Skocz do zawartości

Próba czegoś nowego, ku kolejnym sukcesom


PiotruH

Rekomendowane odpowiedzi

Dix: może troszkę :P Co do Mintala to buduje nowy zespół, a tą końcówkę sezonu pewnie dogra, gdyż lepszego ofensywnego, środkowego pomocnika nie mam w kadrze.

 

 

 

 

 

Pierwszym wzmocnieniem jakiego dokonałem było zakontraktowanie na prawie bosmana zawodnika Chelsea, Ismaela Aissatiego (21, MAR 19/2, ofensywny pomocnik), który będzie teraz najlepiej zarabiającym piłkarzem w drużynie. Będzie on inkasował 42.500 Euro każdego tygodnia i dołączy do klubu w dniu 1.7.2010.

 

 

Swój debiut w roli szkoleniowca drużyny z Norymbergii przypadł mi na domowy mecz z Wolsfsburgiem, naszym sąsiadem w tabeli. Chciałbym aby debiut wypadł dobrze i żebyśmy odnieśli zwycięstwo, które pozwoli nam włączyć się do walki o europejskie puchary.

 

Barret- Ratei, Rodriguez, Bahia ©, Pareja- Kristiansen, Ferdi, Mintal, Engelhardt- Vittek, Khanyeza

 

Pierwszą sytuację mieliśmy w 10 minucie, ale strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Mintala był daleki od ideału. Szczerze mówiąc więcej spodziewałem się po Bundeslidze, a obydwie ekipy w pierwszej połowie, oddały w sumie pięć strzałów i do tego wszystkie były niecelne.

 

W drugiej połowie dokonałem dwóch zmian. Za kontuzjowanego Engelhardta, na murawie pojawił się Tettey, a za zagubionego na boisku Khanyeze wszedł Pagenburg. Nie sądziłem, że to właśnie ten drugi zawodnik zostanie bohaterem meczu. Pięć minut po wznowieniu gry, ładnie skrzydłem przedarł się Rodriguez i dośrodkował na długi słupek. Tam akcję zamykał wspomniany Pagenburg i dał nam prowadzenie. Chwilę później ten zawodnik miał duży udział przy kolejnej bramce naszej drużyny. Wpadł w pole karne i oddał strzał, który jednak obronił bramkarz Wolfsburga. Wobec dobitki Mintaja był jednak bezradny i zwycięstwo na inaugurację było bardzo bliskie. W doliczonym czasie gry za sprawą Piszczka, goście zmniejszyli rozmiary porażki.

 

Bundesliga 4.4.2010 [28/34]

[10 Nurnberg-Wolfsburg [11] 2:1

50’Chhunly Pagenubrg 1:0

54’M.Mintal 2:0

90+2’Ł.Piszczek 2:1

 

 

Za 2.400.000 Euro z AIK zakupiłem Lulinhę (19, BRA, ofensywny pomocnik)

 

Z mojego byłego klubu zakupiłem jeszcze za 95.000 Euro Markusa Eskilssona (22, SWE, bramkarz). Obydwaj Ci zawodnicy przyjdą do klubu wraz z rozpoczęciem nowego okna transferowego w dniu 1.7.2010.

 

Prawą stronę defensywy wzmocniłem za 650.000 Euro, Jesperem Westerbergiem (24, SWE, boczny obrońca), który też był moim byłym podopiecznym i mam nadzieję, że w nowym otoczeniu przestaną nękać Go kontuzje.

Odnośnik do komentarza

Prof.: jak wymiata? Zagrał dopiero jeden mecz na przyzwoitym poziomie, a bramkę zdobył, ponieważ nie problem jest trafić z kilku metrów do pustej siatki.

Piszczek

 

 

 

 

 

Kolejne ligowe spotkanie to dla nas bardzo trudny sprawdzian, ponieważ jedziemy do Bremy na mecz z tamtejszym Werderem. O wygraną będzie bardzo ciężko, a remis przyjąłbym z otwartymi ramionami. Teraz na dodatek nie zagra kontuzjowany Engelhardt co osłabia nasz zespół.

