Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Kiedy wybieram 11 i więcej lig wyskakuje bład, zawsze tego samego dnia tj. 13 listopada 2003r. Grać dalej nie można. A gdy wybiorę mniej lig, wszystko gra. Od razu uprzedzam że mam zainstalowane patche, sprzęt też mam dobry tzn. Pamięć RAM 4,00 gb., Procesor Intel Core 2,2 GHZ. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedz, bo im więcej lig wiadomo to ty mgra ciekawsza. Może istniej jakieś rozwiązanie problemu. Bardzo proszę o pomoc.

Link to post

Może twórca zrobił jakiś błąd w bazie danych. Trudne jest mi się wypowiadać na ten temat. Pierwszy raz z czymś taki się spotkałem.

 

Ściągnij sobie uaktualnienie Szkodiego. Polska liga jest aktualna a reszta lig ma składy z 2007 a projekt ciągle się rozwija. Z tego co wiem, to nikt nie zgłaszał problemów z błędem z którym Ty się spotkałeś podczas użytkowania tego uaktualnienia.

Link to post

Pogrzebałem w necie i z tego co udało mi się ustalić to błąd z którym się spotkałeś występował z powodu problemów w bazie danych. Było one spowodowane przez osoby, które starały się uaktualniać bazę. W przypadku uaktualnienia Szkodiego nikt do tej pory nie zgłaszał problemów.

 

Spróbuj odinstalować całkowicie grę i zainstalować ją na nowo. Może to coś pomoże:). Masz zainstalowanie łatki 4.1.4 i 4.1.5?

 

Daj znać jak Ci poszło. Będziemy się starali pomóc:)

 

W taki razie nie zamykamy tematu

Link to post

Niestety, wystąpił ten sam błąd, tym razem wybrałem 13 lig. Oczywiście zainstalowałem łatki, bazy danych nie zmieniałem. Po prostu nie mam siły juz na to. Odkryłem za to inną rzecz. Mogę grać na dowolnej liczbie lig i błąd nie wyskakuje ale tylko na starej bazie danych. tj tej pierwotnej z 2003 r.

Link to post

Nie do końca Anatoli. Odwlecze ten błąd w czasie. Gdy rozmiar savu wyniesie ponownie 100 mega będziesz miał taki sam problem. Zmniejszenie przez Ciebie ilości lig spowoduje że błąd z bakiem możliwości zapisania przesunie się z 13 listopada do powiedzmy 10 styczna.

 

Wydaje się, że tutaj problemem nie jest ilość załadowanych lig tylko wielkość savu

 

Obym się mylił.

 

Poczekaj na powrót Szkodiego. Chwilowo jest offline. Będzie od wtorku/środy. On ma większą głowę do takich rzeczy;)

 

Do tego czasu bardzo bym prosił o zabranie głosu osoby lub osób, które grają już dłużej na uaktualnieniu Szkodiego i ich save ma więcej niż 100 mega.

Link to post

Blad jest spisany na moja kartke. Co prawda wrocilem do kraju o jakiejs 4ej i od 8ej jestem na uczelni, ale po uczelni o ile nie zasne sproboje cos posprawdzac.

 

Co do save'ow to te powyzej 100mb czasami sprawiaja nieco problemow ogolnie w CMie. Jednak np Kowalinho przedstawil nam wiekszego save'a i wszystko bylo okej.

 

Co do 11 lig to musze to stestowac. Pamietam ze to byl to jakis blad, ale jaki to nie pamietam. Mam to gdzies wpisane w starych notatkach z bardzo starych forum :P Osobiscie nie mysle ze chodzi tu o rozmiar save'a, lecz o te feralne 11 lig.

 

Jezeli dojde do jakichkolwiek wnioskow to dam wam znac.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...