Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z dobrych wieści to moja żona właśnie dzwoniła, że kurier zostawił mój nowy monitor w magazynie I zapewne odbiorę go jutro :) Niemniej jednak zapraszam was do rekomendowania fejsbuowego profilu swoim znajomym. Niech nasze środowisko się rozrasta! Druga informacja to taka, że nasz forumowy kolega Krzysztof Nowak doda wszystkim więcej luksusu we wrześniowym upie. Zgodził się na dodawanie historii sezonowych piłkarzy! Wiem, że kilku z was o to wypytywało od ponad roku, a teraz powoli staje się to faktem :) Idziemy w lepsze!

Odnośnik do komentarza

Monitor mam, wychodzę na ostatnią prostą i znajduję błąd. W Niemczech każdy zawodnik z drużyny B (rezerw) trafia od razu do pierwszego składu, a w rezerwach grających po 3 ligach jest pusto. Nic się nie zmienia w trakcie gry. Może ktoś kto edytował bazę danych miał kiedyś taki podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Jak tam? Pies ci przegryzl kabel od monitora ? Zepsula ci sie klawiatura ? Spalil ci sie procesor ? Przez przypadek zalales myszke ? Czy co tym razem cie powstrzymuje, bo zdaje sie, ze minely juz 2 miesiace od rozpoczecia "aktualizowania"...

 

Zaktualizowanie wszystkich czterech najwazniejszych lig ( dodanie nowych zawodnikow tylko do najlepszych klubow oraz zaktualizowanie wszystkich zespolow z Francji, Hiszpanii, Niemiec i Anglii ) zajmuje mi okolo 2-3 dni.

Rozumiem, ze ty aktualizujesz to w bardziej zaawansowany sposob, usuwasz bledy, robisz 3 ligi ( nie wiem po co ), dodajesz stadiony czy jakies inne pierdoly, ale mnie nie oszukasz i wiem, ze jakbys chcial to wydal bys ta aktualizacje z miesiac temu, ale po prostu nie zajmujesz sie tym i niepotrzebnie sciemniasz ludziom wymyslajac jakies glupoty. Po prostu wypusc to co juz "zdarzyles" zaktualizowac albo powiedz, ze ten update wyjdzie w czerwcu, bo az zal tu zagladac i ogladac te screeny jakby grala byla juz gotowa, a jednak zawsze wyskoczy jakis monitor, karta graficzna, blad w 3 lidze polskiej czy gra rezerw w lidze niemieckiej...

 

Co wiecej, napisales mi na fejsie 27 grudnia, ze dasz mi do przetestowania bete, ktora juz konczysz. Cierpliwie czekalem az 9 stycznia napisales mi, ze "Niestety mamy poślizg. Powoli kończymy pieścić cudo i już niedługo premiera." wiec od tego juz minal prawie miesiac, powiem krotko: przestan sie osmieszac, bo to juz jest zalosne.

