Jump to content
Sign in to follow this  
FYM

UEFA Champions League Fantasy

Recommended Posts

M jak miłość

Neuer - Lahm, Luisao, Hummels, Kompany - Arteta, Joao Moutihno, Srna, Modrić - Mata, Helder Barbosa

MENski tim

Neuer - Arbeloa, Hummels, Pepe, Alba - Cazorla, Arteta, Pirlo - Santa Cruz, Gameiro, Sigthórsson

Blasphemy Squad:

Sirigu - Ramos, Otamendi, Evra, Ivanovic - Kroos, Hazard, Yaya Toure, Xavi - Messi, Van Persie

Subs:

Beto, Metzelder, De Jong, Mkhitarian

Ad1 Squad

Casillas

Lahm - Dani Alves - Jordi Alba

Cazorla - Modrić - Nani - Pirlo

Gomez - van Persie - Kleber

Załuska, Filipenko, Sepsi, Babel

Galaktyczni:

Szczęsny- Debuchy, Vermaelen, Ivanovic, Van der Wiel- Hazard, Ribery, Di Maria, Costa - Ronaldo ©, Messi

Wsiowe Sarenki:

Cech - Vermaelen, Lescott, Ramos - Alonso, Xavi, Silva, Cazorla - Messi, Van Persie, Jonas

Niezniszczalni:

Casillas - Maicon, Vidic, Chiellini, Cole - Robben, Pastore, Toure, Ribery - van Persie, Higuain

i jakiś ochłap na ławce.

Shadow United

Neuer - Debuchy, Ivanović, Ramos, Alba - Nani, Joao Moutinho, Pirlo, Alaba - Ronaldo, van Persie

Rezerwowi:

Diego Alves, Otamendi, Javi Garcia, Ait-Fana

Makk United

Szczęsny- Piszczek, Hummels, Varane, Marcelo- Shaqiri, Lucho Gonzales, Miguel Veloso- Aguero, Huntelaar, Hulk

Rezerwowi:

Załuska, Mangala, Boetang, Yarmolenko

Dołączyłem ze swoim Uspokoj Moja Stara

Casillas - Dani Alves, Vidić, Lahm - Pirlo, Marchisio, Nasri, Kombarov - Messi, Van Persie, Mandżukić

Rez: Fabiański, Lustig, Luković, Albelda

Real Zgierz:

Casillas - Jordi Alba, Adil Rami, Sergio Ramos - Silva, Hazard, Marchisio, Pirlo - Mandzukic, Lewandowski, Messi

Rezerwowi: Załuska, Puljic, Yurevich, McCourt

Z chaty za wsią:

Neuer - Jordi Alba, Hummels, David Luiz - Xavi, Pastore, Nani, Hazard - van Persi, Hulk, Mandżukić (Raagaard Jensen, Wasilewski, Wilson, Siwakow).

Ta strona działa w ogóle ?:| Jeśli tak to w jakich godzinach?:P

Mój zespół - Śmierdziele:

De Gea - Thiago Silva, Wasilewski, Piszczek, Dani Alves - De Jong, Ozil, Diaby - Messi (k), Lewandowski, Ronaldo

Rezerwa: Małafiejew, Metzelder, Romeu, Portillo

Po wczorajszych meczach już 45 punktów moje :). Dziś liczę na kolejne zdobycze od bramkarza i duetu z Barcelony.

Ja póki co skromnie, 20 pkt (Ibra - 6, Isco - 14, Van der Wiel - nie grał). Reszta dziś.

60 pkt (Piszczek 9, Hummels 6, Varane 2, Marcelo 10, Lucho 20, Veloso 8, Huntelaar 4, Hulk 1) reszta dziś.

Messi jako kapitan oraz Hazard i Kagawa, którzy zaliczyli po asyscie pozwolili uzyskać w miarę sensowny wynik. Miło, że UEFA się poprawiła, bo wczoraj ok. 23 Hazard nie miał jeszcze punktów za asystę.

Dopiero teraz dołączyłem do ligi CMF i widzę, że nie uwzględnili moich punktów z I kolejki...

Dramat w pierwszej kolejce. Trójka napastników ugrała łącznie... 2 punkty (po jednym van Persie i Hulk, -1 zaliczył Mandżukić). W składzie trzech kolesi, którzy przestrzelili karne (Hummels, Nani i wspomniany Mandżukić). Do tego Neuer puścił bramkę w doliczonym czasie. Szał :D