Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna porcja typów:

Brazylia, 4 liga:

Rio De Janeiro Apocolypse vs Itaquaquecetuba Sundown @ 4.3 na Rio = $ :D

Bułgaria, E Grupa:

Gabrovo Nordics vs Ilicitanos Powa @ 3.3 na naszych ulubieńców Powa

Łotwa, Second Div:

Jekabspils Shells vs Ask R?ga @ 4.1 na Ask, mistrzostwo !

Francja, Div 4:

Clermont-ferrand Moktarkrew vs Châlons-en-Champagne (Châlons-sur-Marne) {Chalons-en-Champagne} Cou @ 3.7 na Clermont, bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza

A więc tak:

1.Ask Riga - 8.000$ do wyg. 24.800$

2.Rio De Janeiro - 10.000$ do wyg. 33.000$

3.Powa :keke: - 10.000$ do wyg. 23.000$

4.Clermont - 1.000$ do wyg. 2.700$

 

@Mixerczak dzięki :)

 

W 1on1 w Madrycie :

1.runda: 11-5 win - Po Kuang Chen 21 value. (ja mam 18.23 :keke:)

2.runda:11-5 win - Chang Min Roh 21.3 value.

3.runda:11-3 win Remington 22 value.

4.runda:10-11 :( Rick Fury 21.5 value

 

Nowa taktyka się sprawdza, więc będę próbował dalej :keke:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za typy, Mixerczak, skorzystam na pewno :)

 

Moja drużyna poszukuje zawodników, najważniejsze, by byli aktywni, bo value można dość szybko zdobyć :)

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pisać na PW.

 

Mi się w 1on1 nie powiodło, przegrałem w pierwszym meczu 11-9 ale z czasem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
No tak, wiedziałem, że ten trener nie jest normalny :doh!: ciągle się zmieniali gracze w drużynie i przyszła kolej na mnie :roll: Właśnie się zalogowałem i okazuje się, że jestem bez drużyny :roll:, a jeszcze jakieś 15min temu byłem graczem Sole Assasins :roll:

 

edit: no i trafiłem do Duńskiego drugoligowca (Herning Golden Eagles), z graczy ludzkich jestem ja i drugi SG value 17, a reszta to enpece. Może się gdzieś mi uda przetransferować znowu.

he he i tak dobrze ci poszło... ja wyleciałem pierwszego dnia ale przynajmniej 10k dostalem :D

 

Teraz gram w klubie z "Bosnia and Herzegovina". Mamy 4 miejsce w 1 lidze.

Odnośnik do komentarza

Szukamy wszystkich zawodników, najważniejsze by byli AKTYWNI, a nie zaglądali raz na 2 tygodnie. Wolimy gościa z niższą Value, ale takiego, który codziennie trenuje i "żyje" w grze, niż takiego, który ma Value 30 ale od roku się na Cyberdunku nie logował.

 

Tylko zgłaszajcie się na PW ze swoimi skillami, Value i ewentualnymi prośbami co do zapłaty :) A ja wraz z co-manager'em wszystko dogadamy, każdy ma szansę. Najbardziej poszukiwany jest PF, ale każda pozycja potrzebuje wzmocnień.

Odnośnik do komentarza

Szukałem sobie nowego klubu prowadzonego przez 'żywego' trenera i w tym czasie mój klub został przez kogoś przejęty, zmienili mu nazwe itp ale to nie ważne.

Teraz pytanie czy mój aktualny trener musi się zgodzić na oferte kupna? na jakiej to jest w ogole zasadzie ? Czy po prostu ktoś zaproponuje mi kontrakt i zmienie klub ?

 

Mam oferte z Kandady, klub bardzo by mi pasował :]

Odnośnik do komentarza
Szukałem sobie nowego klubu prowadzonego przez 'żywego' trenera i w tym czasie mój klub został przez kogoś przejęty, zmienili mu nazwe itp ale to nie ważne.

Teraz pytanie czy mój aktualny trener musi się zgodzić na oferte kupna? na jakiej to jest w ogole zasadzie ? Czy po prostu ktoś zaproponuje mi kontrakt i zmienie klub ?

Sprawdź sobie w kontrakcie PriceTag. Z tego co wiem to jest kwota, którą musi zapłacic zespół, który zechce Cię zatrudnic (jeśli się mylę poprawcie). Wydaje mi się również, że tę kwotę ustala manager (wystepując w klubie CPU miałem $5000, a teraz $40000), ale pewności nie mam, bo nim jeszcze nie byłem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Mixer obstawilem ta 4 lige brazylijska za cala forse (1,2k) :) Trafil mi sie do druzyny jakis gosc z polski, w sumie czuje sie juz jak w domu, mniej wiecej polapalem te wszystkie zasady :-k Gdyby tylko ktos mogl mi wyjasnic pozycje w koszykowce to bylbym baaardzo wdzieczny :keke: Tzn tak na pilkarski jezyk najlepiej :P

Odnośnik do komentarza
Co zrobić abym mógł pisać na forum cyberdunk'a? Zarejestrowałem się, chce założyć nowy temat i pojawia się info o braku upranień.

Jeśli mnie pamięc nie myli to poczekac na maila z linkiem dającym pełną aktywację (?) :-k

 

A po jakim czasie powinienem takowy otrzymać? Spodziewałem się od razu po rejestracji ale nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Co zrobić abym mógł pisać na forum cyberdunk'a? Zarejestrowałem się, chce założyć nowy temat i pojawia się info o braku upranień.

Jeśli mnie pamięc nie myli to poczekac na maila z linkiem dającym pełną aktywację (?) :-k

 

A po jakim czasie powinienem takowy otrzymać? Spodziewałem się od razu po rejestracji ale nic nie ma.

Ja na gmail dostałem prawie w tej samej chwili w której kliknąłem register :]

Odnośnik do komentarza
Co zrobić abym mógł pisać na forum cyberdunk'a? Zarejestrowałem się, chce założyć nowy temat i pojawia się info o braku upranień.

Jeśli mnie pamięc nie myli to poczekac na maila z linkiem dającym pełną aktywację (?) :-k

 

A po jakim czasie powinienem takowy otrzymać? Spodziewałem się od razu po rejestracji ale nic nie ma.

Sprawdź w folderze ze spamem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...