Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 lat później...
W dniu 12.06.2012 o 12:48, Vami napisał:

Być moze trafiłeś na oszustów. Szatnia była powszechna, ale z głowy - nigdy z Internetu. Teraz liczy sie kto ma szybszego wyszukiwacza. W moich druzynach nigdy nie googlowano. Gdy przylapalem jednego na tym, natychmiast rozwiazalem kontrakt.

Nie wiem Vami, czy jeszcze wtedy zaglądałeś na forum IFQ, ale gdy było blisko jego śmierci (a quiz już nie był grany od dłuższego czasu), wyszły wszystkie brudy - okazało się, że całe sezony (co prawda głównie II ligi, ale zawsze) były poustawiane przez m.in. Kuraso i elastico :D 

 

Nie mówiąc już o tym, że połowa zespołów znała pytania i kilkukrotnie ustawiono spadki/awanse :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie przeczę, że takie rzeczy mogły mieć miejsce. Ba, odchodząc z IFQ byłem pewien, że w tę stronę to dąży. Ja nigdy nie wyszukiwałem informacji w internecie i przynajmniej na początku też w drużynie googlowania nie było, podobnie jak ustawiania meczów. Natomiast proces degrengolady IFQ przebiegał właśnie na linii: zaakceptowanie szatni -> zaakceptowanie googlowania -> zaakceptowanie wszelkich oszustw, co równało się śmierci gry. IFQ przestało mnie bawić w momencie, gdy w mojej drużynie zaczęto googlować. Odszedłem, choć uważam, że sam pomysł na quiz był znakomity. Ba - powinno się go wskrzesić - ale przy pomocy jakiegoś softu, który eliminowałby oszustwa zupełnie. Np. z włączoną transmisją wideo zarówno gracza, jak i jego pulpitu? Nie wiem.

 

I teraz zadajcie sobie pytanie: skoro kilkunastu młodych chłopaków ustawia mecze w grze komputerowej, to co dopiero, gdy dochodzą do tego pieniądze w prawdziwej piłce?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Lubiłem tą zabawę, chociaż zwykle bylem drugi przepisując odpowiedź poprzednika :kekeke: a potem weszły szatnie, masowe googlowanie i stwierdziłem, że to nie ma sensu, chociaż czara goryczy przelała się gdy podczas jednego 'meczu' rywale wklepywali odpowiedź w sekundę po pojawieniu się pytania. Musieli mieć dobre fusy do wróżenia o co padnie pytanie ^^

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, z0nk napisał:

Lubiłem tą zabawę, chociaż zwykle bylem drugi przepisując odpowiedź poprzednika :kekeke: a potem weszły szatnie, masowe googlowanie i stwierdziłem, że to nie ma sensu, chociaż czara goryczy przelała się gdy podczas jednego 'meczu' rywale wklepywali odpowiedź w sekundę po pojawieniu się pytania. Musieli mieć dobre fusy do wróżenia o co padnie pytanie ^^

Jaki nick i w jakiej drużynie grałeś?

Odnośnik do komentarza

O rany takich detali to ja nie pamiętam. Drużyna gdzieś tam w niższej lidze była pochodną od htl. Grupa znajomych z hattricka wpadła na pomysł dobrej zabawy w quizy, które przerodziły się w googlowanie. Bawiliśmy się może parę miesięcy, chyba nawet nie pół roku i o ile pomysł podobał się, to wykonanie... meh. Chciałem nawet znaleźć jakieś nasze forumowe przemyślenia na te tematy, ale chyba forum upadło. Sam nie wchodizłem tam z 3 lata, gdyż hattrick po prostu mi się znudził.

Na pewno nie był to nick z0nk, ani nic pochodnego. W hattricku używałem chyba PapaBear i Kamisock ale co trafiło do IFQ? Phie nie pamiętam. Ale też nie wiedziałem tam nic o nikim. Byłem tym, który został namówiony, bo szybko pisze ^^

Odnośnik do komentarza

Ja tam ifq dobrze wspominam w sumie. Swego czasu nawet jakieś turnieje rovilem, głównie o Portugalii, czasem chyba coś z koszem. 

 

Nawet raz się mistrzostwo udało zdobyć pokonując Impet dość sensacyjnie. 

 

Wiadomo brudy były, o tym ustawianiu to teraz na CMF przeczytałem, ale trochę mi kwizu brakuje czasem. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...