 

Barreto- Ratei, Rodriguez, Andre Bahia ©, Pareja- Kristiansen, Ferdi, Mintal, Tettey- Vittek, Pagenburg

 

Nonszalancka strata piłki w środku pola już w pierwszej minucie, mogła nas kosztować utratę gola. Borowski potężnie strzelał z dystansu, a Barreto z trudem obronił to uderzenie. Sekundy później ans bramkarz błysnął w akcji sam na sam z Klose i końcami palców, sparował piłkę na rzut rożny. Nie wyglądało to za dobrze, gdyż od pierwszych minut zostaliśmy zepchnięci do głębokiej defensywy. Po dziesięciu minutach powinniśmy już byli stracić co najmniej trzy bramki, a to, że jest bezbramkowy remis, zawdzięczaliśmy tylko naszemu bramkarzowi. Swój pierwszy strzał oddaliśmy dopiero w 17 minucie, ale był on bardzo groźny i zmusił Tima Wiese do najwyższego wysiłku. W pierwszej połowie rywale oddali aż 21 strzałów, ale żaden z nich nie znalazł drogi do naszej siatki. My w końcówce mieliśmy dwie niezłe okazje, ale w obydwu, przestrzelił Vittek.

 

Worek z bramkami otworzył już w pierwszej akcji drugiej połowy Klose, który w końcu wykorzystał akcję sam na sam z Barreto i mocnym strzałem po ziemi zdobył swojego pierwszego gola w tym meczu. Kilkakrotnie zagroziliśmy bramce rywali, ale niestety nic z tego nie wyszło. Sami jakimś cudem nie traciliśmy kolejnych bramek. Pod koniec meczu czerwoną kartkę ujrzał Rodriguez i zmuszeni byliśmy do gry w osłabieniu. Ostatecznie przegraliśmy tylko 1:0.

 

Bundesliga 11.4.2010 [29/34]

[3] Werder Brema-Nurnberg [9] 1:0

47’M.Klose 1:0

 

 

Następny mecz mamy nieco luźniejszy, gdyż podejmujemy Duisburg, ale ostatnie trzy spotkania są bardzo trudne. Gramy bowiem z: Leverkusen (w), Dortmund (d), Bayern (w), więc o zajęciu miejsca, premiowanego grą w europejskich pucharach, chyba możemy zapomnieć.

 

Możliwe, że w Norymberdze pojawi się nowy zarząd, gdyż podobno Michael Roth, obecny prezes zespołu otrzymał stosowną ofertę. Mam nadzieję, ze jeżeli sprzedaż dojdzie do skutku to nowy właściciel nie będzie szukał nowego menedżera.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podejmujemy Duisburg, ekipę która powinniśmy ograć. Ostatnie trzy mecze sezonu są bardzo trudne dla nas więc dzisiaj chciałbym, abyśmy zainkasowali komplet punktów.

 

Barreto- Ratei, Feick, Andre Bahia ©, Pareja- Kristiansen, Ferdi, Mintal, Engelhardt- Vittek, Pagenburg

 

Kibice w tej części gry zobaczyli łącznie tylko trzy strzały. My byliśmy stroną przeważającą, ale brakowało wypracowania sobie klarownej okazji do oddania chociażby strzału lub brakowało ostatniego podania. Miałem nadzieję, że w drugiej połowie spiszemy się lepiej i coś ustrzelimy.

 

Początek drugiej odsłony był bardzo aktywny w naszym wykonaniu. Oddaliśmy kilka strzałów jednak były one bardzo chybione. W 61 minucie z rzutu wolnego dośrodkowywał Kristiansen, a piłkę głową do siatki skierował, Mintal. Druga bramka też była Jego autorstwa, a padła ona po dograniu Vittka. Marek spokojnie przymierzył w długi róg, zapewniając nam wygraną i dając mi poważnie do myślenia czy aby na pewno sprzedaż tego zawodnika jest konieczna. W końcu fundusze na nowych zawodników znajdziemy inna drogą, a doświadczenie tego zawodnika może mi się bardzo przydać.

