Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

No i w debiucie z jakimis cieniasami z 24 miejsca (my 20) przegralismy 78:80 :doh!: Zagralem 31:13, 8 pkt, 4 asysty, 4 ofensywne zbiorki, 1 defensywna. Ogolnie poczatek slaby jak na pierwszy mecz ale patrzac na cuda jakie mialy miejsce na parkiecie (3 kwarty wygrane, ostatnia przegrana sromotnie) nie mozna sie niczemu dziwic :| Konkurent na pozycji SG zagral 16 minut i zdobyl 13 pkt :] Kondycja 70%...no to sobie dluuuugo odpoczne :/

Odnośnik do komentarza

Ale mecz. Wygraliśmy 96-51 z zespołem, który był bezpośrednio za nami w tabeli.

Zostałem MoM. Grałem 46:17, rzuciłem 25 punktów (8/14 za 3 , 3/8 za 3, 0/2 z linii), odnotowałem 3 przechwyty, 8 asyst i 11 zbiórek. :jupi:

Jednak najlepsze jest to, że odszedł nasz najlepszy zawodnik (też SG) i teraz jestem podstawowym zawodnikiem :jupi:

Odnośnik do komentarza

Wygraliśmy 119-31 (:D:D)

 

Byłem najlepszy we wszystkim :D

 

38 punktów, 13 asyst, 10 zbiórek, 4 przechwyty i 2 bloki.

 

W swojej lidze (1 liga austriacka) jestem na 1 miejscu pod względem punktów (mam o cały 1 pkt więcej :D)- 472 i drugi pod względem asyst 166 (pierwszy ma 168).

 

tu możecie zobaczyć ogólnie jak rzeźnie- Tom Gunner to ja :).

 

http://www.cyberdunk.com/team.php?m=leader...amp;show=player

 

Btw: gdzie jest ranking zbiórek ?

 

co ile wypłacane są pensje?

 

Co mecz.

Odnośnik do komentarza

Właśnie widzisz, śmieszne jest to, że umiejętności mam słabe :D (value 19.3 ). Wydaje mi się, że kluczem były dobre ustawienia w taktyce. Chociaż w sumie są tak ubogie że pewnie wszyscy mamy tak samo, więc zapewne mam farta;P.

 

Bo np. jak ze stealing 14 mogłem mieć 4 przechwyty to ni mam zielonego pojęcia.

 

Tu masz moje umiejętności

 

I gram jako PF, 90 % rzutów oddaje z pomalowanego oraz dobrze zbieram w ofensywie, sądzę, że to jest kluczem do tej jak dotychczas niezłej gry.

Odnośnik do komentarza

Mojej drużynie brakuje dobrego PF :> obaj którzy są mają nie więcej Value niż 18.6, może chcesz się przenieść Forn? :P

 

A ja zagrałem 45:00 tylko nie mam pojęcia na jakiej pozycji :| Skoro SG z Value ponad 22 grał cały mecz to nie wiem gdzie mnie wcisnęli? Może właśnie na PF :| A ogólnie to kiepsko, 13pkt, 1 przechwyt, 6 asyst i 6 zbiórek.

Odnośnik do komentarza
debiut fatalny przegrana 77-49 z drużyną z dołu tabeli a przypominam, że jestem w drużynie wicelidera ligi :| Zagralem 6minut ale właściwie nie miałem piłki w rękach :/

 

co ile wypłacane są pensje?

Każdego dnia.

W my crib masz coś takiego:

 

New Today
season 2 and day 55

Salary Paid by the XXX(twój klub)   $500

 

Klęska 45-159, 36 minut, 1 punkt, 4 zbiórki.

Odnośnik do komentarza

Mixerczak: Dzięki za podpowiedź z tym betem, wygrałem ponad 2 tysiące :] Jak masz jeszcze jakieś pewniaki, to nie bądź wiśnia i się podziel :P

 

U mnie kolejny dobry mecz, moje orzełki z Bangladeszu wygrały mecz 3 punktami, a ja zanotowałem całkiem przyjemne statsy: 21 punktów, 8 asyst, 4 zbiórki, około 40 minut na parkiecie.

 

Wciąż jednak nie mam ofert z innych drużyn, mimo świetnych meczów i ogłaszania się wszędzie gdzie się da... Może któryś z Was by mnie polecił swojemu managerowi? :)

 

Będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Kupilem sobie butki i opaske na reke, ogolnie stamina skoczyla mi o +8. Mam pytanie do wytrawnych graczy i koneserow: jak dlugo bede musial czekac na pelna regeneracje kondycji ? Stamina obecnie 23, trenuje sie na +1 jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem team! Nareszcie ktoś mnie wyciągnął z 3 ligi Bangladeszu :P

 

Mianowicie zrobił to polski klub prowadzony przez Polaka - WKS Slask Wroclaw.

 

Dostałem niewielką podwyżkę i masę kasy za samo złożenie podpisu... Miodzio :)

 

Na razie mam najniższy value w tej drużynie, ale liczę na sporo minut w każdym meczu.

 

Świetna gra, panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Kupilem sobie butki i opaske na reke, ogolnie stamina skoczyla mi o +8. Mam pytanie do wytrawnych graczy i koneserow: jak dlugo bede musial czekac na pelna regeneracje kondycji ? Stamina obecnie 23, trenuje sie na +1 jeszcze.

Ja osobiście nie zauważyłem, żeby stamina wzrastała z godziny na godzinę przed następnym spotkaniem. Po prostu po kolejnym spotkaniu znów będziesz miał wskaźnik staminy na innym procencie (84%, 90% czy każda inna liczba). Masz stamine na wyższym poziomie niz ja, więc nie marudź. Możesz sobie ustawic na normal bądź relaxed, wtedy będziesz się oszczędzał na boisku to i będzie wyższa...

Odnośnik do komentarza

No tak, wiedziałem, że ten trener nie jest normalny :doh!: ciągle się zmieniali gracze w drużynie i przyszła kolej na mnie :roll: Właśnie się zalogowałem i okazuje się, że jestem bez drużyny :roll:, a jeszcze jakieś 15min temu byłem graczem Sole Assasins :roll:

 

edit: no i trafiłem do Duńskiego drugoligowca (Herning Golden Eagles), z graczy ludzkich jestem ja i drugi SG value 17, a reszta to enpece. Może się gdzieś mi uda przetransferować znowu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...