Skocz do zawartości

II Liga


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tur się utrzymał :jupi: powiem szczerze że w to nie wierzyłem ale jednak się udało.

Wielkie :respekt: dla Cichosa, kurde co roku mam zamiar wybrać się na jakiś mecz Tura i nigdy mi nic z tego nie wychodzi :( .

Szkoda trochę Znicza całkiem dobrze grali i dopiero w ostatnich kolejkach stracili jak się wydawało pewny awans.

Odnośnik do komentarza
Tur się utrzymał :jupi: powiem szczerze że w to nie wierzyłem ale jednak się udało.

Wielkie :respekt: dla Cichosa, kurde co roku mam zamiar wybrać się na jakiś mecz Tura i nigdy mi nic z tego nie wychodzi :( .

Szkoda trochę Znicza całkiem dobrze grali i dopiero w ostatnich kolejkach stracili jak się wydawało pewny awans.

 

Jezu nie jestem jedynym kibicem na tym forum :piwo:

 

Teraz Wyrobek mam nadzieje zostanie i zrezygnuje z kilku pseudo-piłkarzy. Na dziś dzień konieczne są wzmocnienia w obronie (mimo tego, że traciliśmy mało bramek - ale graliśmy a'la Rangers - 8 z tyłu reszta w środku pola ;) ). Janicki na bramce jest baaardzo dobrym bramkarzem jak na drugą ligę. Przydałby się też bramkostrzelny napastnik. Ostatnim takim był chyba Cetnarowicz :).

Odnośnik do komentarza
Tur się utrzymał :jupi: powiem szczerze że w to nie wierzyłem ale jednak się udało.

Wielkie :respekt: dla Cichosa, kurde co roku mam zamiar wybrać się na jakiś mecz Tura i nigdy mi nic z tego nie wychodzi :( .

Szkoda trochę Znicza całkiem dobrze grali i dopiero w ostatnich kolejkach stracili jak się wydawało pewny awans.

 

Jezu nie jestem jedynym kibicem na tym forum :piwo:

 

Teraz Wyrobek mam nadzieje zostanie i zrezygnuje z kilku pseudo-piłkarzy. Na dziś dzień konieczne są wzmocnienia w obronie (mimo tego, że traciliśmy mało bramek - ale graliśmy a'la Rangers - 8 z tyłu reszta w środku pola ;) ). Janicki na bramce jest baaardzo dobrym bramkarzem jak na drugą ligę. Przydałby się też bramkostrzelny napastnik. Ostatnim takim był chyba Cetnarowicz :).

 

Polecam Chmiesta - krol pola karnego.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem relacje z meczu na stronie www.tur-turek.pl i mieliśmy duuużo szczęścia:

 

Tur prowadzenie nie oddał już do końca, choć w 90 minucie świetną szansę miał Ugo. Strzał czarnoskórego napastnika gospodarzy wylądował na słupku bramki Janickiego.
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, nie powiem :-k

 

Piłkarze Piasta Gliwice awansowali wczoraj do pierwszej ligi po zwycięstwie nad Polonią w Warszawie 1:0. Najciekawsze rzeczy działy się jednak przed i po tym spotkaniu.

 

Jeszcze przed pojedynkiem wiele kontrowersji wzbudził fakt, iż klubowi działacze Polonii wręczyli trenerowi Jerzemu Kowalikowi listę "15" juniorów, którzy musieli pojawić się w składzie na ostatni mecz w tym sezonie. Po spotkaniu szkoleniowiec "Czarnych Koszul" nie krył żalu do prezesów. "Bardzo nad tym ubolewam, że musiałem ich wystawić. Oni nie są jeszcze przygotowani do gry na tym poziomie. Siedzieli Gilewicz, Wędzyński, Majdan, których nie mogłem wystawić. Wiem, że ich obecność na boisku zmieniłaby obraz gry. Ostatnie dwa mecze mieliśmy sprawdzać zaplecze drużyny, tylko nie rozumiem, dlaczego? Doskonale wiem, na co stać tych chłopców, bo chodzę regularnie na mecze drugiego zespołu. Cóż, taki skład kazano mi wystawić, więc wystawiłem" - powiedział po meczu rozżalony Kowalik.