 

Bundesliga 18.4.2010 [30/34]

[9] Nurnberg-Duisburg [14] 2:0

61’M.Mintal 1:0

78’M.Mintal 2:0

 

 

Marek Mintal został zdjęty z listy transferowej i mimo, że ma już 33 lata to chyba zostanie z Nami na kolejny sezon, a może nawet wypełni swój kontrakt, obowiązujący do 2012 roku. Jego pensja jest jedną z najwyższych w zespole, ale zamierzam się pozbyć zawodników z rezerw, którzy dużo zarabiają, nie mają paszportu UE i SA obecnie na wypożyczeniu.

 

Z Naftenu na prawie bosmana w dniu 1.7.2010 przyjdzie do nas utalentowany Krum Petrov (17, BUL, boczny obrońca). Zamierzam zainwestować w młodzież, która w przyszłości zapewni sukcesy temu klubowi.

 

Na tej samej zasadzie pozyskałem z Bochum Marka Hamsika (22, Słowacja 22/0, defensywny pomocnik), który ma zastąpić w nowym sezonie Engelhardta, który nie chce przedłużyć kontraktu. Także utrzymanie zawodnika wyjdzie nam taniej.

 

Za 20.000 Euro z Boavisty zakupiłem Ribeiro (19, POR, bramkarz), który ma w przyszłości rozwinąć się w bardzo dobrej klasy bramkarzem, natomiast ze Sparty Praga za 95.000 Euro przyjdzie do nas Michal Kares (19, CZE, środkowy obrońca).

 

Transferowy pojedynek o Mariana Balaza, perspektywicznego Słowaka ze Sloana Liberec, niestety przegraliśmy z Deportivo La Coruna.

 

Z Shelbourne za 3.000 Euro zakupiłem kolejnego młodego, utalentowanego bramkarza, którym jest Chris King (17, IRL, bramkarz).

 

Na Roberta Kricka (17, Szwajcaria, środkowy pomocnik) wydałem 250.000 Euro, które otrzymało Schaffhausen. Nie ma on powalających umiejętności, gdyż lepsze widziałem już u innych 17-latków, ale mój skaut wyraził opinię, że jest to naprawdę wielki talent i powinien zostać zatrudniony bez względu na cenę. No cóż zobaczymy ile jest w tym prawdy.

 

 

Kolejnym naszym przeciwnikiem jest Leverkusen, które walczy o zajęcie miejsca na podium by w przyszłym sezonie zagrać w elitarnej Lidze Mistrzów. Później podstana nam spotkania z Dortmundem, Bayernem i Hannoverem. Dzisiaj postaramy się urwać punkcik „Aptekarzom” chociaż będzie to bardzo trudne zadanie.

 

Barreto- Ratei, Feick, Andre Bahia ©, Pareja- Kristiansen, Ferdi, Mintal, Engelhardt- Vittek, Pagenburg

 

Wszystko zaczęłoby się fantastycznie gdyby nie koszmarny błąd sędziego już w drugiej minucie spotkania. Bramkę po podaniu od Vittka, strzelił Pagenburg, ale sędzia uznał, iż nasz napastnik był na spalonym i trafienia nie zaliczył. Gospodarze nie protestowali, a nam też wydawało się, iż gol został zdobyty prawidłowo. W ekipie naszych rywali, moich obrońców o ból głowy przyprowadzały rajdy Carlosa Alberto, który był nie do zatrzymania. Z czasem dużą przewagę osiągnęła ekipa z Leverkusen, ale Barreto już nie po raz pierwszy, pokazał, ze jest bramkarzem naprawdę wysokiej klasy i w pierwszej odsłonie meczu mieliśmy bezbramkowy remis.