Odnośnik do komentarza

Kolego z tego co pamietam too prosiles mnie o update na wylacznosc nie wykonczony. Powiedzialem ze moze tam do ciebie trafi na dniach, ale go nie dostales bo natrafilem na problemy. Piszesz, ze robisz baze w 2-3 dni I to tyle lig? Nie moge sie doczekac na ten plik, ktory zapewne juz ukonczyles. Ba - jak mniemam zroobiles cala baze danych z 230k zawodnikami. Dzis I jutro nie ma mnie w domu bo spedzam ten czas za miastem z zona. Up bedzie wydany na tygodniu, a na pewno w momencie kiedy dojde do wnioskku, ze jest ukonczony I wyniki mojej pracy mnie satysfakcjonuja. Jesli myslisz jednak, ze jestem zalosny I nie ma po co tu zagladac to przestan po prostu to robic. Jedna osoba na darmowy projekt tej skali nie robi mi roznicy. Dziekuje w tym samym miejscu wszystkim ktorzy procz zdenerwowania pisza ze poczekaja na plik I tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie robie tego, bo mam zaleglosci 3 okienek transferowych i nie chce mi sie tego robic. Natrafiles na problemy? Ty zawsze masz jakis problem :D twoj problem juz trwa 2 miesiace jak widac i za kazdym razem mowiac o przyblizonej dacie klamiesz. Na tygodniu bedzie wydany? Okej wiec czekam, mam nadzieje, ze na swieta wielkanocne akurat wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Drogi nalyrze. Nie bede sie znizal do Twojego poziomu I prowadzil dyskusji o niczym. Mowisz, ze klamie o dacie I przesuwam ja kilkukrotnie od ponad 2 miesiecy? Jako, ze odwiedzasz nasza strone na fejsie to dobrze zapewne zaauwazyles, ze 9 listopada oglosilem, ze update przewidywanyy jest na 19 stycznia, a wiec mowiac o 2 miesiacach opoznienia dla mnie naciagasz fakty. Po drugie bardzo przykro mi, ze nie chce Ci sie robic update'u na cala Europe skoro schodzi to max tydzien. Na koniec dodam, ze jestem osoba pracujaca na codzien, majaca swoja rodzine I przede wszystkim obowiazki I CM Club Update jest projektem prowadzonym w wiiekszosci tylko przeze mnie. Inaczej bylo gdy chodzilem do gimnazjum, liceum czy na uniwerek. A tymczasem dla mnie to koniec dyskusji z Toba na ten temat. Mozesz przeciez sciagnac update brazylijski czy zaplacic brytyjczykowi z fbscene za 2 grywalne ligi - nikt Cie nie zatrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Drogi nalyrze, dla Świata byłoby lepiej gdy pies przegryzł Twój kabel od internetu. Myślałem, że gdzie jak gdzie ale tutaj, w dziale retro nie ma gimbazy. Masz plusa za to, że mnie zaskoczyłeś. Pewnie nudzi Ci się w domu bo masz ferie. Radzę poszukać sobie jakiegoś zajęcia. Może zacznij biegać, idź na siłownie lub odśnież chodnik. Zrób coś pożytecznego. Bardzo dobrze, że szkodi spędza czas z żoną a nie siedzi i leje swoje żale na forum, tak jak Ty. Życie to nie jest tylko net.

 

2-3 dni i masz zaktualizowanych tyle lig? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Wrzuć swoje uaktualnienie na jakiś serwer i podaj nam link do niego, przeboleję te 3 okienka transferowe, które zostały pominięte. Udowodnij nam że to jest takie proste. Obawiam się, że taki plik nigdy nie powstał a Ty jesteś przedstawicielem grypy społecznej, którą można opisać jako "kozak w necie, p...a w świecie"

Odnośnik do komentarza

Nalyr9 dobrze napisałem? :D chyba nowy na forum..witam... bardzo się cieszę jeżeli jesteś tu nowy.. zawsze to jakiś użytkownik :)

Kurcze nie mogę sobie przypomnieć filmu, ale coś pod deseń "lepsza krytyka niż brak ocen"

Stary pochwal się swoi upek co? :)

Wiem, że szkodi pisał ten termin, następny itp. przeminęła mi nawet zimowa przerwa w pracy którą miałem wykorzystać na granie na nowym upie i co?

I wielki *** .. czekam dalej, bo ktoś wkłada w to swój wolny czas i ktoś wgl zajmuje się tak starą grą :D

Gram w to szczerze mówiąc tylko dzięki wam dzięki temu, że np. w dziale "Wasze osiągnięcia z CM 03/04" założonemu przez nayra, mogę wam relacjonować moją rozgrywkę, dzieki temu tylko motywuje się do kolejnego kliknięcia w tę grę .... I szczerze mówiąc mogę czekać jeszcze rok na ten up.... to wy to sprawiacie..... wasze zaangażowanie i cel do którego dążcie.... mam nadzieje, że up będzie satysfakcjonujący ciebie szkodi i nas potencjalnych graczy... życzę samych sukcesów i czekam na was... oddany forumowicz :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się przejmować krytyką trzeba robic swoje.

Cały czas śledzę forum i kibicuje szkodiemu o pomyślność projektu.

