Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista od sieci nie jestem, ale adresy 127. x.x.x obowiazuja w hoscie lokalnym afaik

to lokal, podejrzewam, że tworzac użytkownika ręcznie z poziomu bazy domyślnie się to uzupełnia po pierwszym użyciu, wtedy nie trzeba aktywować usera, jeżeli się go odpowiednio oflaguje przy prekonfiguracji

 

fakty przedstawione są... nawet nie mam słowa, żeby dobrze to ująć...

Odnośnik do komentarza

Dlatego też czekam aż się Icon wypowie. Dalej nie wierzę w jego winę. Znam go kilka lat, bywało różnie między nami, czasami dochodziło do sotrych konfliktów, ale Icon to dorosły facet. W takie idiotyczne przekrety by się bawił? Po co? Żeby jeden czy drugi user nie znalazł się w MT? Przecież MT wcale nie musimy wybierać w głosowaniach. To tylko nasza inicjatywa.

Odnośnik do komentarza

jajebie, mógł oddać, a potem zmienić adres @ - zdaje się, że baza nie przechowuje wszystkich adresów @, które mogą być zmieniane, tylko ten, który został wpisany ostatni. Można się zarejestrować na wale@fajnelale.kom, a potem zmienić na ikonnapewnonasoszukal@botak.orlen,kom

 

przy zmianie adresu @ w panelu, nie trzeba potwierdzać rejestracji ;) robicie straszny dym, zamiast skontaktować się z Ikim telefonicznie na ten przykład ;)

Odnośnik do komentarza

To moze najpierw to zweryfikuj, zamiast pisac nieprawde.

 

Uwaga: Zmiana adresu e-mail wymaga ponownej aktywacji konta. Informacja ze wskazówkami dotyczącymi dalszego postępowania zostanie wysłana na adres e-mail podany w poniższym formularzu. Po wykonaniu tej akcji nastąpi automatyczne wylogowanie z konta.

jeżeli zmieniasz @ z poziomu phpmyadmin to mijasz się z prawdą

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

no to reasumując zakładamy, że to nie Icon...

 

ktoś włamał się z jego ip pół roku temu i oddał dwa głosy, ktoś włamał się teraz i oddał 8 głosów.... to jakiś zwariowany wariat w takim razie....bo mógł narobić dużo więcej szkód a tylko sobie głosy oddawał w ankiecie dotyczącej składu nowego mt. Ktoś w takim razie nieźle gra w chuja....

 

Nie piszę tego z jakimś podtekstem osobistym bo Icona bardzo lubię jako osobę prywatną ale w chuja robić się nie dam.

 

tak sobię pozwolę zacytować Gejba z maryni jeszcze bo dobitniej uargumentował to o co mi chodziło...

 

Traktuję serio, bo sprawa jest imo poważna, to jest nadużywanie uprawnień, a jeśli ktoś bez żadnych dowodów rzuca takie oskarżenia w moim kierunku, to jednak nie czuję się dobrze.

 

My nie wymyśliliśmy afery, ani po jej wykryciu nie zamietliśmy jej pod dywan - przecież mogliśmy zignorować sprawę, albo wymyślić jakieś wytłumaczenie, ale w czterech jednomyślnie uznaliśmy, że to jest zdecydowana przesada i że wam winne są wyjaśnienia. Spodziewaliśmy się, że spotka się to z różnymi reakcjami, od prób linczu Icona po jego obronę, ale taki sceptycyzm wobec twardych dowodów mnie zaskakuje.

 

IP nie możemy zdradzić, bo to jest prywatne IP Icona. A nawet jakby nie było, to jest nieodpowiedzialne szastanie IP i e-mailami na publicznym forum. To co pokazał meyde powinno dać wystarczająco dowodów, co jeszcze chcecie zobaczyć?

