Jump to content
tio

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety

Recommended Posts

Gorzej jak Ci np port USB padnie ;)

Acz, na pewno korzyści wynikające z roota są baaaaardzo duże i dla mnie warte ryzyka. Custom ROMy, to jest to co kocham w Andku ;)

Nawet jak nie dostaniesz aktualizacji od producenta to zajmie się tym społeczność, nawet jak producent wypuści zbugowany soft to społeczność szybko poprawia i dodaje nowe funkcjonalności.

W takim razie pobawię się w rootowanie, Widziałem kilka poradników na necie i zdaje się że przy odrobinie skupienia taki laik jak ja to ogarnie ;)

Po rozegraniu 9 sezonów w Football Manager Handheld 2012 na Androida stwierdzam, że to świetna gierka. Generalnie to jest to CM, akcie podbramkowe w widoku 2D, uproszczone opcje taktyczne (wybieramy ustawienie lub definiujemy własne i przypisujemy zawodnikom role, ustawiamy nastawienie itp) i treningowe. Oczywiście odpowiednio przykrojona baza ale.. gra jest miodna. Na moim SG S2 chodzi bardzo płynnie, żadnych zwiech nie zalicza. Wystarczy mieć chwilę czasu by pyknąć meczyk. Dłuższe posiedzenie oczywiście zżera baterię ale fakt, że nawet ustawienie nowego sezonu zajmuje grze chwilkę sprawia, że można grać wszędzie: na łóżku, kibelku, w tramwaju.

Jak do tej pory najlepiej wydane pieniądze na aplikację andkową (kosztuje ok. 30 zł)

A wiesz może jak zmienić w tej grze rozdzielczość, żeby mi się uruchomiła na moim Samsungu Galaxy 551? Bo jak uruchamiam to mam okienko, że gra wymaga 480x320, a moj tel ma 240×400 :|

Niestety wymagań nie oszukasz, niektóre aplikacje wymagają określonej rozdzielczości wyświetlacza i jeśli telefon nie spełnia tego to nie pograsz niestety.

Wiadomo juz cos o FMH 13 na Andka?

Ja moge polecic fajna gre - Rugby Championship 09 :) Gramy w rugby, sterowanie klikaniem na ekranie (podanie,kop, sprint, w obronie zmiana, rzut na rywala i sprint) a sterujemy ruszajac telefonem na boki. Na poczatku ciezko, ale idzie ogarnac :)

Edit: ta gra nazywa sie Rugby Nations 09 :P

Nie widze nigdzie info o obslugiwanych tel/rozdzialkach :/

Zaloguj się na swoje konto na stronie, potem wejdź w profil gry, mi się wyświetla, że gra jest zgodna ze wszystkimi moimi zarejestrowanymi urządzeniami. Ale jeśli FM 12 nie działał Ci z powodu rozdziałki, to nie liczyłbym by 13 zadziałało, Twój Samsung to niestety już staruch :P

Widzę, że w porównaniu do FMH2012 (w którym rozegrałem chyba 15 sezonów) w wersji 2013 dodano 2 nowe kraje (obie Irlandie) i pierdułki w postaci porównywarki zawodników i śledzenia formy. To chyba za mało by kupić nową wersję.

I'm afraid I found in testing that 400x240 phones generally had such small screens that the game didn't operate pleasantly on them - thats why we require a 480x320 resolution for the game, sorry.

Mark Vaughan mi tak odpisał, niestety nie pogram w FM-a na tel ;(

Szczerze uważam, że niewiele tracisz, chyba że z wielkim sentymentem wspominasz czasy CMa :P

Mam, ale to jedno, drugie to fakt, że lepszego managera na komórkę nie znajdę.

Ile się płaci za ściągnięcie FMa Handheld 2012 poprzez transfer danych?

WiFi mi nie odbiera w telefonie,stąd problem z pobraniem tym sposobem.

Wg Play gra waży 27 MB. Ale po ściądnięciu pliku gra ściąga jeszcze jakieś dane. U mnie w telefonie zajmuje 34 MB (pewnie razem z sejwami).

Nie wiem, w "ustawieniach" w swoim telefonie mam tylko informację, że aplikacja zajmuje 34,02 MB a dane 24 kB

Gra waży 110mb plus instalator u mnie. Więc sporo. :P