U mnie z czasem krucho więc niestety nie mam opcji zaangarzowania się w pomoc w upie. ale słowa wsparcia ponoć też pomagają :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pitolenie, że ligę się 2-3 dni aktualizuje. Ja kiedyś w FM 2007 aktualizowałem samą ligę Polską to mnie to tyle pracy kosztowało i robiłem to tylko na sztukę. Jak jesteś malyr9 taki dobry w robieniu upka to pokaż swój plik. Szkodi ja bym Ci proponował żebyś upka za opłatą udostepniał to co niektórzy by zrezygnowali i nie pisali głupot.

Odnośnik do komentarza

Szkodi nie chce mi sie juz z Toba rozmawiac, bo kto potrafi samodzielnie myslec to wie co jest na rzeczy. Jak napisali wyzej, fajnie, ze sie tym zajmujesz, zaczales w ogole temat o updacie itp. ale to, ze nie jestes szczery i zamiast polozyc kawe na lawe od razu jest po prostu nuzace, bo ciagle cos wychodzi nie tak. Po prostu napisz, ze "sory mam mega opoznienia nie wyrobie sie, mam jakis problem" czy cos w tym stylu, a tak to ciagle przesuwanie, przesuwanie i jeszcze raz przesuwanie daty...Myslisz, ze ludzie nie czekaja i sie nie ciesza jak zobacza, ze napiszesz 21 stycznia wychodzi update? Myslisz, ze ja sie nie ciesze? Chodzi o ten zawod i mamienie ludzi kiedy mysla, ze to juz teraz az tu nagle znow nie i znow i znow i znow...o nic innego nie mam pretensji. Z reszta, w/e

 

Pana Krzysztofa Nowaka nie bede komentowal, bo jest smutny.

 

Uploaduje swoj folder 'data" takze bedzie pod wieczor. Kto chce to sobie zamieni folder i koniec historii. Doradzam osobiscie zrobic kopie swojego aktualnego cm'a i wkleic moja date, sam tak zawsze robie, przez to mam kilka cm-ow jednoczesnie zeby wszedzie savy dzialaly. Aha, no i jak wam sie chce to pozmieniajcie sobie wiek niektorych pilkarzy. Enjoy

Odnośnik do komentarza

Nalyrze, ja też nie będę komentował Twojego wpisu, bo jesteś jeszcze bardziej smutny ode mnie...

 

Napiszę tylko dwa zdania. Nikt Ci nie każe czekać na uaktualnienie od Szkodiego, nikt Ci również nie każe tutaj zaglądać. Ja wolę cierpliwie poczekać i dostać pełnowartościowe uaktualnienie, tak jak było do tej pory u Szkodiego a jeśli ktoś się czuje oszukany niech tego nie robi, proste.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkim!!! Jestem tu nowy, jak z resztą widać ;). Po dłuższym rozbracie z tą kultową grą jaką jest CM 03/04 wracam ponownie do gry !!! Od pewnego czasu obserwuję forum, jak i stronę na FB. Widać, iż dużo się dzieje... Wszystko w dobrym tego słowa znaczeniu ;). Widać również, iż co niektórzy są bardzo i to bardzo zniecierpliwieni przed premierą nowego upa. Oczywiście ja sam też, ale wiem dobrze ile to pracy trzeba włożyć w aktualizacje bazy danych tej gry, gdyż sam trochę liznąłem tego tematu robiąc bazę dla siebie samego ;). Tym bardziej słowa użytkownika Nalyra (teraz Nowego) są tu bezpodstawne :eusa_hand: , bo nie znam kogoś takiego kto by baze update'tował w kilka dni, he he. Tak, czy inaczej pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za upa !!! Wbijam się na forum :piwo:

Odnośnik do komentarza

Witamy naa forum Mihasc! Mam nadzieję, ze atmosfera nieco opadnie juz wkrotce I bedziesz mogl jako jeden z wielu pograc na dobrej, aktualnej I realistycznej bazie. Tymczasem zapraszam na branie udzialu w dyskusjach w naszym malym kaciku retro!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...