Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Kto z tamtego MT jest w obecnym? Pamięta ktoś?

 

Henkel i Icon? Trudno raczej przypuszczać, bym mógł być z Marcelem w zgodzie, skoro przez ostatnie kilka miesięcy podważałem jego obecność w MT.

może się kryłeś?

No to mamy 3 osoby co miały wtedy dostęp do panela: Dudek, Henkel i Icon. Meyde czy Gabe wtedy nie mogli nic zrobić. No chyba, że IP zakładanych kont, maile, IP, daty, zostały teraz zmienione...Tak łatwo każdy członek MT mógł to zrobić? Nie znam się technicznie, ale wszystkie pola sa edytowalne?

Nie możemy tego wykluczyć. Oskarżenia są poważne.

Odnośnik do komentarza

Kochani moi, jesli w ramach ustalen dojdziecie, ze to ja to radosnie wezme to na klate i odejde w strone zachodzacego slonca, bo poziom absurdu osiagnie wtedy taki poziom, ze mozna bedzie eksplodowac.

 

Mozecie sprawdzac logi, mozecie sprawdzac co tylko zechciecie, mozecie przeswietlac moje konto na wszystkie mozliwe strony, ale w chwili kiedy rozpisywano wybory i glosowano to mnie na tym forum nie bylo, ani razu - do momentu kiedy to Gabe mi przekazal info co sie tu dzieje.

 

Anyway - nie wierze, ze komukolwiek z MT chcialo sie przygotowywac misterny spisek zeby podkopac Icona. Ale moze myle sie co do ludzi i okaze sie, ze to Icon jest niewinny. Najprawdopodobniej jednak nie okaze sie nic i pozostanie slowo przeciwko slowu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wszystkie rekordy są edytowalne, jeśli każdy z członków MT mógł od ręki zmienić daty,IP, maile itd. to nie ma żadnych dowodów. Pytanie czy tak jest, czy zwykły admin miał takie uprawnienia czy tylko root może grzebać w tym. To jest najważniejsze pytanie.

Pozostali admini nie mają dostępu do serwera oraz wiedzę techniczną podobną do mojej....

Odnośnik do komentarza

Ja Ci powiem tak Johniss i hejterstwem do Icona smierdzi od Ciebie od dlugiego czasu i nawet gdyby ktos pokazal Ci dowody ze mozna tak wszystkim zmanipulowac to i tak powiedzialbys ze to nie jest prawda. Gorzej dla roota? Skoro tak mowisz to pokaz mi osobe i system ktory nie jest do oszukania i czlonka forum ktory techniczniw bylby lepszy od Icona. Ty?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Szkodi skończ to pierdolenie bo przykro to czytać tak jak moje jebanie Gacka...

 

Icon mam do Ciebie zaufanie, powiedz mi w takim razie kto kopał pod Tobą w poprzednich wyborach skoro wtedy w MT był (z obecnych teraz) Henkel i Dudek?

Odnośnik do komentarza

Ja Ci powiem tak Johniss i hejterstwem do Icona smierdzi od Ciebie od dlugiego czasu i nawet gdyby ktos pokazal Ci dowody ze mozna tak wszystkim zmanipulowac to i tak powiedzialbys ze to nie jest prawda. Gorzej dla roota? Skoro tak mowisz to pokaz mi osobe i system ktory nie jest do oszukania i czlonka forum ktory techniczniw bylby lepszy od Icona. Ty?

tak samo hejterstem do Jonhissa śmierdzi Icon od długiego czasu i nawet gdy Gabe pokazuje dowody że albo Icon zagłosował 6 razy na siebie i swój skład MT albo 6 różnych osób przyjechało pod jego dom o 19:30 i włamało się na wifi a i tak wierzysz Iconowi

 

kto miał interes w tym, żeby dodać dwa decydujące głosy pół roku temu Iconowi?

kto nie miałby nic przeciwko temu, by przez pół roku nikt niczego by o tym nie wiedział?

kto miał interes w tym, żeby dodać 6 głosów Iconowi i głosy innym kandydatom w wielkości proporcjonalnej do sympatii Icona?

kto wiedział, że Icon wyjeżdża do Katowic i nie będzie go na forum przez tydzień by móc oddać głosy w dokładnie tym samym momencie?

kto ma wiedzę dotyczącą aspektów informatycznych bazy danych forum?

kto jest w obecnym MT?

KTO SPEŁNIA WSZYSTKIE TE WARUNKI? WSZYSTKIE

Odnośnik do komentarza

kto miał interes w tym, żeby dodać dwa decydujące głosy pół roku temu Iconowi?

tego nie wiemy. Wiemy tylko, że z tego IP 2 osoby głosowały w ankiecie. Na kogo oddały głosy nie wiemy.

 

Icon po 10 latach działalności na scenie zasługuje na prawo do obrony. Każdy by zasługiwał. Niech przedstawi wiarygodne dowody, że kazdy z obecnego MT mógł od ręki, bez dostępu do serwera edytować WSZYSTKIE dowody tu przestawione. IP zakładania kont z sieci wewnetrznej, IP głosowań itd. Niech pokaże logi tych czynności wskazujące tą osobę. Idzie je usunąć? wiem, ale sa jakieś backupy z automatu zapisujące kopie co tydzień? co dwa? wtedy będą inne logi tam zapisane. Jeśli ja bym był na jego miejscu i miał jego dużą wiedzę i umiejętności nie spocząłbym jakby nie znalazł jakiegoś śladu sprawcy. A jeśli robił to amator to śladów i dowodów będzie sporo, wszystkiego pokasować nie można. Ale jeśli się okaże, że choć jednego z pól nie szło edytować bez dostępu do serwera, lub mógł tylko root je edytować to sprawa będzie jasna.