 

Dla mnie sprawa jest jasna, albo to wszystko robił Icon, albo ktoś przynajmniej cztery razy w różnych dniach i różnych godzinach: 1) podszył się pod IP jego stałego łącza, które jest przypisane do adresu MAC jego routera/komputera 2) albo podjechał samochodem pod dom i włamał się do jego wifi (jeśli ma) i 3) zalogował się na jego konto administracyjne, przez które zalogował się za pomocą Log AS na sześć różnych kont użytkowników (autentycznych)*, a pół roku wcześniej na konta założone z adresu forum@forumcm.net oraz na konto założone z localhosta. Zauważmy też, że pierwszy proceder (majowy) został nieodkryty przez pół roku, a autor nieudanej prowokacji siedział i obgryzał w złości paznokcie, bo mu się nie udało.

 

* mogło to być też sześć osób z całej Polski, które przyjechały w niedzielę o 19:30 pod dom Icona i w sześć minut zalogowały się i zagłosowały w ankiecie

 

za dużo tutaj przypadków...

Odnośnik do komentarza

@T-m: z Iconem telefonicznie kontaktował się Vami i podobno przez telefon Korzeń powiedział, że nic o takich kontach nie wie.

@Wujek, jmk: Nie chce Wam się wierzyć, że to Icon? A wierzyliście, że Robi Robson to oszust, kiedy wpłacaliście pieniądze na leczenie jego choroby?

Cóż, masz rację. Trudno było uwierzyć, że RR to oszust. Trudno uwierzyć, że Icon to oszust.

Odnośnik do komentarza

Fajnie sobie popisaliście pod moją nieobecność. Vami napisał mi SMSa, że jest afera na CMF i że mam się wytłumaczyć. Niestety nie mam się z czego tłumaczyć. Tłumaczą się tylko winni. Ostatni raz na forum byłem w piątek 23 listopada. Napisałem wtedy posta z typami w LT i oddałem w ankiecie wyborów do MT głos na Szkodiego. Tyle. W sobotę w ogóle nie byłem na forum, dziś jestem tu pierwszy raz od piątku.

 

Ktoś ewidentnie chce mnie oczernić w oczach całej sceny. Przykre to, ale jeszcze bardziej przykre jest to, że osoby, które znam osobiście wypowiadały się tu o mnie jak o zwykłym oszuście i w sumie idiocie, bo o ile nie każdy musi wierzyć, że jestem uczciwym człowiekiem, tak przynajmniej część powinna wiedzieć, że nie jestem do tego stopnia głupi aby w taki sposób sfałszować wyniki. Oddawanie głosów jeden za drugim i nie wyczyszczenie po sobie śladów przekrętu... Panowie, ja mam uprawnienia do wszystkiego i gdybym naprawdę chciał przekręcić wyniki ankiety usunąłbym te nieszczęsne logi - tam mam takie uprawnienia i zajmuje to sekundę, ot jedno kliknięcie. Jeżeli wierzycie, że jestem do tego stopnia upośledzony, to bardzo mi przykro.

 

Zaglądałem na logi z phpmyadmina. Ktoś najzwyczajniej w świecie przez niego ustawił wszystkie dane tak aby świadczyły, że to ja dokonałem oszustwa. Tyle mogę powiedzieć. Mogę się jedynie domyślać, że był to ktoś z ModTeamu, bo tylko członkowie MT mogą się logować na czyjeś konta. Nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam żadnych dowodów. Osoba, która wywinęła mi to świństwo miała cały tydzień żeby po sobie posprzątać i zrobiła to. Kolejna sprawa do przemyślenia - po co byłyby mi te głosy, skoro bez nich i tak dostałbym się do MT? Dodam jeszcze, że głosowałem tylko na Szkodiego, a w wynikach widzę, że zagłosowałem także na siebie i kilka innych osób...

 

Pewnie część nie da mi wiary, bo na obronę mam tylko swoje słowo. Najważniejsze aby osoby, które mnie znają i lubią miały pewność, że to naprawdę nie ja.

 

Co dalej? Mimo iż nie jestem winny rezygnuję całkowicie z uczestnictwa w CMF i z życia sceny. Przykro się robi kiedy człowieka, który włożył w to forum i scenę tyle serca i czasu równa się z ziemią w taki sposób. MT niech wskaże osobę, której mam przekazać hasła dostępu do serwera.

 

Szkoda, że w taki sposób muszę się żegnać, ale mam już dość kopania pode mną dołków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...