Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka wrzuta na temat tych lig testowych:

Link dołączający do ligi na Yahoo: https://football.fantasysports.yahoo.com/f1/800265/invitation?key=db220ef309a225a3&soc_trk=lnk&ikey=daaf82f81fb4b71f

Link dołączający do ligi na Sleeper: https://sleeper.app/i/L49b2jMbjADM

 

Obie ligi ustawione są na 4 drużyny, także potrzeba 3 osób chętnych do testów. W obu ligach będzie live draft (zakładam, że i tak wybory polecą autopickami, bo chodzi tylko o obejrzenie platformy do draftu), zakładam przetestowanie waivers, tradeów i jednego weekendu, jak to wszystko działa, nic ponad to (różnice w opcjach, scoringu czy playoffach zbiorę sobie w międzyczasie na podstawie ustawień). Zakładam, że te testy nie będą czasochłonne dla nikogo, nawet dla mnie, więc fajnie by było gdyby udało się obie ligi zapełnić w tym celu. Po sezonie pójdą obie do likwidacji.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ernie Souchak napisał:

Krótka wrzuta na temat tych lig testowych:

Link dołączający do ligi na Yahoo: https://football.fantasysports.yahoo.com/f1/800265/invitation?key=db220ef309a225a3&soc_trk=lnk&ikey=daaf82f81fb4b71f

Link dołączający do ligi na Sleeper: https://sleeper.app/i/L49b2jMbjADM

 

Obie ligi ustawione są na 4 drużyny, także potrzeba 3 osób chętnych do testów. W obu ligach będzie live draft (zakładam, że i tak wybory polecą autopickami, bo chodzi tylko o obejrzenie platformy do draftu), zakładam przetestowanie waivers, tradeów i jednego weekendu, jak to wszystko działa, nic ponad to (różnice w opcjach, scoringu czy playoffach zbiorę sobie w międzyczasie na podstawie ustawień). Zakładam, że te testy nie będą czasochłonne dla nikogo, nawet dla mnie, więc fajnie by było gdyby udało się obie ligi zapełnić w tym celu. Po sezonie pójdą obie do likwidacji.

Dołączyłem do obu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mamy w tej chwili dziesięciu, pozostał @Sale do ew. potwierdzenia

 tu wspominał, że nie będzie brał udziału, ale lepiej się upewnić. 

 

Chyba, że byliby chętni do przejęcia franczyz Toros i Bumgarners, to wtedy jest szansa na utrzymanie 12.

 

Moja propozycja co do draftu to sobota 31 sierpnia godzina 20:30, jeżeli ktoś ma inny pomysł na termin i godzinę śmiało pisać, zrobimy głosowanie. Keeperzy jak w zeszłym roku zatwierdzenie do godziny przed draftem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Ernie Souchak said:

Moja propozycja co do draftu to sobota 31 sierpnia godzina 20:30, jeżeli ktoś ma inny pomysł na termin i godzinę śmiało pisać, zrobimy głosowanie. Keeperzy jak w zeszłym roku zatwierdzenie do godziny przed draftem.

 

Akurat trafiłeś w jedyny dzień kiedy z ręką na sercu mogę powiedzieć, że będę dostępny :D 1 września zaczynam urlop, a 30 sierpnia lecę z obiektu do domu :D

Odnośnik do komentarza

Prośba o odniesienie się do sprawy liczby keeperów przez

@Gabe @Kamtek @krzysfiol @Meler

 

Mamy 10 potwierdzeń, gramy na 2 dywizje po 5 drużyn, każdy zespół zagra 8 spotkań w ramach dywizji i 5 z drużynami z drugiej dywizji. Do Play-off awansują 4 drużyny, mecze będą grane w trybie dwutygodniowym (półfinały 14-15 week, finał 16-17 week). Zawodnicy z drużyn wycofanych lądują w puli draftu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...