 

Dzięki zwycięstwu nad rezerwową Polonią, porażce Znicza Pruszków z Podbeskidziem Gliwiczanie zajęli trzecią pozycję w tabeli i awansowali do Ekstraklasy. Tyle samo punktów co Piast miały Arka Gdynia i Znicz Pruszków, dlatego o kolejności tych drużyn zadecydowały bezpośrednie mecze między nimi. Zespół z Gliwic miał najlepszy bilans, a druga w tej minitabeli Arka zapewniła sobie miejsce w barażach.

 

LINKU

Odnośnik do komentarza

Czy Znicz miał przegrać z Podbeskidziem?

Od początku widać jednak było, że będzie to bardzo ciężkie zadanie. Goście byli słabsi dla świetnie grającego w tym sezonie Podbeskidzia, które wiosną wygrało wszystkie mecze na własnym stadionie. Być może miała na to wpływ jednak dziwna sytuacja sprzed rozpoczęcia meczu. Piłkarze Znicza musieli bowiem zmieniać szatnię, krótko po tym jak pojawili się w niej ponad godzinę przez spotkaniem. Po dziesięciu minutach większość zawodników zaczęła się bardzo źle czuć. Bolała ich gardło, głowa i mieli zawroty. Przerażony trener Jacek Grembocki natychmiast zarządził wyjście na świeże powietrze. W szatni intensywnie śmierdziało jakimś chemicznym detergentem.

W międzyczasie działacze Znicza sprowadzili do pomieszczenia obserwatora i delegata PZPN. Obaj panowie po kilku minutach przebywania w tym miejscu także zaczęli się skarżyć na podobne dolegliwości jak gracze z Pruszkowa. Goście dostali po interwencji ludzi z PZPN nową szatnie, w której nie było już nieprzyjemnego zapachu. Działacze Podbeskidzia przynieśli środek, którym miała być czyszczona szatnia. Według nich tym detergentem zawsze przygotowują pomieszczenia dla zawodników. Pruszkowianie próbowali dodzwonić się jeszcze do miejscowego oddziału Sanepidu, ale z racji soboty nikt się nie zgłaszał.

źródełko

Odnośnik do komentarza

:| Przez to, że Polonie Bytom zdegradowali na ostatnie miejsce w tabeli to w drugiej lidze w strefie spadkowej pojawił się Tur Turek :| Uratować nas może tylko potwierdzenie fuzji Śląska i Groclinu. Jaki burdel w PZPN'ie mają. Teraz nic nie wiadomo. Wyrobek nie wiadomo czy zostanie, nie wiadomo jakich zawodników szukać. Parodia :picard:

Odnośnik do komentarza

Przyszły sezon będzie całkiem ciekawy - Polkowice przez Wrocław ( idealnie będzie, jeśli nasz mecz z Zagłębiem wypadnie w sobotę a mecz Śląska w OE np. w niedziele :) ), megamobilizacja do Łodzi i co najpiękniejsze - ŚWINOUJŚCIE czyli 3dniowa wyprawa na drugi koniec Polski :P. Nie mogę się doczekać nowego terminarza :).

 

Nic tylko zarobić jakieś pieniądze w wakacje i znowu z czystym sumieniem zaśpiewać "Jesteśmy zawsze tam..." :)

Odnośnik do komentarza
Przyszły sezon będzie całkiem ciekawy - Polkowice przez Wrocław ( idealnie będzie, jeśli nasz mecz z Zagłębiem wypadnie w sobotę a mecz Śląska w OE np. w niedziele :) ), megamobilizacja do Łodzi i co najpiękniejsze - ŚWINOUJŚCIE czyli 3dniowa wyprawa na drugi koniec Polski :P . Nie mogę się doczekać nowego terminarza :) .

 

Nic tylko zarobić jakieś pieniądze w wakacje i znowu z czystym sumieniem zaśpiewać "Jesteśmy zawsze tam..." :)

 

Bake, zmartwię Cię, ale na bank w Polkowicach będzie "remont sektora gości". Przerabialiśmy już to...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...