Skocz do zawartości

Demo Football Manager 2013 (FM 2013)


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, ostatnio gdy chcialem wlaczyc nowego fma to zaczelo mi cos pobierać, gdy sciagnelo caly plik chcialem wlaczyc gre i mam taki oto napis -> Gra jest aktualnie niedostępna (corrupt game files) <-

ponawiam

Wygląda, że się coś wysrało w trakcie pobierania i masz niespójne pliki z grą. Moje pomysły są następujące:

1. Jeśli się da usuń betę/Demo ze swojego konta Steam i spróbuj je pobrać ponownie.

2. Jeśli 1 nie wypali to może ostatecznym rozwiązaniem jest wyinstalowanie Steama, usunięcie wszystkich jego gier. plików, etc i zainstalowanie wszystkiego od początku.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, ostatnio gdy chcialem wlaczyc nowego fma to zaczelo mi cos pobierać, gdy sciagnelo caly plik chcialem wlaczyc gre i mam taki oto napis -> Gra jest aktualnie niedostępna (corrupt game files) <-

ponawiam

 

Sprawdź spójność plików gry najpierw (w steamie, w bibliotece gier, prawym na tytuł gry->właściwości->spójność. Może dociągnie brakujące. Jak nie to wycięcie i ponowna instalka.

Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tym treningiem co prawda grałem tylko trochę w betę ale że nie umiałem się przyzwyczaić do tego skina to przestałem i nie doszedłem jak to jest z tym treningiem ale czy polega on na tym że co 3 czy 4 tygodnie muszę tam zaglądać i ustawiać wszystko od nowa? Da się to jakoś ustawić raz a porządnie i mieć spokój na wiele wiele sezonów tak jak to było w poprzednich częściach gdzie wystarczyło piłkarzy poprzerzucać między grupami itp. I jeszcze jedno do czego służy ten suwak bo bawiąc się nim w kalendarzu dodawały mi się dodatkowe zajęcia treningowe ale intensywność treningu się nie zmieniała.

Odnośnik do komentarza

To nie wiem co Ty za zawodników masz w zespole :D Chyba samych Grzelaków :D U mnie jedyny który łapie zbyt często kontuzje to Małecki, reszta w normie :)

 

a masz normalny trening czy zmieniałeś coś? Gram Ajaxem i, kurde, nie da się grać, bo w każdym meczu mam przynajmniej jedną kontuzję, a po meczu kolejną

 

 

No normalny, zazwyczaj ustawiam ten sam trening dwa tygodnie z rzędu, następnie inną opcje przez dwa tygodnie i tak dalej, oczywiście wszystko na bardzo wysokich obciążeniach i jest ok :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem, ostatnio gdy chcialem wlaczyc nowego fma to zaczelo mi cos pobierać, gdy sciagnelo caly plik chcialem wlaczyc gre i mam taki oto napis -> Gra jest aktualnie niedostępna (corrupt game files) <-

ponawiam

 

Sprawdź spójność plików gry najpierw (w steamie, w bibliotece gier, prawym na tytuł gry->właściwości->spójność. Może dociągnie brakujące. Jak nie to wycięcie i ponowna instalka.

 

Zrobilem tak, ale nie pomogło, gdy te pliki wszystkie sie robia spojne, gra chce sie wlaczyć, ale sie mi zaraz program antywirusowy odzywa :/ usuwa jakis plik, a gra wtedy nie dziala

Odnośnik do komentarza

wczoraj spedziłem z 2.5h przy demie ...

 

Wziąłem REAL ktorym szczerze mowiac ostatnio gralem pewno w cm03/04 ,no ale to i tak na sprawdzenie bo ligi polskiej w demie nie ma.

 

więc :

-zapewne wina malutkiej bazy danych, ale jak sciagalem trenerow to duzo do wyboru nie mialem .A przeciez to Real Madryt. No ale i tak da sie żyć bez tego.

-chcialem zeby mi pomogl asystent przy oferowanych mi zawodnikach, ale sie chyba nie da, albo moze i pomaga, ale tego nie widac, bo dalej dostaje tak jak chcialem propozyje utalantowanych juniorow, tyle ze to kłerwa jest Real Madryt, tutaj 2 gwiazdkowy junior to niepotrzebny. A dostaje wlasnie oferty na takich parobków.

Ogólnie odniosłem wrażenie ze wzięto fm12 i niektore rzeczy NIEPOTRZENIE rozbudowano. Chciałbym wiedziec jaki rzeczywisty wpływ na grę maja te "nowości"

Nie oglądam meczu w 3d, wiec mecz w 2d. No i ekran podzielony na pół. Dzięki nowym wyskakującym powiadomieniom, czasem zasłonięta połowa boiska (tak wiem, moze to wyłączyć)

 

W demie nie moge poustawiac roznych graficznych wariacji, np.(zeby mi u pilkarza pokazywał sie od razu profil atrybutowy a nie ten z 10 okienkami.)

 

2.5h klikania i rozegrałem jeden mecz, ale staralem sie czytać wszystko co wyskakuje. W rozmowach nic nowego, czy to z pilkarzami czy to z dziennikarzami. te same schematy.Ogólnie na ten moment widze tą samą grę która "niby" ładniej wygląda ale rozbudowano rzeczy ...które tego nie wymagały. Okej, dla nowych początkujacych graczy moze to byc przydatne, bo widzą, czytają i sie uczą. Generator taktyki taki sam. Nie zmieniło sie nic, wybieranie składu imho działa gorzej (wolniej) niz w fm12. Jakoś nie podoba mi sie rozmieszczenie tych wszystkich okienek i niektorych kolorów, za duzo tego najebane po prostu. (ale licze ze w full wersji wszystko mozna zedytowac)

 

co mnie najbardziej wk**wiło.

Zawsze podstawą do wyszukiwania piłkarzy była lista na dole ,gdzie mogłem skoczyc do reprezentacji jakiej chcialme, klubu etc, i ....teraz tego nie zauważyłem! Tak jakby tego w ogole nie było, ale biore pod uwage to ze to moze gdzies jest tylko ja tego nie widze.

Tak samo np. - w ekranie taktyki te wszystkie przyciski przełączajace sie najechaniem, bez sensu. Poprzednio bylo lepiej :) for me oczywiscie.

Jak kliknąłem w lupę, rozwinęło sie okienko wyszukiwania, i pytanie - jest przycisk ktory minimalizuje to okienko czy po prostu wystarczy kliknąć gdzieś indziej ?

 

narzekam narzekam ale wiem i tak ze jak skoncze prace, to rozpoczne kariere od nowa i bede starał sie przyzwyczaić do najlepszej gry na swiecie....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...