 

Na początku drugiej połowy już jednak skapitulował. Długie podanie do KieBlinga, posłał Castro, a napastnik gospodarzy złapał Barreto na wykroku i mocnym strzałem w długi róg, otworzył wynik spotkania. W odpowiedzi strzał głowa Pagenburga zatrzymał się dopiero na poprzeczce. Jednak jest przysłowie, ze do trzech razy sztuka i chwilę później po dośrodkowaniu Vittka, niemiecki napastnik, zdobył swoją bramkę w tym spotkaniu. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się remisem, który bardzo mnie ucieszył.

 

Bundesliga 25.4.2010 [31/34]

[5] Bayer Leverkusen-Nurnberg [10] 1:1

50’S.KieBling 1:0

63’Ch.Pagenburg 1:1

 

 

Z MyPa na prawie bosmana dołączy do nas Simon Thorpe (20, FIN, środkowy obrońca). O dziwo zawodnik ten może występować z powodzeniem zarówno na środku obrony jak i w linii ataku co jest bardzo rzadko spotykane. Nigdy bym na tego zawodnika nie zwrócił uwagi, ale zarekomendował mi go mój były podopieczny Mika Aaritalo. Chciałem Go już sprowadzić do AIK, ale w tym samym dniu gdy na stole leżała oferta kontraktowa, zdecydowałem się zrezygnować z pracy w Sztokholmie. Zawodnik kontraktu ze Szwedami nie podpisał i tak oto w dniu 1.7.2010 dołączy do ekipy z Norymbergii.

 

Z Eintrachtu Frankfurt za 20.000 Euro zakupiłem Jonasa Grutera (24, GER, defensywny pomocnik), który także może grać na prawej stronie obrony.

 

Klub co miesiąc notuje straty finansowe i obecnie stan klubowego konta wynosi zaledwie 8 milionów Euro.

Odnośnik do komentarza

Najbliższe spotkanie ligowe gramy z sąsiadem w ligowej tabeli czyli Borussią Dortmund. Jeżeli spotkanie nie zakończy się remisem to zwycięska drużyna może się jeszcze włączyć do walki o miejsce gwarantujące start w pucharach. Jest więc o co walczyć, a po ostatnich niezłych meczach w naszym wykonaniu wcale nie musimy dzisiaj przegrać.

 

Barreto- Radei, Feick, Andre Bahia ©, Pareja- Kristiansen, Ferdi, Mintal, Engelhardt- Vitteg, Pagenburg

 

Spotkanie przyszło nam rozgrywać w trudnych, deszczowych warunkach co jednak na początku meczu dało nam pewną przewagę, ponieważ to my byliśmy strona przeważająca. Z czasem gra się jednak wyrównała i doskonalą okazję do uzyskania prowadzenia miał Tyrala, ale Barreto z najwyższym trudem wybił piłkę nad poprzeczkę. Nasza odpowiedź była natychmiastowa i strzał z dystansu w wykonaniu Feicka znalazł drogę do bramki źle ustawionego Weidenfellera, który ponosi winę za utratę tego gola. Lekkich urazów w pierwszej części gry doznali Feick i Vittek, ale nie zamierzałem nic zmieniać na druga część gry.

 

 

Druga połowa rozpoczęła się dla nas bardzo dobrze. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ferdi, a głowa gola zdobył Pagenburg i tym samym podwyższył nasze prowadzenie do dwóch bramek. Nie wytrzymaliśmy jednak zbyt długo z tą przewagą i zniwelował ją Pienaar, zapowiadając tym samym bardzo nerwowa końcówkę. Na dodatek trzecim bardzo poobijanym piłkarzem stał się nasz bramkarz, ale Jego tez Ne zamierzałem zmieniać. Spowodował to Dede, który otrzymał żółtą kartkę za ten faul na naszym bramkarzu, a ze na swoim koncie miał już jedną żółta kartkę to resztę spotkania obejrzy w telewizorze. Goście nadal grali brutalnie i poobijali Pagenburga. Jeżeli pot tym spotkaniu aż czterech moich zawodników nie zagra w kolejnych meczach to będę miał problem ze skompletowaniem składu. Taka brutalna gra doprowadziła jednak do wyrównania stanu meczu przez co mogliśmy zapomnieć o wygranej i pucharach. W doliczonym czasie gry gola zdobył Vittek, ale był na spalonym i spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym.

