Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ludzie się kłócą :) Dla mnie SzKoDi jest jak Blizzard: na pytania odnośnie premiery powinien odpowiadać: "Kiedy będę gotowy" :D A tak serio: też nie mogę się doczekać jednak cierpliwie czekam i nie będę nikogo ponaglał bo wtedy jest więcej szkody niż pożytku. Zamiast pracować nad bazą danych trzeba odpisywać na posty, dlatego lepiej po prostu zostawić profesjonalistów w spokoju i niech sobie pracują a ile im to zajmie to już nieważne, bo na pewno będą tego efekty :) Pozdrawiam i czekam!!!

Odnośnik do komentarza

 

Sprawdziłem. Jak na robotę w 3 dni to solidna praca. Jest pełno niedociągnięć i niedokładności no i dyskwalifikujący od razu problem z wiekiem piłkarzy. Jakbyś przyłożył kolejne 3 dni to poprawienia tego,co zrobiłeś,a potem kolejne 3 na udoskonalenie to można by mówić o dobrej robocie. ;)

 

Mam dokładnie takie same wrażenie ;) dużo i to dużo niedociągnięć...

Odnośnik do komentarza

Wiem o tym, ze jest duzo niedociagniec i sam o tym Wam napisalem z racji tego, ze nie chcialo mi sie tego robic od dawna i czekam na update Szkodiego. Potem, jesli mi sie on nie spodoba zrobie baze po swojemu i sie bardziej do tego przyloze by moc znowu grac w cm'a. Dopoki nie ma update'u Szkodiego nie mam parcia by to zrobic, bo bedac szczerym do bolu, wiem, ze ktos to za mnie zrobi, a czy lepiej to zobaczymy. mam nadzieje, bo wtedy sam bym nie musial robic.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zanim przybędzie tutaj mój największy fan i motywator i zacznie mówić, że to znowu tylko skriny to ogólnie potwierdzam, że w tej łatce nie znajdzie się zaktualizowana cała liga portugalska czy holenderska jak to wcześniej planowałem. Do waszej dyspozycji będzie Polska, Anglia, Francja, Włochy, Niemcy i Hiszpania. Reszta zaktualizowana została wybiórczo.

 

Pamiętajcie również, że dzięki waszej pomocy ten update może iść o wiele szybciej chociażby poprzez reportowanie błędów, zawodników do kasacji itd.

 

Zapomnijcie o walentynkach! Może jednak zacząć symulować chorobę by spędzić 14ego przed murawą boiska? ;)

Odnośnik do komentarza

Dodam również, że free transfery za granicą nie zostały całkowicie wyczyszczone ze względu na problemy jakie ma gra bez odpowiedniej ilości zawodników na free, a nie mam ich co dodawać bez całkowitego uaktualnienia kraju.

Odnośnik do komentarza

Dodam również, że free transfery za granicą nie zostały całkowicie wyczyszczone ze względu na problemy jakie ma gra bez odpowiedniej ilości zawodników na free, a nie mam ich co dodawać bez całkowitego uaktualnienia kraju.

Czyli tacy free kopacze zawsze muszą być? No i jeżeli byłyby wszystkie ligi zaktualizowane to pewnie by ci gracze byli nowi? Tak? A co do tego naszego limitu obcokrajowców to ta piąteczka i nie więcej???

Odnośnik do komentarza

Najlepiej gdyby byli ponieważ drużyny zaczynają TYLKO wypożyczać zawodników z klubu A do B. Transfery gotówkowe są tylko okazjonalnie. Co do limitu obcokrajowców, zwiększenia lig, zmiany formatu, awansów/spadków to niestety nic na to poradzić nie mogę (jeszcze).

Odnośnik do komentarza

Najlepiej gdyby byli ponieważ drużyny zaczynają TYLKO wypożyczać zawodników z klubu A do B. Transfery gotówkowe są tylko okazjonalnie. Co do limitu obcokrajowców, zwiększenia lig, zmiany formatu, awansów/spadków to niestety nic na to poradzić nie mogę (jeszcze).

Być może nastanie taki dzień i będzie to do objechania, fajnie by było żeby tak Liga Europy była rozgrywana w grupach :) Na to jeszcze pewnie będziemy musieli poczekać. Jeżeli w ogóle taka możliwość istnieje...

Odnośnik do komentarza

Możliwość jest tylko trzeba mieć duży łeb. Zrobili to w CM 01/02 to dlaczego nie u nas? Ja już opatentowałem nawet jak dodać Czarnogórę, aby baza się nie wysypywała, ale to dopiero będzie upie we wrześniu mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Możliwość jest tylko trzeba mieć duży łeb. Zrobili to w CM 01/02 to dlaczego nie u nas? Ja już opatentowałem nawet jak dodać Czarnogórę, aby baza się nie wysypywała, ale to dopiero będzie upie we wrześniu mam nadzieję.

"Nadzieja umiera ostania" :) świetnie, że CM03/04 nadal się rozwija i oby było tak dalej :excl:

Odnośnik do komentarza

Szkodi przechodząc na anglojęzyczny fanpage zyskujesz kogoś do ekipy czy tylko poszerzasz grono odbiorców?

Na pewno poszerzam grono odbiorców i ludzi, którzy będą chcieli wziąć udział w tworzeniu kontynuacji. Jednocześnie daje mi to więcej motywacji do pracy, choć mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał pomóc w updatowaniu. Nie chodzi tylko o to, ale myślę, że spokojnie znajdziemy grafików, ludzi robiących skiny czy backgroundy. To ma być działająca maszyna :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...