Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Seju jest moderatorem tak jak ja :) Dodam tylko, że chuja mogę ;)

Czyli i tak za dużo ;)

 

tak się mję nasuwa jeszcze jedna opcja na myśl, nie wiem jak wygląda teraz "aktywowanie" konta nowego usera na cmf? ktoś z mt aktywuje czy wysyłany jest link na pocztę mejlową?

Aktywacja poprzez władzę.

Odnośnik do komentarza

Czyli czas na zagłosowanie w LT ma, ale żeby rozwiać wątpliwości dotyczące wyborów to już nie bardzo. Nie podoba mi się to i tyle.

Zaglosowanie to piec klikniec. Wdrozenie sie w tak dynamicznie rozwijajaca sie sprawe, gdzie co chwila pojawiaja sie nowe komentarze, wymaga czasu. Ja go rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Czyli czas na zagłosowanie w LT ma, ale żeby rozwiać wątpliwości dotyczące wyborów to już nie bardzo. Nie podoba mi się to i tyle.

Zaglosowanie to piec klikniec. Wdrozenie sie w tak dynamicznie rozwijajaca sie sprawe, gdzie co chwila pojawiaja sie nowe komentarze, wymaga czasu. Ja go rozumiem.

Nie od dziś wiadomo, że jesteście sobie jak bracia :)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak na to patrzeć, wiadomo że upadek Forum jest na rękę jednej tylko stronie.

Gdyby ta strona chciała prowadzić do upadku forum, to by raczej zachęcała do masowego głosowania na Johnissa et consortium, a nie starała się utrzymać racjonalny MT w nienaruszonym stanie.

Mam wrażenie, że widzenie wszędzie ich winy to lekka paranoja.

 

Co do reszty - popieram i przypominam postulat Vamiego, by nie ferować żadnych wyroków do wypowiedzi samego zainteresowanego. On naprawdę może nie być w stanie wypowiedzieć się tutaj przy rozmiarze sprawy, a przecież będzie też potrzebny przy wydaniu ewentualnego wyroku przez MT.

Odnośnik do komentarza

Czyli czas na zagłosowanie w LT ma, ale żeby rozwiać wątpliwości dotyczące wyborów to już nie bardzo. Nie podoba mi się to i tyle.

Zaglosowanie to piec klikniec. Wdrozenie sie w tak dynamicznie rozwijajaca sie sprawe, gdzie co chwila pojawiaja sie nowe komentarze, wymaga czasu. Ja go rozumiem.

 

"Chciałbym rozwiać wszystkie plotki dotyczące sfabrykowania wyników wyborów, do których posłużyć miały założone przeze mnie multikonta. Nigdy nie głosowałem na forum za pośrednictwem innych kont, ani nie używałem ich do innych celów" - taka wypowiedź zajęła mi minutę - mniej więcej tyle, co zagłosowanie w LT. Faktycznie, czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

ale co Ty pier****sz człowieku? jaki wyrok? ustalmy jeszcze czy to będzie wykroczenie czy dojebiemy +1 czy podpiszemy kogoś różową czcionką? Bez jaj. Może tego nie zrozumiesz ale dla niektórych z tego forum, którzy znają się irl, Icon jest nie tylko szarą eminencją klikającą "banuj skurwiela" a kolegą z którym widzą się co najmniej raz w roku, wypiją piwo itp. Tym bardziej obecna sytuacja jest kuriozalna...

 

jeżeli aktywacja nowych kont wymaga "kliknięcia wladzy" kto aktywowal te konta w 2009 roku? da się to sprawdzić? i czy były używane wcześniej w ankietach/glosowaniach na forum? jeżeli tak to z jakiego ip?

Odnośnik do komentarza

Przecież jak Icon przyjdzie i przeczyta to forum, to najpewniej zacznie gadać o tym, że jest opluwany, wbija mu się nóż w plecy, a w ogóle każdy kto mógł pomyśleć, że jest on zamieszany w coś takiego to bydlę nie człowiek. Albo coś takiego. Zresztą, istnieje przecież prawdopodobieństwo, że w Skrzyszowie, gmina jakaśtam mieszka 6 czy 7 braci, maniaków Football Managera, którzy dzielą jeden komputer (ponieważ to biedna rodzina) i po prostu musieli oddać głosy z jednego IP. Chcecie wieszać psy na człowieku, który nawet nie ma jak się bronić z powodu czyjejś ciężkiej sytuacji materialnej? WY KANALIE.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

w ferworze walki widzę, że mt zapomniał odpowiedzieć na moje pytania, tak w kwestii przypomnienia robię up

 

jeżeli aktywacja nowych kont wymaga "kliknięcia wladzy" kto aktywowal te konta w 2009 roku? da się to sprawdzić? i czy były używane wcześniej w ankietach/glosowaniach na forum? jeżeli tak to z jakiego ip?

 

jeżeli to nie problem, prosiłbym o odpowiedź, z czystej ludzkiej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem specjalistą od administracji IPB, więc zrobiłem lurk w internecie:

 

- funkcjonalność Log As pojawiła się w IPB od wersji 3.3.0, czyli najwcześniej 20 marca 2012 (nie wiem, kiedy był u nas upgrade)

- wcześniej czytanie PW było teoretycznie możliwe przez zapytanie SQL, zalogowanie na konto użytkownika wymagało zmiany hasła, które jest zahashowane

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...