Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Grunt, ze "weszlo" :D 212,794 $ na koncie :P

 

Ostatnio grywam coraz mniej a zdobywam coraz wiecej punktow. Poczawszy od 48' i 5 pkt, teraz gram po 25-30' i rzucam srednio 12-17 :-k Nie rozumiem tej gry :-k Malo tego ustawilem w taktyce aby podawac do najlepszych (mamy w skladzie takich dwoch zawodnikow) i o dziwo w ostatnim meczu nie zaliczylem ANI JEDNEJ ASYSTY :|

Odnośnik do komentarza
Tamtego managera wywalili, wylosowali defaultowych graczy + jakiś dwóch aktywnych Hiszpanów i można się było na tym przejechac :-k

A ja byłem na to przygotowany :D Specjalnie zobaczyłem na skład drugiej drużyny, a bardzo słabego nie mieli :D

 

Zagrałem 27:44 min zdobyłem 16 pkt i 2 asysty. Miałem 90% kondycji, dlatego myslałem ze zagram troszkę dłużej.

Odnośnik do komentarza

Teraz dopiero zauważyłem, że skład mojego teamu się rozrósł :-k

Na SG przybył mi drugi konkurent :/ Na szczęście słabsze value (18.9), ale w spotkaniu zagrał więcej minut lecz rzucił tylko 7pkt.

Do tego skład zasilił nowy PF (też jest ich trzech do walki o miejsce w składzie) Akimoto Tsubasa (goooooooooool :kekeke: ) value 20 oraz nowy PG Lewis Hardaway value 20.7.

Manager wyraźnie wzmacnia skład, bo awans mamy pewny.

 

Nie macie jakiś kodów, żeby mnie ten czas treningu leciał szybciej, a reszcie zespołu wolniej? ;)

 

 

 

Edyta mówi, że ten nowy SG grał u nas na PG :ke: Manager mu zmienił pozycję? :-k

Odnośnik do komentarza
dunking

 

zwykły bajer, chyba że mówimy także o layupach, czyli to byłby skill wykańczania akcji spod samego kosza. Taki rozbicie 'inside shooting' :-k

 

rzuty osobiste

 

to by było dobre. Co teraz odpowiada za rzuty osobiste? 'Floor Shooting'?

 

Tylko co tam można więcej w tej taktyce wprowadzic?

 

Np. styl obrony. Patrzylibyśmy, kogo mamy kryć w następnym spotkaniu, jego statystyki (jak często rzuca za 3), i wybieralibyśmy sposób obrony. Coś takiego jest w turnieju 1na1, do wyboru są 'stealing' i 'blocking'. Tzn. krycie ścisłe i na dystans.

Odnośnik do komentarza
Tylko co tam można więcej w tej taktyce wprowadzic?

Nie ma pojęcia :-k Może średnia wszystkich skillów rzutowych? ;)

A największą szansę bytu ma opcja, że gra sama sobie losuje :roll:

Wkurza mnie to osobiście, bo praktycznie w każdym meczu rzucam jakieś osobiste i chyab nigdy nie mam 100% skuteczności. :/ Tak przynajmniej wiedziałbym dlaczego - jesli byłby skill osobistych i miałbym go na niskim poziomie ;)

 

Tak, te rodzaje obrony mogliby przeniesc z 1na1 :-k bo ubogo z opcjami :roll:

 

Czy ktoś z obecnych cybedunkerów gra drugi sezon, albo wie jak to wygląda po sezonie? Chodzi np. o długosc przerwy między nimi? Bo jeśli mają wprowadzac jakieś nowe opcje to możliwe, że taka przerwa może potrwac dłuuużej... :-k

Odnośnik do komentarza

A jak tam ze zbieraniem cyberpunktów? Macie jakieś na koncie? Ja na razie 100, dzisiaj powinno być 2x i tak zastanawiam się na co zbierać. Na kolejnego playera którego mógłbym mieć już jutro na dobrą sprawę (300 CP) czy na team który dopiero koło października by wpadł?

Odnośnik do komentarza

YYY nie rozumiem, wchodzę na Cyberdunka i widzę, że jestem bez klubu :/ chyba ze mną rozwiązali kontrakt :| i jest napisane coś o drafcie.

Edyta mówi, że w drafcie dostaje się losowy klub prowadzony przez CPU , ja trafiłem do Ligi Banana Rum :kekeke: , klub się zwie Rum Cay Millionaires i jest 4 w lidze, pensja 3 razy niższa, lecz jestem drugim z najlepszych graczy - taa rzeczywiście pocieszające...

Odnośnik do komentarza

1on1

Madrid day: 60

 

ROUND: 1 [2048]

Pawel Chmielu 11 - 10 Alfonso Mateo Riego [18.2]

 

ROUND: 2 [1024]

David Robinson [22] 8 - 11 Pawel Chmielu

 

ROUND: 3 [512]

Pawel Chmielu 11 - 6 Benas Ka [20.1]

 

ROUND: 4 [256]

Pawel Chmielu 5 - 11 Jarder Verdugo [21.3]

 

Jestem bardzo zadowolony :D Moje value wynosi [18.3] wiec pokonalem duzo lepszych od siebie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...