Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Azer zmiażdżył Kongijczyka w kat. superciężkiej. Połamał mu nos, a ostatnie uderzenie wyrwało kask, który pofrunął gdzieś w trybuny :D Sędzia się przestraszył i przerwał walkę.

:D

 

Murzyn nie dalej niż za kilka lat przyjedzie do Polski podreperować rekord któremuś z naszych mistrzów na gali Wojaka

Odnośnik do komentarza

Argentyna to jest dobra drużyna w siatkę? Właśnie zobaczyłem, że Polacy będą grali z nimi o tej samej porze, co Brazylia-Rosja w kosza i za bardzo nie wiem co wybrać. Argentyna-Polska zapowiada się dobrze, czy raczej nasi bez jakichś większych problemów sobie z nimi poradzą?

Odnośnik do komentarza

Argentyna to jest dobra drużyna w siatkę? Właśnie zobaczyłem, że Polacy będą grali z nimi o tej samej porze, co Brazylia-Rosja w kosza i za bardzo nie wiem co wybrać. Argentyna-Polska zapowiada się dobrze, czy raczej nasi bez jakichś większych problemów sobie z nimi poradzą?

 

Zapowiada się bardzo dobrze, Argentyna gra chyba obecnie najładniejszą siatkówkę na świecie. Mają 3 światowej klasy graczy, reszta to średniaki. Myślę, że Polacy wygrają, ale Argentyna to na pewno nie kelnerzy, będzie walka.

Odnośnik do komentarza

Litwa postawiła strefę kombinowaną na ostatnie minuty drugiej kwarty i Francuzi nie wiedzieli co się dzieje :o Naprawdę niesamowicie się przemieszczali w obronie, trochę musieli tego poćwiczyć na treningach. Do tego solidnie w ataku i prowadzą na minutę do końca I połowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...