Skocz do zawartości

W pogoni za sukcesem


Necib

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wytłumaczę jak będzie wyglądała moja kariera.Z powodu mojego braku talentu pisarskiego zdecydowałem się na to aby mój opek był złożony z dużej ilości screenów oczywiście opisy jakieś także będą.PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ

 

Mamy rok 2016. Od tego czasu w Polskiej piłce mało się zmieniło.Selekcjonerem reprezentacji jest Paweł Janas ,natomiast

skład wygląda jak wygląda.Oczywiście żaden Polski klub nie grał w Lidzie Mistrzów .Czyli obecna szara rzeczywistość

Odnośnik do komentarza

Ja nazywam się Krzysiek Necib i w lipcu kończy mi się kontrakt z Wisłą Kraków .Grając 2,5 roku w Polsce 3 puchary Polski, 2 mistrzostwa Polski ,Awans z Armenią do Mistrzostw Europy we Francji w tym pamiętne 6:5 z Niemcami .Za swój największy sukces jednak uważam uratowanie Motoru Lublin przed spadkiem ,mieliśmy 15 punktów straty gdy obejmowałem zespół i 9 ciężkich meczy ,i co najbardziej bolało brak zawodników .Na szczęście postawiłem na młodych chłopaków z młodzieżowych reprezentacji między innymi: Ukrainy, Salwadoru ,Urugwaju ,i... udało się, Motor się utrzymał.

 

Jaki klub poprowadzę pozostawię już wam głosowanie trwa do dziś , o 21 kończę głosowanie.

 

Kluby na które można głosować to:

Bordeaux

Real Madryt

Valencia

Wigry Suwałki

 

Co do klubów ,Bordeaux to znana francuska marka niestety ostatnio wiedzie im się gorzej ,lecz to może być naprawdę ciekawe wyzwanie.Kolejnym klubem jest Madrycki gigant Real ,niestety Jose M wysprzedał cały Real do tego stopnia że od 3 lat 1/8 LM to maksimum ,a w Hiszpanii od lat karty rozdaje Barcelona .Valencia to próba wskrzeszenia giganta bo skład mają napradę fatalny od lat nie byli w czołówce La Ligi .I najśmieśniejszy klub jaki w w Football Manager znalazłem .Klub z Suwałk kupił

jeden z najbogatszych ludzi w Polsce ,Dariusz Mazur. Mimo wielkich transferów klub walczy o utrzymanie w 1 lidze gdzie są beniaminkiem .W drugiej lidzie męczyli się 3 sezony ,a mieli skład lepszy od kilku drużyn z ekstraklasy a prezesina zmienił managerów siedem razy .Oto skład Wigier Suwałki.

Odnośnik do komentarza

Ja głosuję za Realem Madryt oczywiście : )

Choć z chęcią chciałbym zobaczyć karierę jakąś afrykańską reprezentacją. Na przykład Algierią, RPA, Libią bądź Burkina Faso.

A tak z ciekawości - jaki to FM? Nie wygląda mi na 11 ani 12. Przypomina mi... hm... jakąś starszą wersję z wgraną aktualizacją składów : ]

 

To tyle ode mnie. Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki , to lista (niektórych) grajków którzy dzięki mnie osiągnęli sukces.Mam nosa do talentów. :wazup:

Allan Diaz

Anatoly Albakov

Edesio Rodrigues

Everton

Goncalves

Kelvin Ncube

Vladimir Gusev

 

I co ciekawe jak ich wynalazłem to zapłaciłem tylko za Ncube i to zaledwie 70 tys Euro, reszta przyszła z wolnego transferu.

Odnośnik do komentarza

3 głosy na Wigry Suwałki, 2 na Real Madryt, 1 głos dostała Valencia. Czyli przygoda z Dariuszem Mazurem. Celem jest zdominowanie Polski, oraz 1/8 LM.

 

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki – polski piłkarski klub sportowy założony w 1947 roku w Suwałkach. Obecnie Wigry występują w pierwszej lidze. Barwy klubu to biało-niebieskie.

