Skocz do zawartości

Problem z rozgrywką


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko Panowie. mam maly problem, zainstalowalem sobie cmka oczywiscie wgralem patcha 4,1,4 i 4,1,5 rozpakowalem uaktualnienie Szkodiego w miejscu docelowym dla win 7 tak jak bylo w instrukcji wlaczam gre i sklady sa stare.. wlaczylem edytor zeby wczytac ta baze danych i wszystko bylo ok sklady aktualne a jak wlaczam gre no to znowu stare , moze ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza

siemanko Panowie. mam maly problem, zainstalowalem sobie cmka oczywiscie wgralem patcha 4,1,4 i 4,1,5 rozpakowalem uaktualnienie Szkodiego w miejscu docelowym dla win 7 tak jak bylo w instrukcji wlaczam gre i sklady sa stare.. wlaczylem edytor zeby wczytac ta baze danych i wszystko bylo ok sklady aktualne a jak wlaczam gre no to znowu stare , moze ktos pomoze?

 

Zapewne wpakowales date do zlego folderu. Jezeli uzywacie Windows Vista/7 lub nowszych plki powinny zostac wgrane do folderu C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\

 

 

Właśnie skończyłem test, który trwał praktycznie cały dzień, 11 lig, baza danych z 2003 roku. Zrobiłem sobie wakacje do 2012 r., Nie było żadnego błędu. Spokojnie można grać dalej.

 

Czyli niestety to crashuje na edytowanych bazach :x

Odnośnik do komentarza

tak sciezka zostala zmieniona, zaczynam gre od poczatku no i tak jak pisalem wczesniej jak uruchomilem edytor zeby sprawdzic czy dziala no to ta baza byla ok a jak wlaczylem gre no to kaplica sarnaty i kryszalowicze biegaja jeszcze.. nie wlaczam gre od poczatku, no i tak jak pisalem wczesniej jak otwieralem edytor zeby wczytac ta baze to bylo cacy polska liga a jak wlaczam gre to sarntat kryszalowicz itp:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...