Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Przegrać mając 90 punktów w kolejce, gdzie 55 dawało wygrana...Nienawidzę takich sytuacji. Mixon i Gore zawalili mecze. Ten cholerny Hyde i jego pieprzony transfer do Jags :sciana: 

Pozyskany w tygodniu Breida z 49'ers skończył mecz z -1 (15 yds, fumble). Kabaret :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, Ingenting said:

Ja chyba mogę wreszcie dopisać kolejne W. Na ten moment, żebym przegrał Manning musiałby zdobyć 5 pkt więcej niż moi zawodnicy. W sumie to jest realne jeśli Barkley dozna kontuzji, Engram zgarnie zero, a Jones zagra kolejny słaby mecz...

 

Oj tam, przestań już :)

 

U mnie bardzo widoczny brak trzech najlepiej punktujących zawodników, do tego strasznie mnie wkurwia Newton i OC Panthers, czyli panowie "będziemy grał chujową ofensywę przez 2.5 kwarty, a potem zaczniemy podejmować dobre decyzje i jakoś wyciągniemy mecz", przez których mój RB nie dostaje piłek.

 

Rok temu zacząłem od 5-1 a potem było 5-6. Historia lubi się powtarzać :P 

Odnośnik do komentarza

Kurczę, co wy tak narzekacie na tych RB. W FA jest tyle talentu na tej pozycji. Takiego Macka to już chciałem po poprzedniej kolejce, ale ktoś mi go podpieprzył :keke: Aby później go ponownie wyrzucić, eh.

 

U mnie z Melerem dosyć zacięty pojedynek. Prowadzę 4 pkt, u niego zostało dwóch grajków, u mnie jeden. Dobry występ Sanu powinny niwelować punkty zdobyte przez Ryana w tym samym czasie*, więc o wyniku zadecyduje Coleman, który może liczyć na sporo piłek przy kontuzji Freemana :-k

 

* chyba że stanie się coś podobnego jak u Daltona i Greena. W sumie to przed tradem miałem w planach wystawić QB Bengals w razie jakiegoś kosmicznego meczu Greena :)

 

4 godziny temu, Kamtek napisał:

Pozyskany w tygodniu Breida z 49'ers skończył mecz z -1 (15 yds, fumble). Kabaret :D

 

Chcesz Chubba? :>

Odnośnik do komentarza

No takiego otwarcia to jeszcze nie miałem. :D Mocno się zastanawiałem na kogo postawić na FLEXie - Miller czy Murray, ale doświadczenie podpowiadało mi, że jak zawodnik zagra 2 super mecze w środku sezonu, to w trzecim się zesra, dodatkowo beznadziejna obrona Dolphins przekonała mnie, żebym postawił na Millera. Skład ustalałem przedwczoraj i jak dzisiaj obejrzałem powtórkę to miałem mocny stres, bo wczoraj zapomniałem sprawdzić czy na pewno wystawiłem właściwego zawodnika. A tu piękny wynik z rana, Miller 19 punktów i Hopkins do tego dorzucił 20. :D

Odnośnik do komentarza

W ubiegłym tygodniu porażka z 87 punktami na koncie, które pozwoliłyby wygrać mi 4 z 5 pozostałych rozegranych pojedynków w tamtej kolejce. W ten weekend przekroczona stówka, ale znów mecz wyraźnie w dupę, choć przeciwko każdemu innemu przeciwnikowi w lidze byłoby W. Fantasy :lol:

Odnośnik do komentarza

Lepiej mi powiedzcie, jak w końcu wygląda draft w przyszłym roku? Losowanie drużyn z dolnej drabinki, odwrócona tabela czy może zrobimy że dana pozycja oznacza określony procent szans na wylosowanie najwyższej pozycji? (tutaj można się posłużyć jakimś symulatorem online). Pytam, bo nie wiem jak bardzo mam zacząć tankowac :P;)

 

 

Sezon oficjalnie już mogę uznać za zakończony. 

 

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, me_who said:

Hyde spokojnie może być uznany za najgorszy transfer wszech czasów w naszym FFL. Po przejściu do Kapibar zdobył 3, 0 i 1 punkt xD

A teraz jeszcze ostateczny gwóźdź do trumny - po jego przejściu do Jags ma BYE w tym samym week co Mixon :rotfl:

NIGDY. WIĘCEJ. TRANSFERÓW.

 

No chyba, że ktoś ma jakiegoś normalnego RB.

 

Przepraszam :(

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, me_who said:

No przecież nie ściągnąłem go z pistoletem przy skroni. Moja decyzja, jestem dzbanem :]

 

Nie zgadzam się z tym dzbanem :) gdyby nie paląca potrzeba posiadania jakegoś dobrego QB, to w życiu bym nie oddał Hyde'a :) Wyglądał wtedy jak RB1. Miałem jeszcze deal za Lockett'a, ale uznałem, że trudniej będzie znaleźć WR na 9-10pts/wk niż RB na FA :) Takiej rzeczy jak trade w lidze nie przewidzisz, prawie jak season ending injury.. po prostu pech. W Twoim wypadku wymiana RB1/2 za backup QB to IMO złoto, ja bym pociągnął spust, gdyby otryzmywał takiego RB, w każdym momencie :) 

Odnośnik do komentarza

Zwycięstwo z Salem i tym potworem Gurley'em jest bardzo wartościowe. Do tego to była kolejka, w której Elliott, Ryan i Bryant mieli BYE, więc trochę niespodzianka. W końcu mój przeciwnik nie miał jakiegoś kosmicznego dnia. Miło.

 

Tylko ten Rudoplh mnie denerwuje :keke: Dałem za niego Petersona i kiedy tylko myślę, że to będzie ta kolejka, kiedy złapie TD, ten ponownie kończy mecz z 3 punktami. Najgorsze jest to, że w następnej kolejce znowu będzie mną kierować taktyka, że nie można zagrać tylu słabych meczów z rzędu, więc pełen nadziei wstawię go do składu na Week 9. A na ławce przecież Olsen, czyli solidne 10 jardów i TD na mecz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...