Skocz do zawartości

Wybory MT (II kadencja) - zgłaszanie kandydatów (druga edycja)


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ostatnich wydarzeń jesteśmy zmuszeni do powtórzenia wyborów. Tym razem można zgłaszać dowolną ilość kandydatur. Wymóg jest tylko taki, aby uzasadniać swój wybór. Może to być kilka słów, może to być wypracowanie - jak kto woli. Sytuacja trochę się skomplikowała i musimy wybrać MT, co do którego będziemy mieć pełne zaufanie.

 

Prosiłbym także, aby nicki poszczególnych osób pogrubiać.

 

Końcowy termin: 11 grudnia (wtorek), godz. 23:59.

 

Następnego dnia powstania ankieta (oczywiście jawna ;]) i będzie trwała tydzień.

Odnośnik do komentarza

Ja dodam kilka słów od siebie. Tak jak pisałem w Maryni, ostatnie wydarzenia uświadomiła mi jedną rzecz: temu forum potrzebni są admini, których z forum łączy coś więcej niż tylko znajomości. Nazwałem to admini, którzy grają w efema i choć śmiesznie to brzmi, to myślę, że to ładnie podsumowuje moje określenie. Ja kimś takim nie jestem, od maja może ze dwa razy zajrzałem do tematów z działu FM/CM, co nie jest do końca w porządku. Dlatego apeluję, żebyście na bok odłożyli swoje sympatie i antypatie i ocenili kandydatów pod kątem przydatności dla forum.

 

Moje typy:

 

Smetek - to jest przykład tego, o czym mówię, on oprócz przywiązania "towarzyskiego" do forum naprawdę w nim uczestniczy: nie tylko pomaga w technicznych sprawach, ale i w sprawach związanych z grą, a nawet z tego co pamiętam przeprowadza swoje projekty w Karierach

 

Kinas - mój przegląd tematów o FM jak wspomniałem jest marny, ale jego pamiętam z aktywnego uczestnictwa w tematach, w których wypowiadają się nowi

 

Dudek - może jest niewidoczny jako admin, ale na ile go zdołałem poznać przez pół roku, to osoba emocjonalnie zrównoważona, a do tego pracowity moderator, a tego też zazwyczaj nie widać (natomiast widać to w statystykach działań moderacyjnych, czy reakcjach na raporty, ale tu musicie mi uwierzyć na słowo)

 

Fenomen - może i ma dziwne poczucie humoru ;), ale ma również sporą wiedzę techniczną i w tym aspekcie na pewno bardzo by pomógł nowemu MT. Poza tym udziela się i ogarnia dział Karier, a to jeden z atutów tego forum.

 

meyde - wniósł do MT sporo entuzjazmu i nadal widać u niego chęci do działania. Myślę, że zasłużył na reelekcję.

 

 

Z góry dziękuję za oddane na mnie głosy - niestety podjąłem już decyzję i nie zamierzam uczestniczyć w administrowaniu tego forum, głównie z powodów podanych powyżej. Myślę że to będzie także w porządku w stosunku do tych, którzy przestali mi ufać z powodu tego, czym zajmowałem się przez ostatnie ~10 dni.

Odnośnik do komentarza

Dudek - jedna z pierwszych osób, które weszły do MT dzięki wyborom, a nie odgórnej nominacji, po dziś dzień w MT, bo się sprwadził

 

Gabe - za uczciwe podejście w sprawie afery Icona

 

meyde - jw.

 

Vami - chciałbym, aby w MT był ktoś, kto niekoniecznie ma pogląd "jedyny słuszny"

 

Szczurek - osoba, która ma duży dystans do otoczenia i nie koniecznie widzi we wszystkim spisek, atak osobisty, obrazę uczuć...

