Skocz do zawartości

FM 2013 - odliczanie do premiery


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemu ze steamem, tylko mam problem z tym wyłączniem gry, niby błąd ktory nic nie robi ale wkurza...

 

Jak to jest ze jedni maja bete a inni normalna wersje jak np ja ?

 

Moja dzisiaj o 4 rano sama się "zmieniła" z bety na pełną. Całkowicie bez mojej ingerencji.

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem co z demo. Gra sie pobiera, a gdy juz chce ja wlaczyć odzywa sie mi program antywirusowy, ze plik fm jest zainfekowany, daje anuluj i chce wlaczyc gre to mi wyskakuje gra niedostepna corrupt game files :/

 

 

Prawdopodobnie antywirus skasował jakieś pliki gry (pewnie exe). Zaznacz w opcja antyvira, żeby ignorował fm.exe i powinno śmigać.

 

zgadza sie, skasowal cos fm.exe czy cuś

Odnośnik do komentarza

no dobra, ale jak tam jest z płatnościa?

bo płace przelewem zapewne a przecież w weekend banki nie księgują, czyli kod dostane dopiero w poniedziałek ????

na inmundo.pl korzystają z systemu PayU co oznacza, że informację o wpłacie dostają praktycznie odrazu. Ja swój kod jak kupowałem dostałem po jakiś 3-4 min. Cena: 109,50.

 

Pamiętaj, że najtaniej żadko oznacza najlepiej/najpewniej ;)

Odnośnik do komentarza

Dajcie na pobieranie z serwerów GERMANY - FRANKFURT, ja tak mam i problemu nie ma...

 

 

panowie gdzie zapisują się screenshoty z F12 ?? w jakim folderze ? za cholerę znaleźć tego nie mogę, patrzyłem w opcjach w FM i w steam i nie ma tego...

X:\Users\xyz\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\screenshots

Na PC wciąż wyskakuje przy finalizowaniu instalacji, że serwety są zbyt zajęte. Jaka może być tego przyczyna ?

obłożenie serwerów Steam

Hmm.. ale jednak na laptopie zainstalowałem więc czy aby na pewno chodzi tylko o obciążenie ?

musisz próbować, na laptopie wstrzeliłeś się w wolny slot, próbuj dalej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...