Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

Sign in to follow this  
metrix

FM Modifier 2.12

Recommended Posts

zakładam nowy topic o FM Modifier 2.12

czy za pomocą FM Modifier 2.12 na rozpoczętym sejwie da się zmienić reputację naszej orange z rozwijającej się na rozwiniętą??jak tak to jak ??

dzięki za odp.

pozdrawiam

Spróbuj wczytać naszą repre i tam w info jest "league standard" i tam zmień. Nie jestem pewien, ale może to coś da.

Co to jest w FMM Jadedness? znudzenie danym klubem, w którym piłkarz gra? jeżeli tak to jak interpretować cyfry które oznaczają poziom jadedness? jest np:0, 75 , 167, -279 itp.

Co to jest w FMM Jadedness? znudzenie danym klubem, w którym piłkarz gra? jeżeli tak to jak interpretować cyfry które oznaczają poziom jadedness? jest np:0, 75 , 167, -279 itp.

Jadeness to zmęczenie grą danego zawodnika. Im bardziej na minusie tym większy zapał ma do gry, a jeśli jest sporo na plusie to znaczy, że piłka wychodzi już mu bokiem. ;)

Jadeness to zmęczenie grą danego zawodnika. Im bardziej na minusie tym większy zapał ma do gry, a jeśli jest sporo na plusie to znaczy, że piłka wychodzi już mu bokiem. ;)

A po połsku to jak sie to nazywa???

da się zmienić kraj na rozwinięty (liga nie ma przecież tego parametru); ponadto masz jeszcze dwa parametry które też wpływają w jakiś sposób na grę - jednen to chyba się zwie League Standard i jest przy edytowaniu kraju w oficjalnym edytorze a drugi to reputacja danej ligi (czyli np. Orange Ekstraklasy); obie te wartosci maja standardowo wartosci cos chyba kolo 10 (nie pamietam) przy czym w save da sie podejrzec i zobaczyc tylko ten pierwszy parametr (on sie zmienia bo sprawdzalem w dawnej karierze i miałem go na poziomie 14 ale reputacji ligi nie podejrzysz)

Jest jeszcze jakiś edytor poza FMM i FM07SX?

Bo pilnie potrzebuje zmienić nazwę nowego Stadionu ;)

A w FMM nie możesz zmienić nazwy stadionu?? Coś mi się zdaję, że jednak można.

Próbowalem...

"Ani drgnie" ;P

Jak ktoś coś znajdzie będę wdzięczny...

zeby zmienic nazwe stadionu wystarczy zmienic ja w oficjalnym edytorze w bazie na jakiej gramy

tak cos mi sie wydaje :D

zeby zmienic nazwe stadionu wystarczy zmienic ja w oficjalnym edytorze w bazie na jakiej gramy

tak cos mi sie wydaje D.gif

I oczywiście zacząć nową grę, a nie o to podejrzewam koledze chodzi... :>

Dokładnie... mam już 5 dni gry ;P i raczej nie chce ich tracić...

Jak obsługiwać FM07SX ?

Z głową (jakie pytanie, taka odpowiedź :D)

Jest jeszcze jakiś edytor poza FMM i FM07SX?

Bo pilnie potrzebuje zmienić nazwę nowego Stadionu ;)

Aby zmienic nazwę stadionu musisz ściągnac nową wersje FMM 2.14a

po zmianie w oficjalnym edytorze wcale nie treba zaczynac gry od nowa :D

po zmianie w oficjalnym edytorze wcale nie treba zaczynac gry od nowa D.gif

Zgadzam się - nie trzeba, tylko że żadnych zmian nie uświadczysz.

Jakiekolwiek zmiany w bazie danych wymagają ponownego jej załadowania, co równa się rozpoczęciu nowej rozgrywki. Zmiany w trakcie rozgrywki pozwala czynić jedynie edytor czasu rzeczywistego, bądź edytor savegame'ów :roll:

Mam problem, odrazu przejde do sedna sprawy, gdy chce załadowac mój save( klikam na przycisk load) wyskakuje mi błąd: 44393 datas read, serach is enabled. Co mam zrobić aby zaczęło działać?

PS: Używam FMMM2.14

Mam problem, odrazu przejde do sedna sprawy, gdy chce załadowac mój save( klikam na przycisk load) wyskakuje mi błąd: 44393 datas read, serach is enabled. Co mam zrobić aby zaczęło działać?

PS: Używam FMMM2.14

Ściągnij najnowszy z cmrev.com

To nie jest błąd przecież :rotfl: . Masz okienko i tam wpisujesz nazwę klubu/piłkarza.