Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

jestem mile zaskoczony awansem do finalu, biorac pod uwage moje kiepskie wybory na WR. juz od jakiegos czasu nie moge dobrze wycelowac na tej pozycji i zostawiam wiecej punktow na lawce. jeszcze w tym tygodniu doszedl Rivers i juz obawialem sie porazki, ale moi pewniacy (Gurley i Bell) postarali sie o wygrana. Gurley przeszedl samego siebie. do tego dochodzi obrona i mamy final.

 

do tej pory nie bylo latwo, ale prawdziwe wyzwanie stoi przede mna za tydzien

Odnośnik do komentarza

Uroki losu. U rywali obrodziło wszystko (poza QB). Obrona 20 punktów, rzekomo losowy WR zaliczył 2TD, Bell dzięki kontuzji mojego WR rozkwitł jak kwiatek, no i Gurley. Na 4TD i 41 nie ma odpowiedzi. A już tym bardziej jak Brown schodzi z kontuzja na początku Q2, a potem dołącza do niego Burkhead. Nie wiem czy Morris nie „umarł” po drodze, bo miał 51 jardow w Q1 i zniknął. MVP playoffs u Kaps to z pewnością Thomas, który (jeśli zdecyduje się grać dalej) chyba zostanie keeperem.

Sezon jak niemal zawsze udany, playoffs jak zawsze klęska. 

 

Ps - gratuluje Sale’owi, ale w finale serduszko za Republicans. W tym sezonie tytuł musi trafić na Zachód.

Odnośnik do komentarza
Powiem szczerze, że gdy zobaczyłem wynik Kamtka, to myślałem, że albo składu nie ustawił, albo jest jakiś mecz jeszcze przed nami  No ale współczuję, że akurat w półfinale się trafił taki występ...
Kamtka załatwiły kontuzje Wentza i Fournetta, a już w meczu dodatkowo odpadł Lee.

A u Republicans powrót Hunta, Kamara na swoim poziomie, trafiłem z kickerem i TE, obrona bez szaleństw. I teraz wynik Wilsona i Baldwina jest efektem braku ofensywy w meczu z Rams, pytanie czy z Dallas będzie odbicie czy Bevell zdurniał do końca. No i Gordon - liczyłem na jego powrót, ale wychodzi na to, że jednak nie jest on QB-proof i Kizer jest za słaby nawet dla niego.

Finał z Bumgarners, a przed nim sporo pytań co do składu. 49ers grają z Sacksonville, także Celek i Goodwin to duży znak zapytania, Gould już prędzej będzie w stanie zrobić wynik. Seahawks grają w Dallas i mają matematyczne szanse na playoffs, także czy będą grali do końca to trudno powiedzieć. O Kamarę i Hunta jestem spokojny, pierwszy ma coś do udowodnienia Falcons po pierwszym meczu, a Miami run defence jest słaba.

Co do przeciwnika to szkoda, że Brown wyleciał na dłużej, bo teraz Steelers mają głównie Bella w ataku. Gurley dostał więcej zaangażowania w ataku Rams, także też pewnie wykręci wynik. Według rankingu sprzed tej kolejki to będzie finał 1 i 2 RB z 3 i 4 RB. To powinien być dobry finał.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

W sumie to dobrze, ze nie awansowałem do finału. 

Poza Brownem, który nie zagra do końca regular, wypadł Burkhead. Do gry wraca Elliott, co czyni Morrisa bezużytecznym. A dzisiaj wypadł do końca sezonu Zuerlein.

Z pozostałych czterech aktywnych WR aż trzech ma Q. W ciągu trzech dni straciłem niemal cały skład.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak patrzałem na ławkę mówię aaaa, spoko, mogłem wystawić Matthewsa za Bryanta ale miałbym 2 pkt więcej, żadna strata.

 

No i przegrałem 1 pkt ;P

 

Gratulacje dla mistrza, współczucia dla przegranych - pamiętajcie, zawsze jest następny sezon. 

Odnośnik do komentarza

Sezon 2017 w podsumowaniu:

 

Największa zdobycz drużynowa: Demons 122,5 (vs Wolf Pack, week 12)
Najmniejsza zdobycz drużynowa: Rednecks 31 (vs Republicans, week 10)
Najwięcej punktów w jednym meczu: Republicans @ Amateurs 120-99 [219] (week 7)
Najmniej punktów w jednym meczu: Harvesters @ Old Goats 45-40 [85] (week 8)
Najwyższa wygrana: Harvesters @ Republicans 34-102 [68] (Round 2)

Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon:

QB - Russell WILSON 315 (21,0) - Republicans
WR - DeAndre HOPKINS 207 (13,8) - Titans

RB - Todd GURLEY II 302 (20,1) - Republicans/Bumgarners
TE - Rob GRONKOWSKI 153 (10,2) - Demons
DB - C.J. MOSLEY 84 (5,6) - Bumgarners
K - Greg ZUERLEIN 180 (12,0) - Capybaras

Pojedyncze najlepsze zdobycze:

QB - Alex SMITH 37, Toros (@Gnagare, week 13)
RB - Todd GURLEY II 41, Bumgarners (vs Capybaras, Round 2)
WR - Julio JONES 38, Demons (vs Wolf Pack, week 12)
TE - Travis KELCE 21, Toros (@Gnagare, week 13)*
DB - Marcus PETERS 19, Toros (@Rednecks, week 8)**
K - Greg ZUERLEIN 27, Capybaras (@Wolf Pack, week 4)

 

* - więcej miał Mercedes LEWIS (24, week 3) - bez klubu

** - więcej miał Adrian CLAYBORN (24, week 10) - bez klubu

 

Jak widać po najlepszym punktującym RB i tym jaki to przyniosło efekt, można powiedzieć, że losy tytułu rozstrzygnęły się 19.10.2017, kiedy doszło do blockbusterowego transferu na linii Republicans - Bumgarners, w którym to Gurley trafił do Bumgarners. Los pokazał, że wygranym w tym trade byli ci drudzy :)

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...