześniej grałem na normalnej (bez dodatku Fudi & Messinho Revolution Update 2008: Final [fix]) i wszystko działało bez zarzutu... pytanie brzmi: "Da się coś z tym zrobić, czy po prostu jestem skazany na reinstalkę FM`a ?z góry dziękuje za odpowiedź.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...