Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj już trochę niższe kursy, bazując na sprawdzonych zespołach:

Francja, Div4:

Brest Sinners vs Clermont-ferrand Moktarkrew @ 3.3 Clermont

Łotwa, SecondDiv:

Valmiera Rats vs Ask Riga @ 3.5 Ask, ciekawie

z Łotwy jeszcze czwartoligowe Rock Force Crew, też 3.5

 

Powa jest za 2.3, więc raczej odpada przy powyższych typach, a Rio z 1.3 to już w ogóle dramat :keke:

Odnośnik do komentarza
łeee chciałem na rige postawić 35k a nie mogę :/

jaki jest limit ?

35k można puścić w obrót jednego dnia

aha dzięki - troszku zwała, ale z drugiej strony jakby limitów nie było to by każdy się w 1 kolejke tak wzbogaci, że hohoho :keke:

 

Mixer a Ty ile dotychczas zarobiłeś :>

Odnośnik do komentarza

OK, ja znalazłem niezłe ciasteczko :D

Jest spore ryzyko, ale ja je podejmuję...

 

INDONESIA DIVISION 4

Manado Starshine vs Merauke Sundown x5.1 :o

 

Manado Starshine

4 w lidze, value 14.54, manager CPU

 

Merauke Sundown

23 w lidze, value 15.59, manager Mesiah

 

Jest to jedyna drużyna, która ma w tej lidze realnego managera. Zarządza druzyną od niedawna (to chyba jego pierwszy mecz :P ), jest spore ryzyko, ale kto nie ryzykuje nie wygrywa :keke:

U mnie poszło full, za $35,000 (do zgarnięcia $143,500 ;P )

 

 

Dla lubiących jeszcze większe wygrane i jeszcze większe ryzyko proponuję:

 

United Kingdom Fourth League

Blackpool Timberwolves (18.99, 1 w lidze, manager realny) vs Dermots Dynamos (19.01, 22 w lidze, manager realny) x5.5

albo duże ryzyko i mniejsza wygrana:

 

Tin League

Portland Bad Boyz (19.41, 8 w lidze, manager realny) vs Roswell Rayguns (19.46, 24 w lidze, manager realny) x4.5

 

 

edyta mówi, że to tylko typy, nie odpowiadam za ewentualnie przegrane przez Was $ :>

Odnośnik do komentarza
No i w końcu! Udało się. Zostałem graczem Rio De Janeiro Apocolypse. Będę zarabiał 550$, za wygraną dostanę 100$, a za podpis na kontrakcie dostałem... 35000$ :o ( tak, teraz mi możecie zazdrościć :D ). No i jestem najlepszym SG w drużynie, mam nadzieję, że dzisiaj zagram. :)

Super, wczoraj dzięki Twojej nowej ekipie zarobiłem $66,000 :D Podziękuj w moim imieniu kolegom z zespołu i managerowi ;)

Może teraz będę jeszcze cześciej na Was stawiał :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...