Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłeś się na tym forum, ponieważ grasz, lub grałeś w Football Managera. A zainteresowałeś się nim, ponieważ lubisz piłkę nożną. Interesujesz się nią. Sprawia Ci przyjemność. Śledzisz informacje z nią związane. Kariery zawodników. Transfery. Występy klubów. Wielkie mecze.

 

Mam rację? Pewnie tak.

 

Wiesz też, że jesteś jednym z wielu. Nierzadko toczysz dyskusje - czy to o wyższości piłki hiszpańskiej nad wyspiarską, czy to o najnowszych meczach Bundesligi, a może interesuje Cię Serie A?

 

Dla ludzi takich, jak Ty powstał Internet Football Quiz. To właśnie w nim możesz rywalizować, indywidualnie i zespołowo, z ludźmi, dla których futbol to nie tylko Real i Barcelona, nie tylko Messi i Ronaldo.

 

Zacięte pojedynki, w których o zwycięstwie nierzadko decydują sekundy. Możliwość sprawdzenia swej - niemałej przecież - wiedzy. Radość, gdy to właśnie Ty znasz odpowiedź jako pierwszy.

 

W czasie meczu pada 15 pytań. Z 5 kategorii. Liga polska. Najlepsze ligi Europy. XX wiek. XXI wiek. I wybór trenera, gdzie pytania należą do węższych dziedzin. Jeśli czujesz się mocny w którymś z tych zagadnień (a może w kilku?), jeśli jesteś w stanie poświęcić niecałą godzinkę w niedzielny wieczór, to IFQ jest właśnie dla Ciebie!

 

Wszystkich, chcących spróbować swych sił w wiedzowej rywalizacji, zespół Rocket Fuel, występujący na najwyższym szczeblu rozgrywek, zaprasza na testy (terminy ustalane indywidualnie). Być może właśnie Ty zostaniesz gwiazdą rozgrywek w nadchodzącym sezonie?

 

Preferowany kontakt: gg:5144858 lub priv

Odnośnik do komentarza

Vami, ale w jakim celu zniechęcasz ewentualnych zawodników do IFQ? Prawdopodobnie mieszasz forum [na którym jesteś nota bene zbanowany - a wątpie aby ban był z powietrza] z rozgrywką. Poza tym jest to Twoje zdanie i - chociaż osobiście je szanuję - nie musi być słuszne. Wszyscy wiedzą, że często prezentujesz poglądy dosyć nieszablonowe.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego troglodytów i oszustów? Nie znam dokładnie tematu, mógłbyś sprecyzować?

 

Vami prawdopodobnie ma na myśli samo forum IFQ, nie zaś samą grę, do której ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, a na pewno nie widzę tam większych oszustw itp :) jeśli chodzi o forum to rzeczywiście rządzą nim dość specyficzne jednostki, która mieni się jakąś psudoelitą, która myśli, że jej wszystko można. w naszym zespole jednak nie ma żadnych podziałów i jeśli ktoś myśli, że ma odpowiednią wiedzę piłkarską to zachęcam to spróbowania swoich sił i wiadomość do Kartvela. :)

Odnośnik do komentarza

Co do oszustw w trakcie gry to jest w sumie jedno - googlowanie, ale tego używa praktycznie każdy zespół, więc szanse się wyrównują, zazwyczaj i tak decyduje wiedza osób jadących w obsadzie lub kolegów z zespołu w szatni, a nie google. Co do forum to zależy co kto lubi, jest sporo osób, z którymi można podyskutować, przynajmniej na tematy czysto sportowe :P. Ja tam fanom futbolu IFQ jednak polecam, nie Wam czy forum Wam się spodoba, ale warto spróbować, to fajna zabawa :).

Odnośnik do komentarza

Vami, ale w jakim celu zniechęcasz ewentualnych zawodników do IFQ? Prawdopodobnie mieszasz forum [na którym jesteś nota bene zbanowany - a wątpie aby ban był z powietrza] z rozgrywką. Poza tym jest to Twoje zdanie i - chociaż osobiście je szanuję - nie musi być słuszne. Wszyscy wiedzą, że często prezentujesz poglądy dosyć nieszablonowe.

 

Zbanowany byłem do końca marca. Nie upomnialem sie o zdjecie bana, bo mam w dupie to towarzystwo. To raz.

 

Dwa - zbanowany zostalem, bo mam inne poglady niz rzadzacy na forum troglodyci - kibole Legii głaskający się po siurkach i nie uznający innych poglądów.

 

@oszuści

 

Kiedyś nie do pomyślenia było wyszukiwanie informacji w Internecie. Dziś liczy się kto szybciej znajdzie odpowiedź na pytanie w necie... To nie ma nic wspólnego z konkursem wiedzowym.

Odnośnik do komentarza

Nie. Szatnia to konferencja na gg, w trakcie jednego biegu jedzie dwóch zawodników z jednej drużyny, a pozostali pomagają w szatni, zwykle w zespole jest jeden/dwóch googlarzy, ale od jakiegoś czasu są hmm mało popularni. Chociaż chyba "władze" IFQ nie zdecydują się na wprowadzenie antygooglowych czatów, a szkoda :P.

Odnośnik do komentarza

chcecie powiedzieć, że dziś jeden odpowiada a reszta siedzi na teamspeaku i podpowiada/googluje ?

 

Mniej więcej.

 

Odpowiada dwoch z druzyny, a reszta googluje i na konferencji ("szatnia") na GG podaje podpowiedzi. Żenada. Dlatego m.in. juz nie gram.

Odnośnik do komentarza

Być moze trafiłeś na oszustów. Szatnia była powszechna, ale z głowy - nigdy z Internetu. Teraz liczy sie kto ma szybszego wyszukiwacza. W moich druzynach nigdy nie googlowano. Gdy przylapalem jednego na tym, natychmiast rozwiazalem kontrakt.

Odnośnik do komentarza

 

@oszuści

 

Kiedyś nie do pomyślenia było wyszukiwanie informacji w Internecie. Dziś liczy się kto szybciej znajdzie odpowiedź na pytanie w necie... To nie ma nic wspólnego z konkursem wiedzowym.

To ja nie wiem w jakich Ty drużynachgrałeś. Googlujących jest bardzo mało, ponadto są oni tępieni. Na szatni Rocket Fuel przyznam - nie bawiąc się w hipokryzję - że czasem jakiś podp poleci wygooglowany, ale to musi był totalnie nołnejmowy gracz, bo dysponujemy specami z każdej kategorii i nie ma potrzeby przeszukiwania internetu. Zbyt hiperbolizujesz temat.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie deprecjonuję jakichś tam Twoich sukcesów, czy doświadczenia czatowego. Ale nie pierdziel, że wokół sami kanciarze i googlarze, okropny, zatruty świat IFQ, a na forum nie ma nawet co się rejestrować :(.

Kto chce, ten spróbuje. Ewentualne testy to nie jest przecież dożywotni kontrakt, można przyjść i pokusić się o odpowiedź na kilka pytań. Jeśli rozrywka nie przypadnie do gustu, nikt nikogo nie zmusza. Tak czy owak, nie macie nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja się zgadzam, że google szkodzą rozgrywce, ale przy obecnym stanie rzeczy nie ma ich jak w całości wyeliminować. Można to co najwyżej utrudniać pisząc odpowiednie pytania.

 

Poza tym, im więcej ściągniemy do quizu osób rozgarniętych (to na forum) i wiedzowych (a nie googlujących), tym większa jest szansa pozbycia się pseudoelyt i osobników pokroju jachua, czyż nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...