Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

 

Będę testował - ustawię sobie alarm GPS na jedną stację przed wysiadką (czasem można zaspać, czasem się zaczytać ;)), zobaczymy czy się sprawdzi.

No właśnie rozkminiałem opcje GPS-a - Ty go masz non stop włączonego? Nie zżera Ci jakoś tragicznie baterii?

 

Ja od kilku tygodni chodzę z non stop włączonym bluetoothem (smartwatch + BT w samochodzie) i w ogóle nie zauważyłem różnicy w rozładowywaniu się baterii. Ale GPS zawsze wydawało mi się, że mocno ciągnie, chociaż to jest doświadczenie z korzystania z nawigacji, a wtedy też ekran jest włączony :-k

 

Dokładność lokalizacji mam na maks(GPS + sieć komórkowa + WiFi), ale i tak w historii lokalizacji mam mocne skróty i przekłamania. Więc będę testował, ale czy to się sprawdzi tak jakbym chciał - to raczej wątpię.

 

Bateria mi trzyma przynajmniej dzień (rano odłączam od ładowarki, przed snem zazwyczaj ląduje na ładowaniu), a używam poza pracą raczej intensywnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

w historii lokalizacji mam mocne skróty i przekłamania.

 

Ok, doczytałem - jeśli w telefonie nie działa aktualnie apka Google Maps (czyli nawigacja, endomondo itp), to lokalizacja określa się wg sieci komórkowej - i stąd te skróty i przekłamania

Odnośnik do komentarza

Jak podciągnąć historyjkę? No pewnie trzeba będzie jakiegoś łebskiego scenarzystę zatrudnić by dał radę to uciągnąć. No i powyjaśniać te wszystkie cliffhangery które do tej pory się pojawiły. Nie zapomnij tylko o oznaczaniu spoilerów.

Odnośnik do komentarza

Oj daj spokój, wiesz o co mi chodzi. 360lv to po 18 sezonach kariery. Ok, teoretycznie moozna to olac i ciagmac tak 100 sezonow, dla grywalnosci nic by sie nie stalo. Po prostu mnie ciekawi czy cos wymysla (zostajesz manegerem i grasz juz bez "hero", albo zaczynasz kariere swoim synem etc), czy zamkna po prostu projekt i rusza z czyms innym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Odpalam SH! Wyskakuje komunikat.. Aplikacja chce nowszej wersji google sklep. Cisne "cancel", bo bylo tez do wyboru. Bo w sumie po co sklep aktualizowac.. zreszta i tak jest aktualna wersja jak sie okazuje.

Gra sie odpala i co? Wybierz bohatera.. 370 leveli poszlo sie je*ac. Da sie cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...