Lata sześćdziesiąte XX w. to dla Wigier okres w którym były średniakiem ligi okręgowej (z początku III stopnia rozgrywek w kraju, od sezonu 1966/67 IV stopnia rozgrywek w kraju). Suwalczanie najczęściej notowali miejsca najczęściej poza podium ligowej klasyfikacji. Lepsze wyniki zaczęli osiągać dopiero pod koniec dekady, kiedy to dwukrotnie zwyciężyli w finale szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski i zajęli drugie miejsce w lidze. Były zawodnik Wigier, Ryszard Sawicki w monografii z okazji 60-lecia klubu za brak satysfakcjonujących wyników w tamtym czasie obarczył działaczy klubu. Uważał, iż w klubie podejmowano zbyt dużo decyzji politycznych. Za niesłuszną uznał strategię obraną przez Wigry, która bazowała na połączeniu grupy suwalczan z zawodnikami odbywającymi w Suwałkach służbę wojskową. Według niego, za mało troski wykazywano wobec suwalczan.

Lata sześćdziesiąte to również okres pojawienia się w klubie utalentowanych zawodników. Największym z nich był Zbigniew Kwaśniewski – jeden z symboli Wigier. Wychowanek suwalskiego klubu słynął głównie z nienagannej techniki. Kwaśniewski po czterech sezonach spędzonych w Wigrach, przeniósł się do trzecioligowego Włókniarza Białystok, później do pierwszoligowej Gwardii Warszawa, a następnie do Odry Opole, gdzie był podopiecznym Antoniego Piechniczka. Selekcjoner kadry pozytywnie się o nim wypowiadał. Jego zdaniem, gdyby Kwaśniewski urodził się w większym mieście niż Suwałki i wcześniej wszedł na najwyższy piłkarski poziom, to zrobiłby bardziej owocną karierę i byłby czołową postacią w reprezentacji Polski. Pomimo tego, suwalczanin wystąpił w dwóch spotkaniach reprezentacji Polski. Innym zawodnikiem z którym Kwaśniewski występował we Włókniarzu Białystok, a wcześniej grał z nim w Wigrach był Ryszard Karalus. O obliczu suwalskiego zespołu w udanych wojewódzkich rozgrywkach PP stanowili: najlepszy suwalski strzelec Tadeusz Siejewicz oraz strzelający bramki w ważnych meczach Józef Eleksin.

W roku 196, swój epizod w barwach Wigier zaliczył utytułowany piłkarz Henryk Apostel, który zdobył m.in. mistrzostwo Polski (z Polonią Bytom w 1962 r.), Puchar Polski (z Legią Warszawa w 1964 r.) oraz debiut w reprezentacji kraju (w 1962 r.). Do suwalskiej jednostki wojskowej został zesłany z Legii Warszawa za karę. W barwach suwalskiego klubu wystąpił w kilku meczach.

Lata siedemdziesiąte XX w. uchodzą za najbardziej sprzyjające Wigrom. Klub wtedy się rozwijał, a na polskich boiskach został zapamiętany z ambitnych meczów w Pucharze Polski. Do Suwałk przyjeżdżały wtedy pierwszoligowe kluby Legia Warszawa i Gwardia Warszawa, czy drugoligowe: Zawisza Bydgoszcz, Motor Lublin, Ursus Warszawa i Górnik Wałbrzych. Dzięki tym meczom Wigry nie raz gościły na łamach ogólnopolskiego Przeglądu Sportowego.

Dawniej w Wigrach poza piłką nożną działało osiem innych sekcji sportowych, w których klub osiągał sukcesy głównie na szczeblu regionalnym. Mimo to, niektórzy zawodnicy występowali w reprezentacji Polski w swoich dyscyplinach. Zawodnicy hokeja na trawie, którzy zdołali reprezentować kraj to: Tomasz Bacewicz, Dariusz Bolesta, Jacek Chrzanowski, Grzegorz Dziadkowski, Andrzej Kaszkiel, Artur Nowacki, Bogdan Pawłowski i Marek Sowulewski. W reprezentacji piłki ręcznej wystąpili Wojciech Baranowski, Krzysztof Szargiej oraz Stanisław Wiszowaty. Natomiast Ewa Darlukiewicz, Dorota Jańczuk-Bogusz, Beata Skibicka, Małgorzata Wołyniec-Majka oraz Ryszard Kaczyński i Krzysztof Olszewski wystąpili w siatkarskich reprezentacjach Polski.Od 2012 roku prezesem klubu jest Dariusz Mazur.

Odnośnik do komentarza

Loczek

 

Glosowanie było bo sam nie wiedziałem co wybrać. Pomysł na fabułę by się znalazł, ale już raz próbowałem i nie pasowało, to nie wiem czy jest sens. Także nie napisałem że będą same screeny, opisy także będą. Co do talentów, to lubię się chwalić czymś co sam wynalazłem, trochę to pokazuję moją filozofię transferów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...