Jump to content
Sign in to follow this  
FYM

UEFA Champions League Fantasy

Recommended Posts

ja z kolei trafilem z transferami: Thiago Silva, Eliseu i Isco zdobyli w sumie 20 punktow i w sumie 51 pkt z tej kolejki, awans na miejsce nr 8 z 11

Postanowiłem na dwie ostatnie kolejki wprowadzić zmiany w kadrze. Van der Wiel został zastąpiony przez Howedesa, a Kagawa przez Giroud.

Ja zmieniłem van Persiego na Jamesa Rodrigueza i Cissokho z Valencii na Demichelisa

... ale Blasphemy Squad depcze po piętach ;) Choć gdyby skromniej zapunktował Vidal to pewnie nie wyglądałoby to tak dobrze :P

u mnie gdyby nie Messi kapitan (26 pkt) to byloby cieniutko; Thiago Silva niezle (strzelony gol) i Vermaelen (czyste konto Arsenalu). Dramat w pomocy - cale osiem punktow na czterech pomocnikow...

Możecie przeprowadzać transfery? usunąłem dwóch zawodników ze składu, a wszyscy bez wyjątku piłkarze na liście dalej są nieaktywni by ich 'wrzucić' do zespołu :-k

Przed cwiercfinalami zrobilem sporo zmian w wyjsciowej jedenastce. Teraz wyglada ona tak:

Caballero - Thiago Silva, Vidal, Bonucci (Varane, Welington) - Alaba, Isco, Xavi, Goetze (Eliseu) - Messi, Ronaldo, Lewandowski

u mnie także trochę zmian:

Caballero - Thiago Silva, Jordi Alba, Matts Hummels - Pirlo, Goetze, Kroos, Isco - Ronaldo, Burak, Messi ©

Blasphemy Squad przed 1/4 finału wygląda natomiast tak:

Lopez - Piszczek, Vidal, Dante, Bonucci - Kroos, Iniesta, Xavi, Rues - Messi©, Ronaldo

Moj sklad na polfinaly:

Lopez - Schmelzer, Alba, Lahm - Alaba, Schweinsteiger, Gotze, Xavi - Lewandowski, Ronaldo, Messi ©

Menski Team:

Weidenfeller - Dante, Pepe, Hummels, Alba - Schweinsteiger, Xabi Alonso, Goetze, Kroos - Ronaldo, Messi ©

majne tim:

Lopez - Piszczek; Hummels; Varane; Schmelzer - Ozil; Di Maria; Alaba - Ronaldo; Higuain; Lewandowski

Awans na 10 pozycję. Nie wypalili Pepe, Messi, Xabi Alonso i Alba, ale za to Dante okazał się (dosłownie) strzałem w dziesiątkę ;)

ja awansowalem na miejsce trzecie; zaluje troche, ze nie zmienilem kapitana po wtorkowym meczu - kogo bym nie wzial, pewnie zdobylby wiecej punktow niz Messi...

Baardzo słaba dla mnie kolejka, zamiast ścigać FYM-a, będę musiał bronić się przed grupą pościgową z Fenomenem na czele

FYM miał w tej kolejce nosa wysyłając na ryby Messiego, a w jego miejsce sprowadzając Mullera ;)

ja awansowalem na miejsce trzecie; zaluje troche, ze nie zmienilem kapitana po wtorkowym meczu - kogo bym nie wzial, pewnie zdobylby wiecej punktow niz Messi...

u mnie Lewy był do tej pory kapitanem, ale posluchalem sie wskazowki, ktore sie tam wyswietlaly i zmieniłem na Messiego :keke:

a ja tylko aż 14 miejsce.