Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozczaruje Cię, "bogiem sceny" nie jesteś i póki nim nie będziesz to obowiązuje w stosunku do Ciebie domniemanie analfabetyzmu. Celowo, czy nie, wstyd by mi było napisać "wolem".

 

Nie lubię takich porównań, ale kiedyś generalnie jak ktoś zaczynał na Scenie to najpierw coś osiągnął, a potem gwiazdorzył.

 

Nie pozdrawiam i nie będę Ci odpisywał, bo skoro Ty nie szanujesz mnie ("ty"), to szkoda mojej klawiatury na Ciebie.

 

Sie chlopak wyrobil na tych studiach.

Odnośnik do komentarza

Centrum, ja zrobiłem burdel na Centrum? Ciekawe kiedyyy... ulotniłem się po przeanalizowaniu sytuacji. Uważam, że postąpiłem właściwie. Z mojej perspektywy nic nie zyskałbym tkwiąc w Waszej redakcji, opisałem parę talentów, napisałem bodaj 2 njusy i podziękowałem. Może i byłem pewny siebie i arogancki, ale nie miałem przed kim chować głowy w piasek. Z czasem doszedłem do wniosku, że nasza kilkutygodniowa współpraca coś mi dała, coś co wykorzystam pracując dla FMZ. Poza tym, doceńcie fakt, iż mimo, że nie byłem w redakcji wysyłałem Wam talenty, Zezinho miał być pożegnalnym, nie sądziłem, że dojdzie do takiej komedii. Dlaczego robiłem szum? Bo popełniliście błąd, którego nie potrafiliście nawet szybko naprawić.

 

Daj spokój, zachowałeś się jak szczeniak z piaskownicy i tyle. Nabluzgałeś najpierw na otwartym forum na kolegę z redakcji (chodzi mi o sytuację w taktykach), gdzie zgrywałeś nie wiadomo kogo. Potem pokazałeś szczyt swojej arogancji w Twoich pseudo-rozmowach na redakcyjnym. Napisałeś dwa newsy i chyba poczułeś, że wszystko Ci wolno. Nie jesteś pępkiem świata i kiedy wyżej postawiony od Ciebie redaktor zwraca Ci uwagę, to trzeba słuchać z pokorą, a nie robić burdel. Z mojej strony koniec, pisz dalej swoje wypociny. Nabluzgaj na pół redakcji FM Zone i żyj dalej w swoim świecie.

Odnośnik do komentarza
IMO słabiutko, też rozśmieszyli mnie ,,Bogowie sceny'' i ,,Wielka Trójka'' pisane od wielkich liter. No i w ocenie serwisów zero obiektywności, serwis który aktualnie Jacko nawiedza jest najlepszym, niezależnie od tego co publikuje

Raczej z wielkich liter. Uznałem, iż tak to zapiszę, po czym się tego dopuściłem. Nigdy nie słyszałeś o takich zabiegach, ojj, przepraszam panie od wielkiej :D.

 

Kolejna wpadka

 

terminu duża (wielka) litera używa się poprawnie w języku polskim do wszystkich zastosowań (należy pamiętać, że konstrukcja z dużej/wielkiej litery jest rusycyzmem, a poprawną konstrukcją jest dużą/wielką literą lub od dużej/wielkiej litery).

 

I rzeczywiście, na antyfanów trzeba zasłużyć. Ja twojej kariery scenowej nie znałem, oceniałem bloga po zawartości która jest słabiutka.

Odnośnik do komentarza

Ja tak tylko jako potencjalny Bóg Sceny (;) :P) powiem, że - drodzy koledzy, ja bym w ogóle nie komentował tego bloga. Szkoda czasu. Autorowi to tylko podnosi ego, że ktoś się zajmuje tym, co on wytworzy. Ja bym spuścił zasłonę milczenia. To najlepszy sposób, aby zniechęcić do tworzenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przypomnę ci tylko, że to z CFM każdy spieprza, a nie do Was.

Zabierz się za notkę na ten temat i jak już przyjrzysz się temu aspektowi, to wrócisz tu i przeprosisz za to, że bredzisz. Nie każdy, używając już Twojego języka spieprza z CFM (patrz Perla), a niektórzy spieprzają nawet do CFM (patrz kuab). A teraz weź swoją magiczną różową różdżkę i miskę pełną oleistego płynu i rozpocznij modły do Bógów Sceny, żeby zlitowali się na Twoim rozumem.

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem nowy blog, którego zadaniem ma być kontynuacja mojej kariery z cmrev. Wtedy wypuściłem 7 epizodów i zaprzestałem na jakiś czas. W tej chwili wznawiam pisanie. To co już napisałem zostanie na pewno lekko przemodelowane. Przynajmniej początek. W tej chwili mam rozegrane ponad 10 sezonów więc jest co pisać. Na pewno nie znajdziecie tam nie wiadomo jak pięknych i rozbudowanych opowiadań. Jednak czystych wyników także zabraknie.

 

KLIK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...