Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, beeres napisał:

Przecież zmieniam skład. Nie śledzę rozgrywek jakoś wnikliwie, ale staram się być fair i nie porzuciłem drużyny ;)

No parę razy wystawiłeś kontuzjowanych czy na BYE, plus masz w sezonie 1 ruch kadrowy (jak ostatnio sprawdzałem Ernie miał 26 dla przykładu ;) ) więc mogli niektórzy uważać, że odpuściłeś :)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, beeres napisał:

Ile razy? :) Wiem, ze była sytuacja z kontuzjowanym Njoku i raz z jakimiś BYE, ale nie kojarzę, aby to było nagminne.

 

Inne przypadki to były sytuacje, ze zawodnik był Q, ale i tak postanowiłem zaryzykować i go wystawić.

No masz taki week 8, dwóch na BYE, dwóch kontuzjowanych, plus trzymanie knt Thielena przez trzy tygodnie, plus Ndjoku, plus Jeffrey w 12 też wystawiony z kontuzją. Do tego jak wspomniałem, jeden ruch kadrowy mimo plagi kontuzji. Także ten, mogło powstać wrażenie, że już nie jesteś w pełni zaangażowany ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

A w półfinale być może powtórka z zeszłego sezonu ;)

Jeśli awansujesz, to jest to jak w banku :D Aczkolwiek bardziej by pasowało wtopić z @Gabe, bo ma najmniej zdobytych punktów, a ja najwięcej. Więc bogowie fantasy mogą wykorzystać tę wiedzę do ostatecznego pogrążenia mnie w otchłani szaleństwa :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2019 o 13:13, me_who napisał:

Jeśli awansujesz, to jest to jak w banku :D Aczkolwiek bardziej by pasowało wtopić z @Gabe, bo ma najmniej zdobytych punktów, a ja najwięcej. Więc bogowie fantasy mogą wykorzystać tę wiedzę do ostatecznego pogrążenia mnie w otchłani szaleństwa :D

 

No i mamy ćwierćfinał :jupi: 

 

A Brees z tego zrobił 1/3 :keke: Ale i Koo miał perfect day, 4 x field goal, 4 x extra point. Ciekawe czy zrobi kiedyś na boisku coś takiego:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...