 

Bundesliga 1.5.2010 [32/34]

[8] Borussia Dortmund-Nurnberg [9] 2:2

40’A.Feick 1:0

49’Ch.Pagenburg 2:0

68’S.Pienaar 2:1

82’N.Sahin 2:2

 

 

Straciliśmy na miesiąc naszych dwóch asów Vitteka i Barreto.

 

 

W ostatnich meczach sezonu nie walczyliśmy już o nic, ponieważ ani nie spadniemy z ligi, ani nie awansujemy do pucharów więc graliśmy tylko o prestiż i by przetestować nowe warianty taktyczne. Na Allianz-Arena przeciwko walczącemu o podium Bayernowi byliśmy tylko tłem i zasłużenie przegraliśmy 0:3 po bramkach Schweinsteigera, Hargreavesa i Santa Cruza. Ostatni mecz graliśmy na własnym stadionie ze zdegradowanym już Hannoverem. Wygraliśmy pewnie 4:1 po bramkach Khanyezy (dwie), Kristiansena i Pagenburga. Honorowe trafienie dla spadkowiczów, zaliczył Thorvaldsson.

 

Finał Pucharu UEFA: Lazio-AC Milan 0:2 (Giladrino 2)

Odnośnik do komentarza

Czegoś? tzn. Ligi Mistrzów? Z tym składem jaki miałem, nie miałem na to szans. Ten kiedy zdobyłem Puchar UEFA i owszem mógl rywalizować z najlepszymi, ale później już nie. Aktualnie wiedzie im sie w kratkę.

 

 

 

 

 

Za dziewiąte miejsce na koniec sezonu otrzymaliśmy 7.250.000 Euro i nasza sytuacja finansowa została podreperowana.

 

 

Tabela Bundesligi na koniec sezonu 2009/2010:

| 1.  | PM | Gelsenkirchen | 34 | 23 | 4  | 7  | 58	| 32	| +26   | 73	| 
| 2.  | PM | Bremen		| 34 | 17 | 11 | 6  | 61	| 33	| +28   | 62	| 
| 3.  | PM   München	   | 34 | 19 | 5  | 10 | 61	| 38	| +23   | 62	| 
| 4.  | PE | Hamburg	   | 34 | 18 | 5  | 11 | 57	| 41	| +16   | 59	| 
| 5.  | PE | Gladbach	  | 34 | 16 | 7  | 11 | 45	| 40	| +5	| 55	| 
| 6.  |	| Köln		  | 34 | 14 | 12 | 8  | 50	| 36	| +14   | 54	| 
| 7.  |	| Leverkusen	| 34 | 14 | 11 | 9  | 47	| 40	| +7	| 53	| 
| 8.  |	| Dortmund	  | 34 | 14 | 9  | 11 | 51	| 46	| +5	| 51	| 
| 9.  |	| NURNBERG	  | 34 | 16 | 3  | 15 | 46	| 47	| -1	| 51	| 
| 10. |	| Rostock	   | 34 | 14 | 8  | 12 | 42	| 43	| -1	| 50	| 
| 11. |	| Aachen		| 34 | 13 | 7  | 14 | 46	| 43	| +3	| 46	| 
| 12. |	| Bochum		| 34 | 12 | 7  | 15 | 43	| 45	| -2	| 43	| 
| 13. |	| Wolfsburg	 | 34 | 12 | 6  | 16 | 42	| 49	| -7	| 42	| 
| 14. |	| Berlin		| 34 | 10 | 6  | 18 | 34	| 49	| -15   | 36	| 
| 15. |	| Duisburg	  | 34 | 8  | 12 | 14 | 35	| 51	| -16   | 36	| 
| 16. | S  | Bielefeld	 | 34 | 5  | 12 | 17 | 31	| 58	| -27   | 27	| 
| 17. | S  | Hannover	  | 34 | 4  | 13 | 17 | 32	| 54	| -22   | 25	| 
| 18. | S  | Karlsruhe	 | 34 | 5  | 6  | 23 | 27	| 63	| -36   | 21	|

Odnośnik do komentarza

Liga Mistrzów Finał: Sevilla-Barcelona 0:1 (Klasnic)

 

Z Djurgardenu za 150.000 Euro zakupiłem Kristiana Junegarda (20, SWE, napastnik).

 

Vittek na zasadzie prawa bosmana przechodzi do Palencii. Nas nie stać było na wygórowane wymagania Słowaka, który nie pokazał zbyt wiele w meczach, w których ja prowadziłem drużynę. Kłopot w tym, że nie mamy teraz klasowego napastnika w zespole.

 

Linieli Andreassen, ponoć ogromny talent przeszedł do Chelsea. Tam na pewno się rozwinie i okaże się czy moi skauci mieli rację. Szkoda, bo chciałem to ja sprawić, że ten młodzieniec osiągnąłby wielkie umiejętności.

 

Dostałem embargo na transfery, ponieważ jest oczekiwana zmiana zarządu i przybędzie nowy właściciel. Obym nie stracił swojej posady i by procedura przejęcia klubu nastąpiła szybko, ponieważ musimy wzmocnić formację ataku.

 

Kibice na piłkarza roku wybrali Marka Mintala.

 

Otrzymaliśmy 11.000.000 Euro za sprzedaż praw do transmisji telewizyjnych.

 

W nadchodzącym sezonie mamy zająć bezpieczną pozycję w lidze i kibice również stawiają nam taki cel.

 

Niestety konsorcjum jest bardzo bliskie przejęcia klubu, a media sugerują, że mam stracić pracę na rzecz Juppa Heynckesa.

 

Nowy nabytek AIK, Bojan już drugiego dnia treningów złamał nogę i nie zagra przez aż pół roku. Wielki pech tego zawodnika.

 

Okienko transferowe w pełni, a my wciąż nie możemy dokonywać transferów.

 

TOW: St.Gallen-Nurnberg 2:2 (Johnson, Pagenburg)

 

Niestety stało się największe chamstwo. Po raptem czterech miesiącach pracy zwolniono mnie z klubu, ponieważ pojawił się nowy zarząd! A naściągałem wielu utalentowanych gracz i starz inny menedżer będzie czerpał z tego korzyści. Pieprzone szwaby!

Odnośnik do komentarza

Krew może człowieka zalać, miałem podobnie w 2024 roku kiedy doprowadziłem drużynę Barnet do wielokrotnych mistrzostw Anglii, wygranej w Pucharze UEFA i Lidze Mistrzów... Gdy nastąpiła zmiana zarządu to zostałem zmieniony, a to właśnie ja zrobiłem z tego klubu potęgę, zarówno na boisku jak i finansową...

 

Aż palce świerzbią, żeby wcisnąć "Add Manager" ale to by już było czitowanie...

 

 

Ech, znam ten ból... Nie poddawaj się, pisz dalej!

Odnośnik do komentarza

Mnie nie cisną, żadne palce by cokolwiek wciskac. Czekam na propozycję, która mnie zainteresuje. Nie wiem skąd ten pomysł, żebym przerywał opka. Zdarza się. żal mi tylko, ponieważ nasprowadzałem tam naprawde obiecujących młodzian i miałem warunki do budowy ciekawej drużyny, a tych grojków będzie teraz trudno stamtąd wyciągnąć.

