Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Witam!

Mam kilka drobnych problemów związanych z grą w football managera legią tzn.

Gram na wersji 8.0.2

Potrafiłem przegrać z zagłębiem sosnowiec (!) :ściana: 7:0 (!!!) :ściana: tak jakby moim piłkarzom się nie chciało grać.

Piłkarze po zmianie taktyki nie umieją grać.

Nie wiem jakie treningi zrobić żeby umiejętności szły w góre.

Nie wiem czy taktyka którą gram (4.3.3) jest dobra do grania.

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza

po co nowy temat?

poza tym tytuł myli bardzo.

 

generalnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie- jak zmieniłeś nagle taktykę, to właśnie są skutki. skoro 4-3-3 się nie sprawdza, to widocznie Twoja Legia się nadaje do niej.

popatrz np na te ustawienia-> Tu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Siema ;)
kupiłem sobie netbooka i zrzuciłem na dysk oryginalnego managera z lapka, żeby móc grać cały czas i tu pojawia sie mój problem
Gra ni chce sie odpalić. Wyskakuje komunikat w stylu: Enable to open in fullscreen mode czy coś. nie pomaga "-small screen..."

Dodam tylko, że wcześniej działał tylko rozdzielczość była dziwna, ale potem sformatowałem netbooka na nowo i wystął problem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Siema ;)

kupiłem sobie netbooka i zrzuciłem na dysk oryginalnego managera z lapka, żeby móc grać cały czas i tu pojawia sie mój problem

Gra ni chce sie odpalić. Wyskakuje komunikat w stylu: Enable to open in fullscreen mode czy coś. nie pomaga "-small screen..."

 

Dodam tylko, że wcześniej działał tylko rozdzielczość była dziwna, ale potem sformatowałem netbooka na nowo i wystął problem.

Próbowałeś grać np w "window mode"? Przez przypadek nie masz może lapka firmy Acer?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Co poradzili byście, bo zrobiłem sobie idealną, dla mnie, skórkę, na bazie skina Flex, domyślna mogła by być, gdyby nie te niedorobione gwiazdki (nigdy nie wiem, ile ich jest), i wielkie łby prawdziwych zawodników, gdy nie ma zdjęcia. Kilka razy po przetworzeniu wyników gdy zakończę jakiś mecz, wyskakuje Runtime Error C + +

spróbuję wyrzucić kitsy, ale jeśli i tak mnie wywali to chyba bede musiał mordować się na domyślnej skórce...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Czy możliwa jest zmiana liczby drużyn, które kwalifikują się z danej ligi do pucharów europejskich? Chodzi mi o zmianę taką jaka jest w rzeczywistości - że jeśli drużyny z danego kraju mają wyniki w pucharach, to potem więcej drużyn gra w eliminacjach

To się nigdy nie zmienia. Rozegrałem kilkadziesiąt sezonów polskimi klubami (tak powiedzmy do 2045 roku hehe) i pomimo znacznych sukcesów - głównie moich drużyn - w pucharach, liczba dostępnych dla Polski miejsc się nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...