Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Co ta wypowiedź ma na celu wnieść? Stwierdzenie: "nie mam z tym nic wspólnego, nie jestem w temacie, nie było mnie ostatnio na forum"?

 

Inna sprawa, że zrobił to ktoś niezbyt inteligenty, bo po co oddawał głosy z wszystkich kont wciągu kilku minut, jeśli wybory trwały aż tydzień?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

jak tak to czytam to sam nie wiem... śmiać się czy płakać...wieje mi to desperacją i chorobą psychiczną :] nikt normalny się nie posuwa do takich kroków... bo rozumiem, że te głosy miały na celu wyłączenie z wyścigu Johnissa...

 

bardziej aniżeli na celowe działanie wygląda to na "wpadkę", ot miało nie być widać kto głosuje (tak jak poprzednim razem w ankiecie pół roku temu) a meyde się jebął i... widzimy jak się głosowanie fabrykuje...

 

stąd tak chamsko to wygląda, głos oddawany kolejno po każdej osobie, śmieszne to :]

Odnośnik do komentarza

OK. A więc rozmawiałem z Iconem. Tak jak przypuszczałem, nie wie w ogóle o sprawie, od dawna jest w Katowicach na szkoleniu i będzie na necie dopiero w piątek najwcześniej. W tej chwili pochłania go tylko to, więc nie ma czasu na takie pierdoły. Na forum ostatnio wszedł tylko zagłosować w LT. Zdaniem Rafała ktoś mu chce zrobić koło dupy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na to patrzeć, wiadomo że upadek Forum jest na rękę jednej tylko stronie. Strona ta wykończyła już kiedyś CMR, potem łasiła się na CCM w podobnym stylu - kto wie czy nie weszła w posiadanie loginów od kogoś z MT (zdaje się Seju był poważnym kandydatem), a przekierować ruch by IP wyszło inne niż nasze (a już takie które znamy tym bardziej) to nie problem.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że skoro się Icon nie pojawiał na CMF, to kto oddał głosy z jego konta (bo jego głosy też się pojawiły o 19:30 wczoraj).

 

Inna sprawa, że skoro się Icon nie pojawiał na CMF, to kto oddał głosy z jego konta (bo jego głosy też się pojawiły o 19:30 wczoraj).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jest na rękę angielskiej scenie, bo pewnie wtedy wszyscy natychmiast się tam przeniosą z dyskusjami i utworzą polskie sekty, polskie marynie na ich forach. Czekam na post o angielskich agentach, którzy zebrali się i walili w głosowaniach z jednego IP, aby skompromitować ikonę tej społeczności. To Forum przeżywało wzloty i przeżywa upadki tylko dzięki Wam. Jeśli się wykańczaliście to sami. Jeśli się wykończycie to znowu sami. Tu nie atakują hakerzy i bojownicy CM Revu, tylko Wasz własny debilizm, Wasze standardy, Wasze podejście do ludzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...