Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie miałem dostępu do kompa, dobrze, że w czwartek grał tylko jeden pewniak.

Ogólnie, to równie dobrze mogę oddać ten mecz walkowerem. Mam zdrowych tylko TE, jednego QB i jednego RB.

 

Kolejnego WR musiałem ściągnąć; nie dość że draft był klęską, to jeszcze ludzi z łapanki do łatania dziur muszę brać :keke:

Odnośnik do komentarza

Pozwoliłem sobie na opieprzenie jakiś czas temu Szczurka za mieszanie w kalendarzu, to mnie teraz złoił niemiłosiernie za to. Porażka 66:88, dwóch WR-ów uzbierało raptem 13 "oczek" (po stronie Szczurka prawie 2 razy więcej), a do tego punktowo w starciu RB (flex) Lynch zmiażdżył Mathewsa 20:8! Zmiany niewiele by też dały. Wychodzi to, że jestem laikiem :keke:

Odnośnik do komentarza

No to od tego masz te wszystkie narzędzia. Wchodzisz w 'Players', bierzesz 'Scoring leaders', wybierasz sobie pozycję i patrzysz czy nie ma jakiegoś kozaka na FA, który by zastąpił twoich zawodników. Ja też nie znałem zbyt wielu zawodników wcześniej (poza QB i najlepszymi RB/WR), ale w trakcie gry grzebałem i poznawałem co raz więcej.

Odnośnik do komentarza

Ryzykowne ruchy na rynku transferowym na razie przyniosły taki sobie zysk. Fitzpatrick (QB, Buf) zawiódł na całej linii. Sądziłem, patrząc na wyczyny Vicka wieczorem, że słabiej się nie da. Ćwierćtylec Bills udowodnił, jak bardzo się myliłem. Zdołał uciułać jedynie 3 punkty, a Vick dociągnął do 12. W starciu quarterbacków z Johnissem jest więc 3:24 :lol: Bardzo mile zaskoczył mnie natomiast Marques Colston, który nie tylko nie stracił niezłej formy sprzed tygodnia, ale błysnął nawet zdecydowanie bardziej - 3TD, 131 YDS, 9 REC i 31 punktów w fantasy :) Z nowych zawodników najlepiej Trent Richardson, który uzbierał 18 punktów, będąc na ten moment drugim punktującym Kombajnistów. Liczę, że podobnie będzie sobie poczynał Foster w dzisiejszym starciu Hou@NYJ i uda mi się odrobić 17-punktową stratę do Johnissowych Scrolls.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...