Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kiedy draft?  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy z czterech porażek, które do tej pory zaznałem, były wynikiem tego, że na ławce zostawiłem jakiegoś bardzo dobrze punktującego zawodnika (najczęściej lepiej niż ktokolwiek w pierwszym składzie), którego wystawienie dałoby mi zwycięstwo (i nadrobienie dużej straty punktowej)

Czyli ogólnie mówiąc, skład jest, jako GM wypadłem dobrze, niestety jako "coach" kompletna klapa :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To uczucie, gdy masz słaba kolejkę, ale przed pójściem spać tli się jeszcze nadzieja. Budzisz się rano, patrzysz espn nfl scores, a tam Chiefs zrobiło 40 pkt. Czujesz rosnąca ekscytację, wchodzisz w szczegóły i widzisz, że Mahomes rzucił 4 TD. Zaczyna ci się robić ciepło, pojawia się myśl, że teraz się uda. Scrollujesz na dół, żeby zobaczyć szczegóły receiverow. A tam widzisz, że Kelce zrobił w tym wszystkim tylko 60 jardów bez żadnego TD. I wszystko znika i pojawia się przygnębienie. Poranek zepsuty. Trzeba się przyzwyczajać do bilansu 1-4 i zaczac spisywac sezon na straty :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Równie dobrze do tego momentu:

44 minuty temu, schizzm napisał:

To uczucie, gdy masz słaba kolejkę, ale przed pójściem spać tli się jeszcze nadzieja. Budzisz się rano, patrzysz espn nfl scores, a tam Chiefs zrobiło 40 pkt. Czujesz rosnąca ekscytację, wchodzisz w szczegóły i widzisz, że Mahomes rzucił 4 TD. Zaczyna ci się robić ciepło, pojawia się myśl, że teraz się uda. Scrollujesz na dół, żeby zobaczyć szczegóły receiverow.

... mogłeś pomyśleć, że Watkins skończył z 2 TD :P

Ja sobie poczekam do jutra. Rodgers przeciwko SF może coś ugrać. Chociaż mam nadzieję, że nie będzie mocno przesadzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scrollujesz w dol i widzisz - Hunt 80 rushing YD, 0TD :winner:

Scrollujesz dalej - Hunt 105 recieving YD i 1 TD :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak szedłem spać to miałem 80 punktów, a FYM 40. Został mu Cooks i czwórka z NEP.

Rano patrzę:

White 8 pkt :winner:

Cooks 5 pkt :winner:

Edelman 11 pkt :>

Gronkowski 9 pkt :winner:

Gostkowski 22 pkt :sciana: :sciana: :sciana: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem bardzo kontent z występu moich zawodników (poza Hydem, ale to klasyka moich transferów). Bardzo mnie zaskakuje Maher, brałem go zamiast Vinatieriego ale nie spodziewałem się aż takiej produktywności. Oczywiście troszkę przekłamane są wynik Mixona i Browna - Mixon jeszcz jakoś grał, TD dorzucił na minutę przed końcem meczu, ale Brown? Do Q4 miał 2 punkty, resztę uskładał w końcówce jednym odbiorem na 40+ jardów i TD z 30 jardami na 10 sekund przed końcem meczu :] Fantastyczny występ Jeffrey'a, Mahomes mimo zonka w pierwszej połowie (2 INT) potem już robił swoje. Cieszę się, że mecz już wygrany, bo nie muszę się bać, że dzisiaj nie zagra Kittle, a jest takie prawdopodobieństwo.

Btw - jak ktoś ma trzech QB, a szuka zapasowego WR to oddam Agholora. Cudów nie oczekuję, ale jak się nie zapytam, to się nie dowiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chętnie porozmawiam o Staffordzie, ale szukam przede wszystkim RB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Kamtek napisał:

Ja chętnie porozmawiam o Staffordzie, ale szukam przede wszystkim RB.

Dziękuję za zainteresowanie, ale już klepnięty deal z Republicans.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też byłem chętny oddać Keenuma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę żadnych informacji ;) Pan @Ernie Souchak napisał do mnie PW i negocjacje przebiegły dość szybko :)

A trade zaproponowałem jakoś pod wieczór, więc czasu na zgłoszenie oferty było sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałem poczekać do dzisiaj, czy Rodgers się nie polamal, Keenum to mój jedyny backup. A jeśli się nie mylę, mój BYE wypada na BYE Packers, więc drugi QB nie jest mi na dobrą sprawę potrzebny (poza - odpukać - kontuzja Rodgersa) :)

No ale prawda, mogłem chociaż zaznaczyć sytuację wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja moge oddac ktoregos z moich TE za WR/RB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shazem, jakby w meczu Packers była dogrywka to Rodgers by to wyciągnął :/ 

A jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to mam nadzieję, że nie będę jeszcze bardziej bluzgał przez resztę sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czo tu za trejdy poszły, olaboga :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi