Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

Miałem 3 najlepsze indywidualne występy i to jeszcze wszyscy z Chiefs, ciekawe :) .

 

Najlepszy Kicker zdobywał średnio niemal tyle samo punktów, co najlepszy WR :-k 

Jest kilka ciekawostek statystycznych:

Tylko 4 WR miało dwucyfrową średnią punktową (Hopkins, Brown, Hill i Allen). Również 4 kickerów miało średnią 10+ (Zuerlein, Gostkowski, Gould i Boswell). Także WR są równie "słabo" punktującą pozycją jak kickerzy :-k 

Gurley miał aż o 62 punkty więcej (4,1 średnio) niż kolejny na liście Bell. Obaj grają w Bumgarners, drużynie która wygrała mistrzostwo. Żeby było ciekawiej, miejsca 3 i 4 należą do RB grających dla Republicans (Hunt i Kamara), drużynie wicemistrzów. RB RULEZ ;) 

Najlepiej punktujący obrońca byłby w TOP 10 najlepiej punktujących TE (na 9. miejscu)

 

 

Odnośnik do komentarza

dziekuje bardzo wszystkim :)

 

ta wygrana to spore zaskoczenie, nie spodziewalbym sie tego na poczatku sezonu. szczegolnie kiepski wybor na WR i gdyby nie trade’y z Erniem to nie dociagnalbym nawet do finalu. Gurley swietnie sie spisal, jak i moj pewniak Bell. teraz nie zaluje straty Zeke’a.

mimo tego, slabo celowalem z moimi wyborami na WR i na koniec na QB. Cousins spisywal sie swietnie, po czym zawodzil i ciesze sie, ze jednak zatrzymalem Riversa.

co do receiverow, sporo punktow zostawialem na lawce. jak widac, nie przydaje sie miec kilku solidnych zawodnikow na tej pozycji. zreszta to i tak niepewny punkt kazdej druzyny, lepiej skupic sie na RB.

nie moge tez nie wspomniec o cichych pewniakach, czyli Praterze i Mosleyu. rowniez zdobyli mi sporo punktow.

 

moze na przyszly sezon nalezy lepiej przygotowac sie do draftu i postarac sie obronic tytul. oby sie udalo :).

dziekuje za ten sezon i jeszcze raz za gratulacje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No bo to jest kwestia jakiego gracza wolimy. Takiego, co zdobędzie 15 punktów w każdym z trzech meczów czy takiego, co zdobędzie 35, 2 i 8. Średnio to samo ale w praktyce odbiór jest inny. Ja wole tych pierwszych, dających stały dopływ punktów choć tacy gracze nie wygrają meczu swoim zrywem.

Odnośnik do komentarza

Fajna historia związana z kosmicznymi występami Gurely’a w playoffs FFL. Masa ludzi, którzy grają w Fantasy w ligach z nagrodami pienieznymi wpłaciła - w ramach podziękowania za wygranie ligi - swoje wygrane (bądź ich część) na konto organizacji charytatywnej, z którą Gurley ma bliskie związki i od lat współpracuje. Pozytywne zakończenie sezonu :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2017 o 21:54, me_who napisał:

Jak widać po najlepszym punktującym RB i tym jaki to przyniosło efekt, można powiedzieć, że losy tytułu rozstrzygnęły się 19.10.2017, kiedy doszło do blockbusterowego transferu na linii Republicans - Bumgarners, w którym to Gurley trafił do Bumgarners. Los pokazał, że wygranym w tym trade byli ci drudzy :)

Powiedziałbym, że nawet wcześniej - kiedy po chujowym sophomore season i ogólnej kaszanie Rams stwierdziłem, że nie warto go trzymać na keeperze.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie pytanko: macie jakieś powody, dla których gracie 2 WR i 1 RB?

 

Jak na moje oko dużo łatwiej było znaleźć stabilnych (mniej więcej) RB do grania, niż WR (z czym akurat miałem ogromne problemy) i nawet teraz spośród najlepszych leżących na FA RB można uzyskać średnio dużo wyższą ilość punktów (dla TOP10 jest to 6,26) niż WR (4,38). Na moje oko jakbyśmy teraz pobrali z FA 14 najlepszych RB to rynek wyglądałby +/- podobnie dla obu pozycji ;) Może by to wyrównać do 2WR + 2RB + Flex?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...