 

Zresztą i tak nie lubię grać drużynami, które mają czewone bądź zielone stroje :rotfl:

 

Poczekamy zobaczymy na brak ofert nie narzekam, ale mimo, że zgłaszają się duże kluby to nie jestem narazie zainteresowany.

 

 

 

 

 

Alan został zakupiony przez wielka FC Barcelonę!

 

Finał Mistrzostw Świata: Włochy-Anglia 1:2 (Montolivo-Owen, Gerrard)

 

Otrzymałem ofertę pracy w Borussi Dortmund, gdzie miałbym aż 15.250.000 Euro na transfery, ale zrezygnowałem z tej oferty i nadal pozostaję bezrobotny.

 

Dostałem także propozycje objęcia kadr Nigerii lub Rosji, ale jeszcze teraz nie byłem zainteresowany podjęciem pracy z jakąś reprezentacją.

Odnośnik do komentarza

Odrzuciłem ofertę prowadzenia reprezentacji Urugwaju.

 

Dzień później w tym samym momencie dostałem dwa telefony. Oferowano mi pracę w Villarrealu lub Leverkusen. Villarreal daje mi lepsze warunki pracy, a liga hiszpańska jest moja ulubioną, ale w Leverkusen miałbym okazję odegrania się działaczom Nurnberg, Po krótszym namyśle wybrałem jednak ofertę Villarreal!

 

Podpisałem dwuletnią umowę dzięki której tygodniowo wzbogacę się o 24.000 Euro.

 

Na zakup nowych zawodników mam do wydania aż 21.000.000 Euro, ale niestety i Alan i Pato przenieśli się do nowych klubów w lidze hiszpańskiej. Na płace dostałem aż 775.000 Euro tygodniowo. Zespół jest mocny kadrowo, ale oczywiście sprowadzę nowych zawodników. Najciekawsze jest jednak to, że stan klubowego konta wynosi 11 milionów Euro, a do wydania mam dwa razy więcej.

 

Drużyna w nadchodzącym sezonie gra w Pucharze UEFA, a my w lidze mamy zająć przyzwoita pozycje w lidze. Kibice oczekują trochę lepszego wyniku czyli awansu do pucharów. Skład jest przepełniony gwiazdami zwłaszcza na pozycji ofensywnego pomocnika gdzie mogą grać tacy zawodnicy jak: Aimar, Matias Fernandez, Luis Jimenez, Riquelme, Cani, Arteta.

 

Kadra prezentowała się następująco:

Bramkarze: Mariano Barbosa (26, ARG 32/0), Manolo Reina (25, SPA), Francisco Javire Romero (19, SPA)

 

Obrońcy: Fernando Navarro (28, SPA), Joris Mathijsen (30, NED 11/0), Raul Bravo (29, SPA 14/0), David Prieto (27, SPA), Rodri (25, SPA), Fernando Meira (32, POR 63/3), Antonio Barragan (23, SPA 1/0), Jose Enrique (24, SPA), Philipp Degen (27, Szwajcaria 20/2)

 

Pomocnicy: Paul Schraner (30, Austria 15/0), Mikel Arteta (28, SPA 4/0), Cani (28, SPA 4/0), Georginio Wijnaldum (19, NED), Luis Jimenez (26, Chile 44/4), Pablo Aimar (30, ARG 58/8), Marcos (23, SPA), Eduardo (27, Chorwacja 30/12), Matias Fernandez (24, Chile 29/14), Juan Roman Riquelme (32, ARG 37/8).

 

Napastnicy: Jonathan (23, SPA), Nihat (30, TUR 74/22), Jon Dahl Tomasson (33, Dania 111/59), Bernd Nehring (23, GER)

 

 

Na listę transferową trafili: David Prieto, Jose Enrique, Riquelme, Nihat i Tomasson.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...