Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

I masz podzial. Ja akurat wierze w to, ze jakby chcial to spokojnie zatarlby slady. W systemach forum latwo o roznorakie manipulacje, w tym z numerami IP. Na dzien dzisiejszy procz Gabe na scenie nie widze osobiscie nikogo komu dostep do serwera powinno się dawac. Zreszta jaka mam gwarancje ze nikt nie zacznie bawic się w Boga przy kolejnej okazji? Nie mam - to kwestia zaufania. Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza

Johniss, nic na to nie poradzę. Twoja wola, że wolisz wierzyć w coś, co ktoś ładnie wyreżyserował, a nie w prawdę.

 

Ja odejdę, a Wy zostaniecie na tym forum z kimś, kto komuś z Was w przyszłości może odstawić jeszcze gorszy numer. Być może nawet teraz loguje się na czyjeś konto bez wiedzy jego właściciela.

Wiem, że łatwo jest wskazać na kogoś kogo się nie lubi, wdeptać w ziemię przeciwnika. Tylko w swoim zacietrzewieniu warto by się zastanowić czy aby na pewno to jest rozwiązanie całej sytuacji.

 

Mi np. przez myśl przeszło, że to ty w porozumieniu z kimś z MT tak pokierowałeś całą sytuacją, bo jest ci to na rękę. Nie mam na to dowodów, podobnie jak ty nie masz na to, że to byłem ja, ale przecież rzucić gnojem w twoją stroną mogę, kto mi broni? :)

Odnośnik do komentarza

I masz podzial. Ja akurat wierze w to, ze jakby chcial to spokojnie zatarlby slady. W systemach forum latwo o roznorakie manipulacje, w tym z numerami IP. Na dzien dzisiejszy procz Gabe na scenie nie widze osobiscie nikogo komu dostep do serwera powinno się dawac. Zreszta jaka mam gwarancje ze nikt nie zacznie bawic się w Boga przy kolejnej okazji? Nie mam - to kwestia zaufania. Taka moja opinia.

ten sam Gabe, który nie ma wątpliwości, że Icon jest winny?

 

Ja odejdę, a Wy zostaniecie na tym forum z kimś, kto komuś z Was w przyszłości może odstawić jeszcze gorszy numer. Być może nawet teraz loguje się na czyjeś konto bez wiedzy jego właściciela.
ale wybiorą go UŻYTKOWNICY tego forum, a nie TY W POJEDYNKĘ

 

 

Mi np. przez myśl przeszło, że to ty w porozumieniu z kimś z MT tak pokierowałeś całą sytuacją, bo jest ci to na rękę. Nie mam na to dowodów, podobnie jak ty nie masz na to, że to byłem ja, ale przecież rzucić gnojem w twoją stroną mogę, kto mi broni?

trudno o mocniejsze dowody, niż te, które przedstawiła reszta MT, która została wybrana za wolą użytkowników
Odnośnik do komentarza

Zaglądałem na logi z phpmyadmina. Ktoś najzwyczajniej w świecie przez niego ustawił wszystkie dane tak aby świadczyły, że to ja dokonałem oszustwa. Tyle mogę powiedzieć. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta.

 

Ale chwila moment. Pod Twoją nieobecność zostaliśmy poinformowani, że "dowodem" w całej aferze jest zgodność numerów IP. Już wiemy, że członkowie MT mają dostęp do opcji 'log as...'. Ale kiedy z niej korzystają to system chyba widzi ich IP, nieprawdaż? Czy jest wytłumaczalne, że ktoś dokonał modyfikacji treści zawierającej numery IP logowań? Pytam nawet z czystej ciekawości jako człowiek, który na codzień pracuje w branży IT i z bazami danych ma coś tam wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Icon i jeszcze jedna sprawa. Rozumiemy, że możesz czuć się zaszczuty, ale wielu osobom w tym mi chodzi nie oto, żebyś Ty jako Ty się tłumaczył, tylko żebyś postarał się wytłumaczyć użytkownikom tego forum zaistniałą sytuację jako osoba odpowiedzialna za jego techniczną stronę.

Odnośnik do komentarza

Zaglądałem na logi z phpmyadmina. Ktoś najzwyczajniej w świecie przez niego ustawił wszystkie dane tak aby świadczyły, że to ja dokonałem oszustwa. Tyle mogę powiedzieć. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta.

 

Ale chwila moment. Pod Twoją nieobecność zostaliśmy poinformowani, że "dowodem" w całej aferze jest zgodność numerów IP. Już wiemy, że członkowie MT mają dostęp do opcji 'log as...'. Ale kiedy z niej korzystają to system chyba widzi ich IP, nieprawdaż? Czy jest wytłumaczalne, że ktoś dokonał modyfikacji treści zawierającej numery IP logowań? Pytam nawet z czystej ciekawości jako człowiek, który na codzień pracuje w branży IT i z bazami danych ma coś tam wspólnego.

tak te IP możesz zmienić z poziomu PHPmyadmin

Odnośnik do komentarza

. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta. Nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam żadnych dowodów. Osoba, która wywinęła mi to świństwo miała cały tydzień żeby po sobie posprzątać i zrobiła to.

Wiesz inni mogą myśleć, że też miałeś tydzień by to zrobić....

Jeśli założymy, że to nie Ty, a ktoś z obecnego MT to co z co najmniej 2 głosami z poprzednich wyborów? Wtedy skład MT był inny, a też ktoś zrobił prawdopodobnie machloje. Kto z tamtego MT jest w obecnym? Pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza

Zaglądałem na logi z phpmyadmina. Ktoś najzwyczajniej w świecie przez niego ustawił wszystkie dane tak aby świadczyły, że to ja dokonałem oszustwa. Tyle mogę powiedzieć. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta.

 

Ale chwila moment. Pod Twoją nieobecność zostaliśmy poinformowani, że "dowodem" w całej aferze jest zgodność numerów IP. Już wiemy, że członkowie MT mają dostęp do opcji 'log as...'. Ale kiedy z niej korzystają to system chyba widzi ich IP, nieprawdaż? Czy jest wytłumaczalne, że ktoś dokonał modyfikacji treści zawierającej numery IP logowań? Pytam nawet z czystej ciekawości jako człowiek, który na codzień pracuje w branży IT i z bazami danych ma coś tam wspólnego.

tak te IP możesz zmienić z poziomu PHPmyadmin

 

Jako edycję rekordu w bazie danych? W takim razie czy członkowie MT (to pytanie do ich samych) mają uprawnienia do edycji bazy danych? Gabe bodajże wspominał, że mają możliwość odczytu, ale czy również zapisu?

Odnośnik do komentarza

. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta. Nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam żadnych dowodów. Osoba, która wywinęła mi to świństwo miała cały tydzień żeby po sobie posprzątać i zrobiła to.

Wiesz inni mogą myśleć, że też miałeś tydzień by to zrobić....

Jeśli założymy, że to nie Ty, a ktoś z obecnego MT to co z co najmniej 2 głosami z poprzednich wyborów? Wtedy skład MT był inny, a też ktoś zrobił prawdopodobnie machloje. Kto z tamtego MT jest w obecnym? Pamięta ktoś?

Przed ogłoszeniem wyników tamtego głosowania w MT byli: Icon, Fenomen, Perez, Henkel, Feanor, Dudek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...