Skocz do zawartości

Wybory MT (II kadencja) - dyskusja (druga edycja)


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie powinniśmy pomyśleć nad tym kto mógłby mieć czynne prawo wyborcze ;)

1-wszyscy jak teraz, nawet konta z 0 postami zakładane dużo wcześniej jak i w trakcie głosowania - ja sobie założyłem 50 kont na wybory w 2019 roku ;)

2-konta z odpowiednią liczbą postów, np 50

3-tylko osoby ze statusem przyjaciel cmf - cos na zasadzie socios w Barcelonie -tylko osoby co opłacają składke członkowską wybierają tam prezesa a u nas admina. Kolejny bonus dla osób wspierających cmf.

 

Ja jestem za opcją trzecią, ewentualnie drugą.

Odnośnik do komentarza

no przy okazji wypadałoby ustalić minimalną kwotę wpłaty (np. 10zł) oraz w jakiś sposób zabezpieczyć się przed mieszkańcami Włocławka, którzy mogliby tuż przed wyborami wpłacać kasę z fikcyjnych kont...

minimalnym kwot wpłat na serwer nigdy nie było, wpłacasz na ile cie stać.

Odnośnik do komentarza

no i prawa głosu nie mają osoby związane obecnie czy kiedykolwiek z cmrev !!!oneoeneone!!

Rzuciłem tylko pomysł a Wy se jaja robicie. Jak większość będzie za tym by każdy mógł głosować to spoko, ale wtedy jak ktoś ma zmienne IP może założyc sobie 329 kont i oddać 329 głosów na siebie. Co mu zarzucisz? Inne IP, inne maile do rejestracji. A może zmobilizował znajomych?

"chcesz mieć wpływ na skład MT? wpłać piątaka na serwer" ;)

Odnośnik do komentarza

Jednakże sam pomysł Qcza żeby prawo wyborcze miały osoby wspierające forum jak najbardziej trafny w moim mniemaniu. Do tego grona można by włączyć ew. osoby z min. 1000 postów. Ale czy to nie za duża kombinacja i czy w ogóle jest możliwość zorganizowania takiej ankiety. :D

Odnośnik do komentarza

Według mnie pomysł z głosowania dla osób z określoną liczbą postów jest idiotyczny i nie wiem w jaki sposób ma oceniać, czy dana osoba jest "godna", aby głosować. Niektórzy nabijają pieprząc bzdury, inni wypowiadają się rzadko, ale gdy mają coś mądrego do powiedzenia. Zresztą, jaka granica? 1000? To taki pawoj nie będzie głosował, bo nie pisał zbyt wiele poza Marynią?

To już pomysł z "Przyjacielami CMF" był lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...