Odnośnik do komentarza

Ja Ci powiem tak Johniss i hejterstwem do Icona smierdzi od Ciebie od dlugiego czasu i nawet gdyby ktos pokazal Ci dowody ze mozna tak wszystkim zmanipulowac to i tak powiedzialbys ze to nie jest prawda. Gorzej dla roota? Skoro tak mowisz to pokaz mi osobe i system ktory nie jest do oszukania i czlonka forum ktory techniczniw bylby lepszy od Icona. Ty?

tak samo hejterstem do Jonhissa śmierdzi Icon od długiego czasu i nawet gdy Gabe pokazuje dowody że albo Icon zagłosował 6 razy na siebie i swój skład MT albo 6 różnych osób przyjechało pod jego dom o 19:30 i włamało się na wifi a i tak wierzysz Iconowi

 

kto miał interes w tym, żeby dodać dwa decydujące głosy pół roku temu Iconowi?

kto nie miałby nic przeciwko temu, by przez pół roku nikt niczego by o tym nie wiedział?

kto miał interes w tym, żeby dodać 6 głosów Iconowi i głosy innym kandydatom w wielkości proporcjonalnej do sympatii Icona?

kto wiedział, że Icon wyjeżdża do Katowic i nie będzie go na forum przez tydzień by móc oddać głosy w dokładnie tym samym momencie?

kto ma wiedzę dotyczącą aspektów informatycznych bazy danych forum?

kto jest w obecnym MT?

KTO SPEŁNIA WSZYSTKIE TE WARUNKI? WSZYSTKIE

 

Skoro to miała być prowokacja, włam czy coś tam innego, to chyba miało tak wyglądać, żeby wszystkie znaki na niebie wskazywały na Icona, czyż nie?

Odnośnik do komentarza

ale postawmy sprawę/pytanie jasno: jak nie Icon, to KTO?

 

na razie jest, jedni: "to nie ja, opluwacie mnie". a potem drudzy: "to Ty. mamy niezbite dowody".

w końcu myślę (jako zainteresowany członek forum, pomijając fakt oddawania jakiś tam pieniążków na ten cel), że mamy prawo wiedzieć kto się bawi w takie akcje.

skoro obecny MT mógł sfabrykować "dowody", to Icon powinieneś chyba mieć albo coś na obalenie tego, bądź dowody przeciw komuś...

Odnośnik do komentarza

Byłem w stu procentach przekonany, że to wszystko będzie miało taki finał: to nie ja, ktoś mnie wkopał i miał tydzień, aby to wszystko spreparować. Dla mnie dowody są niezbite: głosy zostały oddane z IP Icona i absolutnie nie przekonuje mnie fakt, że to może być wielka prowokacja. Dowodów jest zbyt dużo. Przekręt miał miejsce już w poprzednich wyborach, które dzięki głosom "widmo" wygrał Icon. Teraz po prostu root nie zauważył, że ankieta jest publiczna i zaliczył wtopę.

 

W opcję prowokacji na szeroką skalę nie wierzę. Prowokator musiałby wszystko planować od ostatnich wyborów MT (po co przepychałby Icona dalej?), a na dodatek musiałby wiedzieć o tym, że Icon jest na szkoleniu i wykorzystać moment jego nieobecności. Zdecydowanie bardziej prawdopodobna jest opcja, że Icon chciał pozbawić Johnissa miejsca w MT, nie miał dużo czasu, więc myślał, że uda się to zrobić po staremu, ale pech chciał, że meyde zrobił ankietę otwartą.

Odnośnik do komentarza

O dziwo Qcz glosem rozsadku. Skoro nie zrobil tego Icon tylko jakis idiota, to niech root nam pokaze logi, przedstawi chociaz techniczna mozliwosc ze wszystko zostalo spreparowane. Bo na chwile obecna i moja skromna wiedze, dowody sa niezbite.

Wypraszam sobie te "o dziwo" :P

Dodam jeszcze, że nie podjęcie się próby oczyszczenia swojej osoby, zbycie jakimś "w dupie to mam i tak odchodzę" będzie świadczyć o winie. Nie znam nikogo kto by nie chciał oczyścić swojego imienia z tak poważnych oskarżeń.

Swoją drogą może znacie jakiś adminów/rootów innych forów opartych na IPB, możecie zapytać ich o możliwościach tecznicznych edycji tych wszystkich ww rekordów. Będzie wtedy niezależna opinia. Nawet jak nie znacie takich osób, to można na innych forach zadać takie pytanie.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w stu procentach. Foch pod tytułem "obrzuciliście mnie błotem - odchodzę" jest przyznaniem się do przekrętów. Gdyby Icon był naprawdę niewinny, a wszystko byłoby spiskiem, na pewno znalazłby się czas między godzinami szkolenia, aby znaleźć tego i złapać, kto próbuje wywinąć taki numer. A tak to po kilku dniach Icon sobie wraca na forum, zasłaniając się brakiem czasu, mówi, że o żadnych przekrętach nie wie i jeszcze atakuje osoby, które widząc niezbite dowody miały czelność posądzić go o wyborcze oszustwa. Bezczelni!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...