Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem jeszcze:

 

Holandia division1

x4.5 Gravenhage Dilligents vs Groningen Burnt

17.45, CPU - 16.57, CPU

Sam Arvydass Sabonis powinien wygrac ten mecz :-k

 

Holandia division2

x5.1 Arnhem Orcs vs Amsterdam Golden Eagles

14.99, CPU - 14.54, CPU

 

Sweden Division 4

Huddinge Baskets vs Lund Bears x4.9

14.54, CPU - 14.74, doncapone

 

Slovenia Division 5

x5.5 Škofja Loka Shells vs Jesenice Heat

17.71, xavillu - 17.27, CPU :o chyba mnie skusi cholera :-k

Odnośnik do komentarza
Oj, to wcale nie jest taki pewny typ :>, gdyż ostatnio na nich postawiłem i sie ostro przejechałem. Mianowicie wynik meczu Škofja Loka Shells z drużyną Krško Ogres (17.32), zakończył się porażką tych pierwszych... 58-96, także radze uważać ;)

Patrzałem na ich ostatnie wyniki i postawiłem na nich z pełną świadomością, że mogą znowu przegrać, lecz suma jaką można wygrać jest warta ryzyka :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja narazie staram się gromadzić pieniądze i jeśli wejdą mi mecze, które obstawilem to zarobie zaledwie 14k (Powa, Riga, Skofja) lecz jeśli wejdą to całą kase dam na następne typy i kasy może być coraz więcej :) Zastanawiam się co się stało z moją drużyną, przed moim przyjściem wymiatali teraz grają najsłabiej w lidze :/ Na szczęście dalej mamy wicelidera.

Odnośnik do komentarza
Slovenia Division 5

x5.5 Škofja Loka Shells vs Jesenice Heat

17.71, xavillu - 17.27, CPU :o chyba mnie skusi cholera :-k

:piwo: postawilem 35k :]

 

Ja poki co gram sobie dalej w moje druzynie, nie mam zamiaru zmieniac bo od 20 kolejek wciaz wygrywamy, mamy to 2 miejsce i spokojnie powinnismy awansowac do Ekstraklasy tureckiej, kasa mi niepotrzebna z pensji bo sobie na zakladach dzieki Wam wygrywam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...