Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zagrałem 48 minut, ale chyba nie na SG tylko na SF. Dziwne to, bo jestem najlepszym SG w drużynie. Tymczasem na mojej pozycji zagrał ktoś inny i... został MoM :keke:

 

16 pkt (7/9), 8 zbiórek - tym mogę się pochwalić, reszta słabo.

 

Tracimy do miejsca gwarantujacego awans tylko 4 punkty i za 2 kolejki gramy z przeciwnikami, którzy są właśnie na tym miejsu.

 

Jak wyniki naszych typów?

Odnośnik do komentarza

24 minuty, 21 punktów, 6 zbiórek, 4 asysty. 121:15

 

Dobry mecz w moim wykonaniu. Cieszę się, że mam dobrą kondycję (97%), bo już jutro rewanżowy mecz pucharowy. W pierwszym nie zagrałem ani minuty, gdyż miałem tylko 70% energii, więc teraz powinno być lepiej. Jestem pierwszym SG zespołu.

Odnośnik do komentarza
Ale skoro team Pavulona wczoraj z nimi grał i też nie mieli zawodników to dlaczego dziś nie rozegrali tego spotkania? :-k

Spokojnie, rozegrają, mecze rozgrywane są czasem nawet w okolicach 1 w nocy.

Ale zobacz na mecze tej ligi, wszystkie rozegrane, a został tylko ten. Nie uwierzę, że w jednej lidze mecze rozgrywane są o różnych porach i przypadkiem został ten...

Odnośnik do komentarza

Tamtego managera wywalili, wylosowali defaultowych graczy + jakiś dwóch aktywnych Hiszpanów i można się było na tym przejechac :-k

Ważne, że się szczęśliwie zakończyło i tym samym na moim koncie znajduje się już ładna sumka $457,875 :D

 

 

Wygraliśmy kolejne spotkanie, równie okazale. Nara Snakes nie dało nam rady i poległo 42 - 131, więc nara węże ;)

17:51 na boisku ( :/ ) 16pkt (6/8 za 2; 1/3 za 3; 1/2 za 1), 1 as i 3 zb, więc mogę byc zadowolony :) Rywal na SG przez swoje 30 minut na boisku zdobył 10 pkt, szkoda, że jego value wynosi już 20.8 :/ (moje 19.5)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...