 

Smętek - przydałby się ktoś nowy, ale z długim stażem na forum i "życiowym" ;)

 

edit:

 

tio - za fachowość w swojej dziedzinie, widać, że podchodzi do swoich spraw profesjonalnie

Odnośnik do komentarza

Smetek - zdecydowanie najbardziej pomocny uzytkownik, nigdy nie odmawia pomocy - zawsze mozna liczyc na jego rade

 

Gabe i Dudek - za spokoj, opanowanie, uczciwosc i rzetelnosc, jaka wykazuje w roli moderatora / administratora

 

SzKoDi - zaangazowany w tematy okolo-FM-owe jak malo kto na CMF; poza tym wnioslby troche swiezosci w MT

Odnośnik do komentarza

Smętek - wszędzie go pełno, jak tylko może - pomaga. zaufanie i sympatia wśród użytkowników. Chyba tzw. kandydat idealny ;)

 

Gabe - wyważone, racjonalne i chłodne podejście do obowiązków. IMHO nie każdy członek MT musi być aktualnym maniakiem FM, tym bardziej jeśli taka osoba wykazuje się cechami predysponującymi ją do pełnienie swoich obowiązków. Dodatkowo Gabe ostatnią kadencją udowodnił, że się sprawdza w roli MT.

 

Dudek - niewidoczny, ale działający i moderujący, jeśli wierzyć opiniom byłych i obecnych członków MT. Ja wierzę ;)

 

meyde - dobre wywiązanie się z dotychczasowych obowiązków. Podejmowanie prób rozkręcania dyskusji na różne tematy (nie zawsze skutecznie, ale jest). Dla mnie bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza

Gabe - argument z zaangażowaniem efemowym byłby dobry, gdybyśmy nie mieli rozbudowanyvh variów. A jest zrównoważony i ma wizję moderacji identyczną z moją.

 

meyde - rozsądny, spokojny, gdy trzeba stanowczy.

 

Fenomen - będzie elementem technicznej kontynuacji po Ikim.

 

tio - za uporządkowanie myśli i rzetelność.

 

Dudek - za dotychczasowy dorobek admiński.

 

wenger - kto wie czy nie najlepszy potencjalny opiekun Karier.

Odnośnik do komentarza

Smetek - za zaangażowanie w tematy FM'owe, sprzętowe, kariery.

 

Dudek - za to, że może służyć jak przykład moda dobrze wykonującego swoje zadanie.

 

meyde - bo zasłużył na reelekcję.

 

Oczywiście chciałbym nominować też Gabe'a, którego zawsze uważałem za najbardziej pomocnego członka starego MT, a teraz po kilku latach i wygranych wyborach dalej bardzo dobrze spełniał swoją funkcję.

 

Szkoda, że podjąłeś taką decyzję.

Odnośnik do komentarza

Zaczne od kronikarskiego zgloszenia, bo wiem, ze nie chce kandydowac : Icon.

 

A teraz dalej, Vami, Johniss,bo potrzebne jest liberalne skrzydlow w MT, Meler zasluguje, wywazony czlowiek do studzenia co po niektorych goracych glow, tak mysle. Smetek za aktywnosc i pomoc niemal w kazdym temacie.

Edytowane przez Dudek
Ja tylko formatowanie poprawiłem ;]
Odnośnik do komentarza

Johniss - spojrzenie z innej perspektywy na wszelkie sytuacje, doświadczenie z pracy w mediach, a ponadto nie preferuje wzajemnego całowania w pały.

 

Feanor - prawdziwy wyjadacz, opanowany, spora wiedza o świecie.

 

Dudek - niewidoczny, poukładany, ale robi to, co do niego należy (co widać np. po działach FM-owych)

 

Vami - inne poglądy i spojrzenie na świat, sympatyczny gość, na dodatek maniak FM-a często działający na scenie

 

Kuchar - cichy moderator, patrz "Dudek"

 

Smetek - nie znam drugiego tak pomocnego usera na forum, a poza tym cieszy się sympatią większości forómowiczów

 

meyde - zawsze śpieszył jako pierwszy z odpowiedzią, gdy był jakiś problem. Widać, że moderuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...