Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Meler napisał:

No ok, ale czemu z tego robić dramat? Próbujesz zebrać najlepszą ekipę, jest to swojego rodzaju bukmacherka z dodatkiem funu. Rozumiem twój point, ale nie kumam czemu to jest problem :)

 Nie robię dramatu, ale wskazuje na pewien istotny kłopot jaki mam z FFL. Pierwszy i ostatni maja tyle samo zdobywanych punktów - czyli coś na co maja wpływ, ale jeden jest pierwszy bo los chciał tak, ze rywale zdobywali o 25 punktów mniej niż przeciwko ostatniemu. Nie mamy wpływu ma to jak zagra nasz rywal, wobec czego nie mamy wpływu na końcowy rezultat tak naprawdę. 

Odnośnik do komentarza

No nie mamy. Ale jednak jak zajrzysz do historii, to raczej drużyny z dodatnim bilansem punktowym są w czołówce. Nie jest tak, że jak zdobywasz obecnie 90 pkt (bo 70 to teraz każdy leszcz nabija poza mną xD) to kończysz sezon z jakimś ciulatym bilansem. Miałeś najlepszy w lidze, jak Patriots :) Zawsze jest jakiś outlier, jak moje mistrzostwo z bilansem 6-8 ale tak samo jest w realu. Zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów w sposób jak najbardziej stały (chodzi mi o to, że lepiej zdobyć 2x100 niż 120 i 80) ale to czasem wiedzie do dwóch porażek z zespołami co zdobyły 110 (a drugi scenariusz daje 1-1). Wywiązujesz się z tego zadania chyba najlepiej ze wszystkich historycznie, więc tym bardziej powinieneś walczyć dalej. Byłeś jedno posadzenie Henry'ego na ławce od mistrzostwa :) 

To ja powinienem rezygnować :) a nie ktoś kto co roku jest w topce

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że jestem za skasowaniem PO, tylko chciałbym, żeby ta liga trwała dalej w jak najlepszym składzie :)

 

H2H jest wkurzające, każdy z nas miał tydzień, gdy zdobył 110 punktów, ale akurat grał z najgorętszą drużyną ligi i zaliczył L. Można na to reagować tak, że "głupi los się ze mnie śmieje", ale można też sobie dołożyć fejkową narrację, że "moja obrona zagrała kijowo i przegrałem shootout". Grając w FM'a chyba wszyscy sobie takie narracje dokładamy, albo gra to robi za nas, więc ja akurat nie mam z tym problemu :D Chociaż czasami ofc miewałem ochotę rzucić pilotem w TV w trakcie Football Sunday :D 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze lepiej mieć dwa mistrzostwa i być ostatnim co roku niż mieć bilanse pod 75% wygranych i dostawać w ryj w pierwszym meczu playoffs. Henry to tylko jedna z cegiełek w historii moich playoffs, bo jestem tez jedynym (?), który przegrał w playoffs zdobywając 100 punktów, bo „los tak chciał”.

Zeby było śmieszniej wspomniany Henry to jest właściwie mój jedyny błąd w tym sezonie jeśli chodzi o wystawianie składu. No i oczywiście kluczowy. Czuje sie jakby wszyscy grali w FFL na easy a ja mam level immortal i jeszcze ironman.

Odnośnik do komentarza

Sezon 2018 w podsumowaniu:

 

Największa zdobycz drużynowa: Wolf Pack (@Titans, week 4); Rednecks (vs Wolf Pack, week 10) 140
Najmniejsza zdobycz drużynowa: Amateurs 35 (@ Republicans, Round 2)
Najwięcej punktów w jednym meczu: Harvesters @ Republicans 102-133,5 [235,5] (week 8)
Najmniej punktów w jednym meczu: Titans @ Harvesters 38-57 [95] (Round 1)
Najwyższa wygrana: Bumgarners @ Rednecks 124-66 [58] (week 11)

Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon:

QB - Patrick MAHOMES 388 (25,9) - Capybaras
WR - Tyreek HILL 216 (14,4) - Bumgarners

RB - Todd GURLEY II 301 (20,1) - Bumgarners
TE - Travis KELCE 177 (11,8) - Toros
DB - Darius LEONARD 101,5 (6,8) - Demons
K - Ka'imi FAIRBAIRN 157 (10,5) - Titans

Pojedyncze najlepsze zdobycze:

QB - Aaron RODGERS 42, Toros (vs Amateurs, Round 3)*
RB - Alvin KAMARA 35, Wolf Pack (@ Titans, week 4)**
WR - Tyreek HILL 37, Bumgarners (vs Republicans, week 1)***
TE - Travis KELCE 26, Toros (@ Goats, week 13); Zach ERTZ 26, Rednecks (vs Wolf Pack, week 10)****
DB - Von MILLER 18, Demons (@ Toros, week 1)*****
K - Stephen GOSTKOWSKI 22, Demons (vs Gnagare, week 6); Ka'imi FAIRBAIRN 22 (vs Toros, Round 2)******

 

* - więcej miał M. Trubisky (43, Titans, week 4 - na ławce)

** - więcej miał D. Henry (47, Round 1, bez klubu); tyle samo (35) miał C. McCaffrey (Rednecks, week 12 - BYE)

*** - więcej miał A. Cooper (39, Wolf Pack, Round 1 - na ławce)

**** - więcej miał G. Kittle (27, Capybaras, Round 1 - BYE)

***** - więcej miał B. Wagner (25, Wolf Pack, week 13 - na ławce)

****** - więcej miał J. Myers (27, week 6 - bez klubu)

 

Pierwszy raz żadna najlepsza zdobycz punktowa w każdej kategorii nie "przebiła się" do wyniku meczowego :) 

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...